Skocz do zawartości
luft

Słona woda & Piana & brzuch

Rekomendowane odpowiedzi

Morszczyzna piękna pasja

Co relacja w dzienniku to z piwkiem w tle, które bardzo lubimy :)

Minusem jest rosnący brzuch... zacząłem dbac o zmniejszenie swojego :D

a jak tam Wasze podejscie do tematu?

Kolega znalazl taki cykl treningowy dla siebie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty :)


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cop909

:clapping


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry gospodarz trzyma konia pod dachem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry gospodarz trzyma konia pod dachem

Znaczy żegnaj siusiu witaj brzusiu.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego lusterko? :whistle:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Ja ok 2 lat temu ważyłem 88 kg, wzrost 185 cm. Siłka grana codziennie przez 15,g-niekiedy 3 g. Teraz ważę 110, skończyłem z siłką (za dużo wyżeczeń a i tak za kilka lat brzuch gratis będzie). Przez ćwiczenia skrzywiłem kręgosłup i 2 przestrzenie międzykręgowe zniszczone, czekam na rehabilitację, oj to boli, uwierzcie.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop909 to sie nazywa przejscie ze skrajnosci w skrajnosc. Współczuję

Mnie nie odpowiada brzuch bo się gorzej czuje fizycznie. Nie sztuka dla mnie zwiększać tolerancji przyjmowania browca bez wizyty w wc :wallbash: ale sztuka jest nie wykładanie brzucha na kolanach gdy siedzę. Po prostu mnie to fizycznie boli :p Także prosze mi tutaj nie bronić patologii brzucha :p

P.s.

Bo temat nie służy temu żebyście uwierzyli w to, ze brzuch to zdrowie i nie ma sie czego obawiać. Czuję to po sobie i walcze :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Luft. Tak naprawdę wszystko jest kwestią świadomości. Najważniejsze: aktywność fizyczna, nie siłownia bo to do nicxego nie prowadzi. Dużo ruchu, sensowne odżywianie bo organizm to nie śmietnik aby w niego każdego śmiecia pchać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość idzie na łatwiznę i sięga po sterydy żeby szybko bez wysiłku ładnie wyglądać

I wtedy żegnaj brzusiu witaj...??? ups! gdzie on jest ????

Muza dla szukających :)


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz stracić na wadze(szybko i skutecznie) to najlepszym pomysłem jest siłownia , ale codziennie.Tak aby organizm miał cały czas wysoki metabolizm. W czasie biegu palisz energię (cukry) przechowywane w wątrobie, a dopiero po jakiś 45min palisz tłuszcz. Ten efekt ustaje po jakiś 20min od zaprzestania biegu( wypijesz choćby coca cole). Jak się dobrze na ćwiczysz na siłce to wysoki metabolizm (większy nawet o 200%) utrzymuje się jeszcze min 24h-chudniesz nawet jak śpisz...

Do tego dieta i efekty niesłychanie szybko widoczne...

Edytowane przez Łapa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada na odchudzanie-MŻ czyli mniej żreć

:ice: - :no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otylosc w literaturze fachowej oznaczana jest terminem "syndrom krokodyla"

Czyli wielka morda do zarcia i krotkie lapki do roboty :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft poczytaj o treningu areobowym jak chcesz trochę zrzucić :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytam :) Aczkolwiek ja tam wagi nie chcę jakoś zbijać tylko zgubić piłkę do euro :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc A6W + dietka, działa :thumbup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A6W - mogę polecić, zrobiłem kiedyś cały program .

"Wystarczy" 5-30min / dziennie przez 6 tygodni . Efekt 7cm w pasie mniej !


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z siłownią to bym nie przesadzał. Decymetr sześcienny mięśni waży więcej jak tłuszczu. Przy intensywnym treningu, nie tylko w siłowni, po około 1.5 miesiącu zacznie się proces antroporfizacji do warunków czyli z powodu cięższej fizycznie roboty zaczną rosnąć mięśnie. A to oznacza wzrost również ilości tkanki mięśniowej do tłuszczowej. Na początku tracimy więcej tłuszczu jak przyrasta mięśni ale potem zaczną się schody czyli nie pakujemy w siebie więcej żarcia a masa rośnie. I bądź tutaj mądry człowieku.

Ze spalaniem cukrów magazynowanych głównie w wątrobie jest tak, że pierwszeństwo do słodkiego magazynu nie mają mięśnie tylko mózg. A to oznacza, że jeśli odstawimy cukry to proces spalania tłuszczu rozpocznie się znacznie szybciej.

Piwo dobra rzecz ma wiecej zalet jak wad nawet z punktu widzenia metabolicznego. Jedynym minusem jest dosyć duża kaloryczność. Ale nie przesadzajmy 0.5L kufel to zaledwie odpowiednik jednego pączka. Przy czym "kufel" jest zdecydowanie zdrowszy. Najstraszniejsze skutki powoduje to co zwykliśmy podawać do owego "kufla"! I tu, oprócz odstawienia "białej śmierci" czyli cukru, upatruję na zgubienie "oponki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A6W - mogę polecić, zrobiłem kiedyś cały program .

"Wystarczy" 5-30min / dziennie przez 6 tygodni . Efekt 7cm w pasie mniej !

Też polecam A6W, nawet kaloryfer było widać, było bo jak zobaczyłem efekty to wrzuciłem drugi bieg znaczy włączyłem Lenia


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,ale ćwicząc codziennie i stosując dietę ubogą w wenglowodany jedyne mięśnie jakie uda się zbudować to takie (mam na myśli w przybliżeniu)jakie miał B.Lee i to chyba po paru latach... Ja osobiście ćwicząc w ten sposób czyli godzina dziennie-codziennie + dieta zjechałem 10 kg w 10tyg. Ale to nie jest dobre dla zdrowia takie szybkie odchudzanie...

+ był taki ,że mi się dziewczyna odrazu sama w łapska wepchneła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei napiszę tylko tyle, że program INSANITY, jak i jego kontynuacja pod nazwą ASYLUM są mega wciągające i dają efekty. Mam płytki od kuzyna z USA i robiłem sobie całą serię (60dni).

Teraz niestety zaprzestałem cyklu ćwiczeń, ale myślę od przyszłego miesiąca znowu do nich wrócić i polecieć od nowa cały cykl, bo efekty są widoczne, a i wciąga to jak nie wiem. 30-45min/dziennie człowiek da radę wygospodarować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcę przytyć ,a nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash:

Witam

Marek <kwardym trza być a nie mięktkim> :harhar:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcę przytyć ,a nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash:

Witam

Marek <kwardym trza być a nie mięktkim> :harhar:


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.