Skocz do zawartości
Kośmid

W jakim wieku są nasi użytkownicy

Wiek użytkownika  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakim mie?cisz si? przedziale wiekowym



Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi Jasio do mamy i mówi:

-mamo, a babcia ma małżę...

mama na to:

-nie jasiu, babcia nie mam małży.... chłopak się upiera i swoje...-babcia ma małżę...matka na to ... nie ma małży...

to Jasio do niej mówi to chodź i Ci pokażę...

idą do pokoju a tam babcia śpi, halka jej się podchyliła, nogi rozpostarte ..

-a Jasio-widzisz mamo, mówiłem, babcia ma małżę

Matka-ależ chłopcze to jest po prostu stare p.i.ź.d.z.i.s.k.o

Jasio-a smakuje jak małża..

hahahahahahahahahahahahahha

I jeszcze to do słownika


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że bez perły :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie muszę wypisywać ile mam lat bo łatwo się można domyślić z Loginu rocznik podany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedac lojalny opowiedzialem swoj slodki koszmar. Wiecie co uslyszalem ?

Ciesz sie ze nie lizales ukwiala:D

.......uf przynajmnie pupe miala normalna.

Stani nie przejmuj sie wiekiem, pod starym debem mocny korzen, a dobry kogut nie moze byc tlusty.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod starym debem mocny korzen

poplułem monitor ze smiechu :p

p.s.

nic tak nie odmładza jak kobiety.

Czasami bywa tez i w drugą stronę :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zycze wszystkim i sobie bym kiedys mogl zaglosowac na po 80-tce. Przezyc na serwerach, wbetnowac sie w fora. Czytac o lamusach takich jak odpieniacze czy probiotyki. Trzec pokolce, rozdawac fragi niefoto na prawo i lewo, nie placic rachunku za prad

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk 2


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie marzy zamieszkać tuż przy rafie i to nie przy 80tce :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy, nigdy nie stracić przyjaciół których poznałem dzięki słonej wodzie...


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuby, nie czuby wszytskie marzenia warte spelnienia.

Seba dales do myslenia. 50ty Zlot w Dzydzach, tawerna przeksztalcona w skansen ze zdjeciami z 2011 na a my o laskach a nie z laskamithumbup.gif

Lza w oku(.gif.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zycze wszystkim i sobie bym kiedys mogl zaglosowac na po 80-tce. Przezyc na serwerach, wbetnowac sie w fora. Czytac o lamusach takich jak odpieniacze czy probiotyki. Trzec pokolce, rozdawac fragi niefoto na prawo i lewo, nie placic rachunku za prad

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk 2

A mnie po 80-tce marzy się pipka nie mylić z pipką do karmienia nie foto :harhar:

pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie muszę wypisywać ile mam lat bo łatwo się można domyślić z Loginu rocznik podany :)

ja cie to ty poza skale wyskoczyles, prawie dwa tysiaki na karku. To jak to bylo pod Grunwaldem? :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

taaa ostatnio snila mi sie taka mloda. Miala miala przydacznie zamiast pipki :D#

a co to jest przydacznia? :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś akurat w tym tygodniu rok 1410 na historii? :clowning

Gdzie tam, ostatni raz historie miałem ze 2 lata temu w III klasie technikum.

darecky- Michał ze Zgierza to 1989 :thumbup:


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze,

zakladalem akwarium, a wyszedl Michal ze Zgierza. :whistle::realmad:

A mialo byc tak pieknie :lol::yes:D

Grzesiu, to ja mam Cie z lotniska Walesy zabrac na Wdzydze? A bedziesz o lasce czy tez z laskami ? :bump

Tylko prosze, nie rozwijaj sie w samochodzie o przydaczniach, bo sploszysz. Raczej mow o swoim strombusie, jak to grzebie nawet pod piachem itp. :icon_lampka:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chłopaki, nie chciałem nikogo uznać za mumie ani weterana Bitwy pod Grunwaldem.

Na szczęście ktoś ręki przyłożył i dodał opcje dla znajomych von Jungingena :evil:

Zobaczymy jak wyniki się potoczą. Ile lat trzeba mieć aby posiadanie rybek nie wywoływało zdumienia...

Widać że mocnoś się Waść natrudził wynajdując tak niecne określenia dla starszych kompanów swoich.

Pamiętaj zatem że będąc w potrzebie i porady prosząc na forum owym – natknąć się możesz na mumię jakąś, która sobie o Tobie przypomni.

Nie wspomnę już o weteranach z pod Grunwaldu, którzy jako że rzemiosło wojenne znając niejednego gołowąsa rozumu nauczyć mogą.

Strzeż się zatem Waść, obyś podobnych impertynencji już więcej nie czynił, bo pewien znajomy von Jungingena już parol na Ciebie zagiął.

Pozdrawiam weteran.

:smoke:


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.