Skocz do zawartości
thomas kay

Koralia Evolution 2800 zacina się

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dziś zacięła mi się pompka, nic z nią nie robiłem, od tak sama z siebie, odłączyłem, wyczyściłem podłączyłem ponownie, kilka sekund pochodziła i znów blokada. miał ktoś coś takiego? co może być powodem?, reklamował już ktoś tą pompkę? jest jakiś serwis czy można coś podziałać samemu?

pozdro

tomek


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jej pochodzić w roztworze z octem albo kwaskiem cytrynowym.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koralie tak maja, moja wieszala sie non stop, stąd wymiana na tunze, niebo a ziemia, teraz mysle nad dolozeniem kontrolera, tak, aby ulatwic karmienie i zmniejszac cyrkulacje w nocy w celu uprzyjemnienia snu blaznom :)

napisane z Samsung Galaxy S III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje się wcale nie tną do tego chodzą na zegarach czasowych i jest wszystko ok.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem (mam) dwie koralie 2800 i 4000 i obie maja problemy z ruszeniem w ogole lub z ruszeniem we wlasciwa strone - czesto kreca sie w tyl. Potrafia sie rowniez zatrzymac w trakcie pracy. Osobiscie stracilem zaufanie do koralii.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moja już druga popewnym czasie zaczeła startować do tyłu, pierwszy raz na gwarancji wymienili od ręki.

Zobaczymy ja będzie z tym razem,


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie problem rozwiązałem ostrym czyszczeniem, ale nie jestem przekonany czy zabrudzenie było powodem, dzisiaj zastartowała do tyłu, ale narazie działa. mam 3 koralie evo i kolejnej już nie kupie, kiedyś mi 900 stawiała opór przy starcie.pzdr


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.