Skocz do zawartości
kaspy

AquaMedic - zamówienie akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

W oparciu o pozytywne opinie na forum próbowałem zamówić zbiornik, stelaż, itp. z polskiego oddziału Aquamedica. Nie udało mi się dowiedzieć też nic na temat jak zbiornik będzie zapakowany, jak złożyć zamówienie, itp. Czy ktoś zamawiał akwarium w Bogucinie "na odległość" i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość sklepów w których zamówisz zbiornik skeli Ci go w Aqua Medicu. Oprócz eRybki którą moge polecić, widziałem ich zbiorniki, są dobrze sklejone, tak jak chcesz i terminy są nie długie, a i na wyspy myślę, że tez wyślą bez problemu..

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłkę miałem zamiar zorganizować sam, tylko akwarium powinno być porządnie spakowane - myślałem o czymś w rodzaju jednorazowej skrzyni, taką, w jaką pakuje swoje akwaria Elos. Masz jakieś zdjęcia swojego akwarium z eRybki? Czy robią też stelaże i jeśli tak to z czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z erybki i jestem zadowolony tu jest mój profil

http://nano-reef.pl/topic/43852-250-by-signarus/

Jak chcesz zdjęcia z bliska to mogę jutro zrobić

jest tylko 1 "-" złe otwory mi wywiercili- za blisko ściany ale już w sklepie przed moim przyjazdem się zorientowali zadzwonili czy może być i mi zeszli z ceny:)


Start 1.03.2012 250L + 96L sump, LR 18kg, LS 18kg, NJ3000, Schuran Jetskim 120, ATI 6x39w, Tunze 6045 i 6095 probiotyka z AF

http://nano-reef.pl/...us/page__st__60

4718_4730.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Telefon do Arka z AM 606195676.

Mi wyklejali zbiornik, odebrałem około 3 tyg. temu, z całego serca mogę polecić AM.

Jak potrzebujesz zdjęć wykonania to daj maila to Ci wyślę.

Jak najbardziej dogadasz się z Arkiem na odległość.

Pozdrawiam Arek


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z erybki i jestem zadowolony tu jest mój profil

http://nano-reef.pl/topic/43852-250-by-signarus/

Jak chcesz zdjęcia z bliska to mogę jutro zrobić

jest tylko 1 "-" złe otwory mi wywiercili- za blisko ściany ale już w sklepie przed moim przyjazdem się zorientowali zadzwonili czy może być i mi zeszli z ceny:)

Silikon wygląda OK, a jak szeroka jest fuga od środka? Chciałeś czarny kolor? Czy stelaż też u nich robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Cześć,

Telefon do Arka z AM 606195676.

Mi wyklejali zbiornik, odebrałem około 3 tyg. temu, z całego serca mogę polecić AM.

Jak potrzebujesz zdjęć wykonania to daj maila to Ci wyślę.

Jak najbardziej dogadasz się z Arkiem na odległość.

Pozdrawiam Arek

dobrze "gada" :thumbsup:

jeśli zależy Ci na estetyce i perfekcyjnym wykonaniu to szkło tylko w AM

Ja dla siebie kupowałem 3 szkła u nich i kilka szt odbieraliśmy dla "znajomych" więc mogę polecić w 100%

nie mam pod ręką dokładnych zbliżen ale np to które miałem wcześnie :welcome:

gallery_4234_2883_0.jpg

t to które mam obecnie :welcome:

gallery_9946_1979_49099.jpg

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to co napisał Warszawiak, czy ktoś mógłby polecić jakiś sklep który wykonuje akwaria (i stelaże) w Aquamedicu. Może łatwiej byłoby to załatwić przez pośrednika, który ma doświadczenie w kontaktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AM sam klei zbiorniki,ja polecam choć trafiłem na mrozy i długo musiałem czekać.Cały temat zawarty jest w moim wątku o nowym akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z erybką jest tak że wcześniej kleili baniaki u "mycioka" i z jakością było różnie. Teraz z tego co wiem od niedawna kleją sami w Warszawie. Ale jak z wykonaniem terminami to nie wiem.

pozdrawiam Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z AM miałem niedobre doświadczenie,

wysłałem zapytanie na maila z szeregiem pytań, dostałem odpowiedz po ok dwóch tygodniach - w treści maila była tylko cena.

Jak dla mnie, to bardzo nie profesjonalne zachowanie, zbyli mnie i już wiem że tam nigdy nic nie zamówię.

Do tej pory zamawiałem zbiorniki i Mycioka ale koledzy ziomale trochę odjechali cenowo.

Nowy zbiornik zamówiłem z erybce, minęło zaledwie 5 dni roboczych a panowie już do mnie dzwonili że zbiornik prawie gotowy - pytali w którym miejscu wkleić wzmocnienia.

Cenowo, erybka do Mycioka - ok 35% różnicy.

O jakości wykonania napisze jak go odbiorę ale jestem spokojny widziałem już ich robotę.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Niedawno zwiedzałem AM w Bogucinie, nadal kleją akwaria na wymiar, jak i wszystkie seryjne akwaria AM.

Pewnie taka ilość pracy, powoduje fakt słabego kontaktu mailowego, bo co do tel nigdy nie zdarzyło mi się mieć kłopot z kontaktem. Nie chcę tłumaczyć fakt kiepskiego kontaktu z AM, ale jakość wykonania i cena rekompensuje wszystko:)

Jeżeli ktoś, tak jak ja nie do końca pewnie się porusza w kwestiach "komin" Sump" ".... itp. na pewno może liczyć na pomoc w projekcie, a przede wszystkim w doświadczeniu, które przyszło wraz z ogromną ilością wyklejonych zbiorników i zaprojektowaniu całych systemów.

Pozdrawiam Arek

Edytowane przez ArekF (wyświetl historię edycji)

Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaspy - tak jak Ci pisałem na PW - zadzwoń do AM (masz tel. bezpośredni do gościa, który zajmuje się baniakami) i moim zdaniem nie warto kombinować bo wtopisz tak jak ja i będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobili sobie dobrą opinię i mają już tyle większych zleceń, że nie opłaca im się bawić w detal, w szczególności gdy dla wielu klientów decydującym czynnikiem jest cena, a nie jakość. Szkoda, chętnie bym zapłacił ekstra za solidny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie steresuj się, jesteśmy na trzy dni przed meczem otwarcia:)

Wszyscy jakoś tak noszą głowę w chmurach d :), zadzwoń do Arka i sprawe dogadacie w kwadrans:)

Pozdrawiam,


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to tylko plotka ale slyszalem ostatnio, ze AM przestal w Polsce robic baniaki i czesc osob/sprzetu jest teraz w eRybce. Moze ktos to potwierdzi lub zdementuje.

Też słyszałem, że goście z AM zmigrowali do eRybki ... tyle potwierdzić mogę .... ale nic nie wiem o tym, że AM przestał w Polsce robić baniaki :smoke:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Arek z AM

W firmie zajmuje sie szkłem ale i montażem akwarii u klientów obecnie jestem na montażu 300 km od Poznania dużego 3000l baniaka filtracja 30m dalej teraz pisze z telefonu. Czasami nie odpowiadam od razu na drugi dzień ale zawsze staram sie to robić na bieżąco jeśli tylko jestem na miejscu. Zawsze można zadzwonić moja komórka kilka postów wyżej albo do firmy.

Odnośnie pracownikow w erybce kto bardzo ciekawy to niech zadzwoni do mnie to odpowiem co i jak z ta emigracja.

Cały czas kleimy zbiorniki posiadamy ludzi którzy robią to juz ponad 10 lat sam w tym siedzę juz ponad 8 lat. Kleimy silikonem Soudal dajemy 5 lat gwarancji na szczelność połączeń silikonowych na piśmie.

Każde zapytanie jest dla nas ważne te małe i te duże.

Dobra wracam do roboty bo nigdy nie skacze i nie wrócę do domu

Pozdrawiam

Sprawami stelaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.