Skocz do zawartości
T.TOM.T

EURO 2012

EURO 2012  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. POLSKA : GRECJA (wynik meczu)

  2. 2. które miejsce na EURO wywalczy POLSKA

    • nie wyjdzie z grupy
    • wyjdzie z grupy -(czyli zagra w ?wier?finale)
    • zagra w pó?finale
    • zagra w finale
    • zdob?dzie tytu? mistrza europy


Rekomendowane odpowiedzi

a moim zdaniem jedynym winnym jest trener. Kurde żeby porobił zmiany to było by więcej siły na boisku, a szkoda bo chłopaki naprawdę w pierwszej połowie kawał roboty odwalili

dokladnie, zmiana w ostatnich 30 sek? plz a nasza gra sie zakonczyla po bramce Lewandowskiego


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegrać wygrany mecz - made in Poland


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jedynie w pierwszej połowie zresztą jak zawsze. dobrze że sędzia nam pomógł. Ogólnie tego możnabyło się spodziewac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co Rosja pokaże w meczu z Czechami, ale raczej ciężko będzie nam wyjść z grupy. Trochę szkoda Szczęsnego.....już sobie nie zagra na euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratuje nas tylko remis czechy-rosja


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratuje nas tylko remis czechy-rosja

na to bym nieliczył


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosja czechy 4:1 hehehe , to we wtorek bedzie 7:0 z polska dla nich


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem realistą, i wiem że Polska nie wyjdzie z grupy ale optymizm to u mnie podstawa więc gdzieś tam w środku walczę z przekonaniem, że zagramy w ćwierćfinale.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawiodlem sie. Myslalem ze bedzie zle, a momentami bylo fantastycznie. Pierwsza polowa super

...... że karniaka strzelec zrobił do pupy czy ze bramiarz go obronił a może super celne podania z rozeznaniem terenu? obydwie strony grały fatalnie i mogą się pożegnać nawet sami ze sobą bo o reszcie nie wspomnę... :welcome: - no chyba że to jakaś taktyka i teraz wejdzie nowa obsada...

Być może ominęło mnie ta super 1 połowa bo jechałem bez pośpiechu autem ale jak oskrobałem młode ziemniaczki i kalafiora wrzuciłem na palnik z nudów wlączyłem drugą połówkę i niestety w mgnieniu oka zmienili się jak to opowiadasz z super połowy na ćwiartki :lol: - wiem wiem jestem wybredny...

Ps.Kibicuje zawsze "lepszym" bo na patałachów(czyt: tym co robią obciach) szkoda nawet żalu o rozpaczy nie wspomnę :animier: jednym slowem padaczka ale jak to się mowi zawsze może być gorzej wiec imo :clap::evil: jestem realistą a wyżej fakty.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież, oni grają tam dla pieniędzy a nie dla idei zdobycia pucharu. Ale ja i tak trzymam do końca kciuki za nich.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.