Skocz do zawartości
mariuszduch

Polska-Rosja

Wyniki  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska - Rosja



Rekomendowane odpowiedzi

ja tam wam powiem tak .... przygotujie się tak jak ja do meczów polskiej reprezentacji :

598676_373367522712097_207696351_n.jpg

do kupienia w housie ..... :)

Edytowane przez lubusikk (wyświetl historię edycji)

a.jpg

jest: 30x30x30 opti ,lampka diy cree 20W ,koralia nano ,refugium na aquaclear ,dolewka diy

bedzie dodatkowo: skimmer hob na maxi jet , dozownik diy , komputerek diy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak słuchałem komentarzy po meczu i bardzo mnie wkur...a,że nasza strategia jak to często ostatnio bywa polega na liczeniu,że przeciwnikom podwinie się noga


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam.... jak to mówi mój wspólnik, "ważne abyśmy zdrowi byli" haha


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wam powiem tak .... przygotujie się tak jak ja do meczów polskiej reprezentacji...

W pełni się zgodzę.

Jeśli polska reprezentacja nie jest w stanie wygrać meczu w 13. (drużyna + sędzia "drukarz" + kibice) a remisuje grając w przewadze i starcza jej siły na 50 minut to dobrze nie będzie.

Twierdziłem i zdanie nie zmienię: mecz otwarcia..., mecz o wszystko..., mecz o "honor".

Oglądałem mecz Ruskich z Czechami. Jak popatrzymy na przygotowanie kondycyjne i fizyczne warunki, przede wszystkim wzrost zawodników obu drużyn vs. nasza to dostaniemy jak się patrzy. Z Ruskimi numer z sedzią "drukarzem" nie przejdzie i nasi zawodnicy może wreszcie zaczną odróżniać piłkę nożną od siatkówki i pojmą czym jest sport kontaktowy.

We wtorek (prze)gramy z Ruskimi, którzy dadzą naszym dodatkowo niezły wycisk fizyczny. Co do wyniku drugiego meczu nie można być pewnym? Remis ze wskazaniem na Czechów. Grecy będą już mocno "zdewastowani" kartkami.

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem "szczęsliwym" posiadaczem biletu na następny mecz naszej reprezentacji. Po meczu rosjan z czechami zastanawiam się czy jest sens tam jechac i czy biletu nie zamienić na inne przyjemności.....

...z tym że na ten mecz czekałem cały rok :veryangry: :veryangry:


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczeże, jeździłem autem od 21 do 23 tak zobaczyć "co się gdzie dzieje" i jak widziałem ludzi chodzących po mieście wyglądających jak by koniec świata się zbliżał to stwierdziłem że już faktycznie mało kto ma nadzieję.


Pozdrawiam domat,

Było kilka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o jakiej strategii piszecie, tam nie bylo strategi jesli chodzi o polska druzyne. Pierwsze 20 minut grala polska huzaria na hura, zmiazdzymy ich. No i na potencjalne 5 do zera w 20 minutach wcisneli jednego gola, co prawda w pieknym stylu ale sorry, rozumu to nie mieli od pierwszej minuty. Niestety po 20 minutach kondycja im siadla jak brazylijczykom po dogrywce w meczu o zycie. Wybaczcie ale optymista musze wyrwac ostatni krzyk nadziei. Lipa choc nie gorzka bo przewidywalem taki scenariusz od poczatku. Pilke nozna gra sie z rozumem a tego brakowalo na kazdym kroku. Moze zbyt ostro pojechalem ale otwieral mi sie scyzoryk w kieszeni jak gubili sie zawodnicy naszej reprezentacji pod bramka przeciwnika. Jest mnostwo pracy przed nimi. Mozna ustalic strategie i cos jeszcze pokazac bo kondycji to juz nie zlapia napewno. Grecy pozwalali wejsc w strefy bardzo grozne i z przewaga (w prezencie od sedziego) w iscie podrecznikowy sposob udowodnili jak mozna spaprac wszystko.

Ech...ponioslo mnie


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pokusze sie o remis 1:1 przypomnijcie sobie jak trzeba zagrac to cos wymecza chocby nawet ostatni mecz w gdansku z niemcami a rosjanie nie maja takiej defensywy jak grecy wiec? kto wie


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Czy rosja to jest naród europejski?? To są chyba dzicy ludzie z Azji - wystarczy spojrzeć im w oczy. Co oni tu robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nasi słowiańscy kuzyni, Ci z jeszcze wiekszą fantazją od ułańskiej :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak będzie wyglądał przemarsz rosyjskich kibiców przez Warszawę ? I jaki ma cel ten marsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Równie dobrze możemy twierdzić, że jesteśmy spokrewnieni a Afgańczykami - dowodzą tego badania genetyczne. Słowianie najprawdopodobniej przybyli z okolic dzisiejszego Afganistanu na ziemie Polskie, z których potem rozeszli się po Europie.

Będzie wyglądał tak: 50 tysięcy wrzeszczących kibiców z Syberii w czerwonym z sierpami i młotami na czapkach.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ubawiłeś mnie :D To teraz powiedz.po co będą się szwendać po mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Wdepczą w chodnik obrzydliwego imperialistycznego karła reakcji - wroga mas pracujących i uświadomią nas, że ojcem wszystkich polskich dzieci jest towarzysz stalin co usta słodsze ma od malin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz z Rosja będzie moim zdaniem nie do wygrania po obejrzeniu wczoraj Rosji z Czechami ale my musimy to wygrać aby marzyc o awansie,jeśli nasi by zagrali jak w pierwszej połowie z Grecja to są szanse ale obawiam się że nie maja kondycji na 90minut.miejmy nadziej ze się myle


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przeżyję – ale ten marsz ruskich w Warszawie to mnie wkurza.

Imperialiści kurza twarz.

:fish:


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym meczu będą 2 wpi..le jeden na boisku :( i drugi gdzieś z boku :yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben_sage nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale prawdopodobnie najwięksi zadymiarze z Rosji nie zostali wpuszczeni do Polski.....a najwięksi zadymiarze Polski są w kraju na wolności....także lepiej żeby nie doszło do " ustawek " ....co do filmu z zamieszania we Wrocławiu to pokazuje, że miasta w ogóle nie są przygotowane do walki z tym motłochem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nasi wygrają z rosją. Patrząc na wczorajszy mecz Rosja Czechy myślę, że Czesi są do ogrania bo obrony nie mają wcale a co do osjan też nie jest to jakaś strasznie silna drużyna każdy ma jakiś słaby punkt i trzeba go znaleźć i wykorzystywać to. Więc bądzmy dobrej myśli i kibicujmy naszym! Przecież WSZYSCY JESTEŚMY DRUŻYNA NARODOWĄ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze też będzie otwarty dach bo grac w 40 stopniowej duchocie bez braku cyrkulacji powietrza to można siły stracić szybko


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.