Skocz do zawartości
mariuszduch

Polska-Rosja

Wyniki  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska - Rosja



Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim strategia i konsekwencja. Jakos naszym brakuje taktyki na boisku i nie ma leszcza zeby cos sie zmienilo. Trzymam kciuki za chlopakow ale wole sie milo rozczarowac niz zawiezc.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi wrażenie

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben_sage nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale prawdopodobnie najwięksi zadymiarze z Rosji nie zostali wpuszczeni do Polski.....a najwięksi zadymiarze Polski są w kraju na wolności....także lepiej żeby nie doszło do " ustawek " ....co do filmu z zamieszania we Wrocławiu to pokazuje, że miasta w ogóle nie są przygotowane do walki z tym motłochem.

Nie jestem może zwolennikiem walk ulicznych ale powiem ci że w u nas nie powinni się tak wychylać zwłaszcza ruskie, jeśli ruskie mają się tluc u nas to należy ich tak załatwić by się odechciało im tu przyjezdzać zwłaszcza że angażują w walki zwykłych obywateli.Jeśli chcą się tłuc to niech się tłuką z naszymi chłopakami im serca do walki nie brak i dobrze że ktoś jeszcze może stanąć w obronie naszych na tym filmie ewidentnie polaków zabrakło.

Jakoś niespecjalnie mi ruskich tu brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, czyli tradycja zachowana

1 mecz otwarcia, 2 o wszystko i 3 o Honor:)) super

Edytowane przez pikaczu2000 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa śmierci bo rosja wsztskich zalatwi ...

Edytowane przez pikaczu2000 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie cos wlasnie zobaczylem

181067_385489734844894_367942121_n.jpg

kto mieczem wojuje - od miecza ginie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzą Adamiakową to mamy szanse

w przeciwnym razie kiepsko to widze

raczej wynik typu hokejowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na to ostatnie zdjęcie i pomyślałem sobie "...No to będziemy mieli we wtorek Stalingrad nad Wisłą..." . A oczami wyobraźni widzę "wspólne kibicowanie" w jednej strefie. Ruskie mają przewagę - przyjechali na występy, póki co, gościnne, bez kobiet, chłopy na schwał! Potomkowie pionierów z Tajgi, kagiebistów czy górników z Uralu. Jednym słowem "twarde chłopaki", aż ręce same rwą się do tego i owego... Jak "car" dał im przyzwolenie to będą "prać polską szlachtę" aż miło, a może nawet "skolektywizują" parę co lepszych zegarków, do których, jak wiadomo powszechnie, mają słabość.

A na boisku... Jak na boisku... Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor... . Piłka nożna to gra zespołowa co pokazał ruski "ekipaż w baju". Czesi też mają "ekipę". Meczu nie wygrywa/przgrywa 3. zawodników ani 5. czy 7. a jedenastu! Tak wielu cieszy się, że Tytoń nie puścił karnego!? Do tego karnego doprowadzili w 10. Grecy! To też jest drużyna.

Dlatego we wtorek nie będzie to raczej Kłuszyn (04.07.1610) a "rzeź Pragi" (04.11.1794).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Dla państwa to nie jest żaden problem. Wystarczy wysłać na tych kiboli żandarmerię wojskową [ która ochraniała rosyjskich piłkarzy w moim mieście] i pozamykać ich wszystkich do ciupy. Aresztowanie wszystkich trwało by góra 15 minut. Potem ich skazać za pobicia i rozboje i wsadzić na długie lata do wiezienia. A od rosjan zażądać kasy za ewentualną możliwość deportacji - 10 mln euro za jednego kibola...

Ja rozumiem, że mozna kibicować ale bandziorów bijących innych niewinnych ludzi powinno się skazywać na długie wyroki w cieżkich więzieniach i nie ważne czy oni są stąd czy z dzikiej Azji. Przyjechali tu niech stosują się do tutejszych zasad.

rosjanie = dzicy ludzie z Azji

A co do rosyjskiego meczu to moim zdaniem powinny w nim paść przynajmniej 3 czerwone kartki za chamskie rosyjskie faule.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik 0-2 dla Rosji mecz :thumbdown:

Wynik ustawki wygrana Polaków :thumbsup:

Rosja :popo:


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od rosjan zażądać kasy za ewentualną możliwość deportacji - 10 mln euro za jednego kibola...

Oszczali nas w smoleńsku a zachód wyśmiał nas że ruscy badali wrak.

Rząd Polski boi się ruskich i 2 takich chyli przed nimi czoła.Nie ma takiej opcji...

Z ruskimi będzie najwięcej zadymy w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja ma bardzo dobry atak ale bardzo powolną obrone więc roznie moze byc przy szybkim blaszczykowskim i lewandowskim, o ile nasi bedą w stanie to wykorzystac


250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-1 Dla Rosji


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Spokojnie rosjanie nie mogą używać rakiet ani czołgów i jeśli sędzia nie będzie stronniczy to wygramy.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalie nie interesuje mnie pilka nozna , osobiscie dla mnie nie musi istniec , ale jak zobaczylem ten incydent we wroclawiu to :wallbash: ........... :wallbash: mam nadzieje ze kibole odplaca im po meczu , takie imprezy powinny byc przyjemnoscia i zabawa a tu jakies smrody ruskie sieja zadyme i cwaniakuja a Polacy jak zwykle "nic nie widzialem a o co chodzi" jestem ciekaw jak by tak ruskie w takiej Albanii odwineli taki numer , to na 100% juz by nie wyszli ze stadionu , dlaczego nasz narod nie potrafi sie zgrac i isc w ciemno dla samego tego ze RODAKA BIJA :realmad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Bo naród przez tych róskich bandytów był gnębiony przez 200 lat i naród ma świadomość, że władza w tym kraju w dalszym ciągu nie broni swoich obywateli. W Albanii nie było sowieckich czystek, niemieckich czystek. Przez Albanię w 20 wieku front nie przechodził 10 razy a przez nas przechodził z 7 razy w czasie 1 wojny i 3 podczas 2 wojny...

Swoją drogą UEFA powinna zdyskwalifikować rosyjską drużynę.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to moze bylby sposob na kiboli , sa na goscinnych meczach lub imprezach , zrobia zadyme to ich druzyna jedzie do domu razem z nimi , podejzewam ze takich kiboli by wybili we wlasnym kraju albo poszli by siedziec na dlugie lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł. By nasze pożal się boże drużyny nie grały w żadnych pucharach. Ponieważ oglądanie polskiej piłki powoduje u mnie pękanie szkliwa na zebach podpisuję się pod tym pomysłem obiema rękami. Ale, ale wczorajsze zamieszki w Poznaniu wywołali prawdopodobnie kibice Lecha, po mojemu Polacy. To co - zakażać naszym grania na Euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce mówi,że do przodu,rozum niestety odwrotnie - remis będzie sukcesem :(


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rosjanie = dzicy ludzie z Azji

Całe szczęście, że mamy w kraju takich światłych inteligentów, dzięki którym aż serce rośnie i z dumy się prawie pęka od bycia Polakiem. A dzięki równie światłym obywatelom w innych krajach wiemy, że Polacy to złodzieje, pijacy, pieniacze i awanturnicy. Niech żyją stereotypy i szufladkowanie!

Rozumiem, że dyskusje na takim poziomie prowadzą pryszczaci gimnazjaliści na forum onetu, ale to forum powinno trzymać chyba nieco wyższe niż rynsztokowe standardy. Osłów nie sieją, a i tak ich pełno po świecie łazi i jakoś nie widzę, żeby statystyka z naszą ojczyzną w tym temacie wyjątkowo łagodnie się obeszła. Krytykujcie zachowania, nie krytykujcie wszystkich jak leci! Inaczej my też zawsze będziemy dla innych "dzikusami ze wschodu". 

Edytowane przez kapuhy (wyświetl historię edycji)

ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że mamy w kraju takich światłych inteligentów, dzięki którym aż serce rośnie i z dumy się prawie pęka od bycia Polakiem. A dzięki równie światłym obywatelom w innych krajach wiemy, że Polacy to złodzieje, pijacy, pieniacze i awanturnicy. Niech żyją stereotypy i szufladkowanie!

Rozumiem, że dyskusje na takim poziomie prowadzą pryszczaci gimnazjaliści na forum onetu, ale to forum powinno trzymać chyba nieco wyższe niż rynsztokowe standardy. Osłów nie sieją, a i tak ich pełno po świecie łazi i jakoś nie widzę, żeby statystyka z naszą ojczyzną w tym temacie wyjątkowo łagodnie się obeszła. Krytykujcie zachowania, nie krytykujcie wszystkich jak leci! Inaczej my też zawsze będziemy dla innych "dzikusami ze wschodu".

Mózg ludzki tak już działa, że klasyfikuje dlatego jednym podobają się blondynki a innym brunetki. Jedni jedzą kiełki a inni padlinę i nijak ich nie przekonasz, żeby postępowali na odwrót. Bo to przeczy naturze ludzkiej i żadna inżynieria społeczna ani dobrożyczeniowe myślenie tego nie zmieni. Dlatego czy chcesz czy nie jesteś wstępnie klasyfikowany z powodu pochodzenia jako np."specjalista od radii samochodowych" a zmianę klasyfikacji niestety musisz sobie wywalczyć. Możesz to zrobić na przynajmnie trzy sposoby ale na pewno nie udając świętego oburzenia. "Na klęczkach" dla spokoju zgadzając się na wszystko, wtedy jako niezdolny do stereotypowych czynności np. totalnego upicia się, zostaniesz przeklasyfikowany do "niesteoreotypowych czynności" :yes bez względu czym są one w danym kraju. Przyznam, że to może być ryzykowna strategia bo "figlarzy" na tym świecie nie brakuje. Możesz metodą "na Ruska" wybić "klasyfikatorowi" zęby a to, musisz przyznać, zmienia optykę u pobitego. Pozostaje jeszcze najtrudniejsze rozwiązanie nie dające 100% szans na sukces czyli mozolna praca z/nad umysłami klasyfikatorów.

Krótko mówiąc samo się nie zrobi... A już napewno nie nadstawianiem...

Dla mnie każdy wynik jutrzejszego meczu jest do zaakceptowania pod jednym warunkiem, że Ruskie zapamiętają ten mecz jako jedno wielkie pasmo twardej gry a nie przewracania się jak pajacyki i użalania się nad sobą z błagalnym spojrzeniem na sędziego by odgwizdał karnego lub przynajmniej wolnego. Nawet jeśli z boiska wyleci 5. polskich zawodników to co?! Jeśli jutro reprezentacja polski przegra to może się pakować i wracać do domu bez względu gdzie on obecnie jest.

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.