Skocz do zawartości
Gość ATARI

tematy z targowiska giną

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo lubie klubowiczow, ktorzy uwazaja ze swiat kreci sie wokol nich. Jestem na urlopie i nawet teraz sprawdze targowisko. Niemniej posty Atari wcale nie zachecaja. Moze lepiej wystaw sobie skale na allegro, nawet bez zdjecia filmow Ci sie oglosze sie pojawi


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podepne bo wystawiałem kilka razy test na potas i nic ?

Dziś wystawiłem korale zobzczymy czy dobrze wszystko zrobiłem

Bez przesady ja nie mam żalu może coś nie tak robie ?


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wyszła telenowela problem z filmikiem zrób 2 zdjęcia komórką i po sprawie seba ci wrzuci i proszę z weryfikacją to dobrze tylko czasem długo to trwa ale cóż nie wszyscy nocują na forum za to na 2 forum tam to bajzel dopiero o fotek robią co chcą tu jest porządek i tak trzymać nie denerwujcie się :welcome:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklicznie ponawialem post z krotka historia jakie ogloszenie sie nie ukaze.

uwierzcie, gdy ostatnio usuwalem 3 te same ogloszenia sprzedam dolabelle (bez fotki) to sobie pomyslalem, ze ten klubowicz jest jak ten slimak - malo kumaty

po to cyklicznie ponawiam zachete do obczajenia regulaminu, poniewaz nie mam czasu ani przyjemnosci pisac za kazdym razem wyjasnienia dla ogloszeniodawcy.

wystarczajaca kara dla mnie za ignorancje danego klubowicza jest czas jaki musze wlozyc w akceptacje usuwania tych ogloszen. Nie ma w tym cienia zlosliwosci. Priorytetem jest dobry klimat na forum i wysoki standard bezpieczenstwa/zapobiegania sytuacjom nieprzyjemnym. Stad moja wyczerpujaca wypowiedz. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zdążyłem sprzedac przedmiot zanim tu sie "nie" pojawił na targowisku ;p, może dlatego sie nie pojawil ze nie bylo zdjecia ale sol jak sol wiec nie widzialem potrzeby wstawiac.


250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zdążyłem sprzedac przedmiot zanim tu sie "nie" pojawił na targowisku ;p, może dlatego sie nie pojawil ze nie bylo zdjecia ale sol jak sol wiec nie widzialem potrzeby wstawiac.

jesli nie widzisz potrzeby wstawiania zdjecia, ceny, czy tresci (skladowych niezbednych) w ogloszeniu sprzedam to nawet go nie zaczynaj pisac. Oszczedzi to fatyge obu stronom. pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie czytalem regulaminu targowiska więc nie mam do nikogo pretensji ale wg. mojej subiektywnej opini to troche popadanie w skrajnosć bo po co komus zdjecie pudelka soli, co komus to da, reszta skladowych byla. Pozdrawiam.

Edytowane przez Bekon1 (wyświetl historię edycji)

250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Powaznie, u mnie sie wyswietla bez problemow ten filmik

chyba że to nie ten :harhar:

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez DarekB30 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, ja rowniez widze filmik ktory wkleiles

Ogladalem tez przed chwila niezakceptowane ogloszenia Atari

linka tam nie bylo

Jesli zainteresowany stworzy jeszcze raz ogloszenie to wspolnymi silami skompletujemy to zogloszenie. Na prawde ja luft Mariusz Frej nie mam zlej woli o czym chyba wiekszosc ktorzy sie zglosili do mnie ze sprawa mogli sie przekonac osobiscie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tą weryfikacja bo wszystko trwa... Trwa na tyle długo że nie wiadomo czy "zrobiłem coś źle" i nie wejdzie na targowisko czy mam się uzbroić w cierpliwość i ustawić w kolejce do zadań moda. Rozumiem wszyscy mamy życie prywatne... ALE ta niepewność :thumbdown:

Druga sprawa że jak już ogłoszenie zostanie "zaakceptowane" to pojawia się na końcu aktualnych topików - tak więc na start trzeba by je podbijać...tak żeby było widoczne.

Taka konstruktywna krytyka - może pozwoli coś udoskonalić...

Edytowane przez twistman (wyświetl historię edycji)

Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby łatwiej gdyby zautomatyzować kontrole nad wystawianymi ogłoszeniami, taki skrypt który pilnuje kompletności ogłoszenia aby w osobnych rubrykach została wpisana cena, wstawione zdjęcie oraz opis sprzedawanej rzeczy. Moderatorzy mieliby mniej roboty a wystawiający musieli się podporządkować bez dyskusji.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba wiecej modow ;-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba wiecej modow ;-)

casting w toku


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno i tutaj grubo pojadę... Mod też człowiek związany z naszym hobby a tutaj pierwszy dostaje info o "perełkach i okazjach". Więc może skrypt byłby dobrym, demokratycznym i zdejmującym obowiązki z zapracowanych rozwiązaniem.


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno i tutaj grubo pojadę... Mod też człowiek związany z naszym hobby a tutaj pierwszy dostaje info o "perełkach i okazjach". Więc może skrypt byłby dobrym, demokratycznym i zdejmującym obowiązki z zapracowanych rozwiązaniem.

Cicho bo sie wyda.

O tym juz bylo i juz uzgodnilismy ze mod-owie zawsze daja mi cynk jak jest okazja.

Wiec spoko koko


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tą weryfikacja bo wszystko trwa... Trwa na tyle długo że nie wiadomo czy "zrobiłem coś źle" i nie wejdzie na targowisko czy mam się uzbroić w cierpliwość i ustawić w kolejce do zadań moda

Nie raz wstawiałem i nigdy nie było żadnych problemów - najczęściej tego samego dnia było zaakceptowane - czytajcie zasady, zanim wyślecie - polecam opcję `podgląd posta`,

a za weryfikacją jestem `jak naj za` - jeszcze jakby dodać obowiązkowo w tytule miasto - to byłoby git :)

Przecież to proste jak .... :p


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno i tutaj grubo pojadę... Mod też człowiek związany z naszym hobby a tutaj pierwszy dostaje info o "perełkach i okazjach". Więc może skrypt byłby dobrym, demokratycznym i zdejmującym obowiązki z zapracowanych rozwiązaniem.

Ja też bym się pod tym podpisał

Ogłoszenie na Allegro mimo że płatne to bez cenzury


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak temat idzie od poprawnosci ogloszen... poprzez czas akceptacji... po moralnosc moderatora. Sporo serca wkladam bezinteresownie w ta spolecznosc, dla Was. Gdyby nie 2 inne prace jakie mam otwarte w kompie to chyba byloby mi przykro coffee.gif


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ATARI, troszke nie rozumiem, godzine wczesniej piszesz: http://nano-reef.pl/topic/46322-usuniecie-konta/page__view__getnewpost a potem pretensje ze cos ci nie dziala :realmad:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak temat idzie od poprawnosci ogloszen... poprzez czas akceptacji... po moralnosc moderatora. Sporo serca wkladam bezinteresownie w ta spolecznosc, dla Was. Gdyby nie 2 inne prace jakie mam otwarte w kompie to chyba byloby mi przykro coffee.gif

spoko Luft :thumbsup: wszyscy wiemy że zacny i pomocny człek jesteś... Ale ponarzekać przecież można...


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno i tutaj grubo pojadę... Mod też człowiek związany z naszym hobby a tutaj pierwszy dostaje info o "perełkach i okazjach".

Weź Ty się człowieku ogarnij........... masakra :wallbash: :wallbash: Chcesz być za***isty i mieć info o "perełkach" to zostań modem.

Zamykam ten posrany temat. Zasady są jasne, jak komuś nie pasuje - jest allegro.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.