Skocz do zawartości
marcolino

Ostrzeżenie - SEA CLONE 150

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja. Dawno takiego tematu nie było. Gościu nie dał rady i zwala winę na odpieniacz. Co będzie następne? Lampa czy czyścik do szyb? Już nie mogę się doczekać...

Eeee tam, nie znasz sie... :harhar: Definitywnie wina odpieniacza....moja oferta aktualna ;)

Wiesz tak sobie pomyslalem ze jak ci sie zlamie szczepka to hmmmmm.....lampe tez bym wzial... :lol:

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że jak każdy kretyński temat tak i ten będzie miał wzięcie.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak napewno wina odpieniacza, nie ma co go trzymac, pakuj jak najszybciej i na poczte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nie znasz sie... :harhar: Definitywnie wina odpieniacza....moja oferta aktualna ;)

Wiesz tak sobie pomyslalem ze jak ci sie zlamie szczepka to hmmmmm.....lampe tez bym wzial... :lol:

pozdrawiam

Weź bo leże ze śmiechu pod kompem... :lol: Dajmy już spokój bo sie obrazi i nie wyśle i dalej będzie ciągnął na tym złym odpieniaczu...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że to zapewne wina odpieniacza i pomp cyrkulacyjnych :thumbsup: obiegówke też bym o to posądził :unworthy:

--oddać--

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że jak każdy kretyński temat tak i ten będzie miał wzięcie.

Tak największe powodzenie mają chyba właśnie takie gdzie się mocno smród rozchodzi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak największe powodzenie mają chyba właśnie takie gdzie się mocno smród rozchodzi :p

i co zwabil cie? :harhar:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo smiechu :welcome:

Ten odpieniacz zbiera na niemieckich forach kiepskie recenzje. Mimo to nie wydaje sie mozliwe, zeby byl przyczyna smierci kilku ryb w ciagu paru dni. Jego slaba praca, odbilaby sie szybciej na kondycji korali.

Swoja droga, to spora odwaga, liczyc na taki odpieniacz przy 250-ciu litrach. :whistle:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i slabe pienidlo , ale po malych przerobkach, pieni lepiej niz moj poprzedni tmc v skim 400, ktory to dopiero zbieral kiepskie notowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyrzucenie pompy i wstawienie silniejszej daje niezle efekty :rambo:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa jest 2 razy mocniejsza + Darecky3 zrobil mi zwezke venturi, ktora bije niezla piane.

jak dla mojego malego akwarium to w zupelnosci wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tester gwarantuje ci ze piana nie jest gruba a wielkosc pecherzykow rozpoznawalna golym okiem jest o wiele mniejsza niz ta ktora podaje zwezka schurana w modelu 150. Filmik nie przedstawi dokladnie tego co widac golym okiem. Wiem bo sam te zwezke wykonalem i byla pieszczona dobre 2 miesiace do efektu jaki chcialem uzyskac. Seaclone ma taki specyficzny wlot ktory determinuje ruch babli stad nazwa seaclone. Porownaj sobie oryginalna prace. Chyba ze chodzi ci o piane w kubku, to jest efekt ustawienia na ekstremalnie sucha piane. Zreszta zawartosc kubka mowi za siebie no i oczywiscie roznica w halasie ogromna.

I najwazniejsza sprawa to taka ze zwezka produkuje dobra piane przy pompie slabszej niz 1000L/h pod warunkiem ze skimmer jest zanurzony w sumpie. Schuran niestety tego nie potrafi. :harhar:

I to mnie wlasnie cieszy

Edytowane przez darecky3 (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.