Skocz do zawartości
chodi

wybor smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wlasnie wyzional ducha moj htc desire s :/ Bylem mega zadowolony z tego telefonu i rozwazalem nawet ponowny zakup tego samego modelu, niestety nie jest juz dostepny w sprzedazy.

Wiem, ze jakis czas temu byl podobny temat ale od tamtej pory na rynku pojawilo sie sporo nowosci. Mam dosc specyficzne wymaganie - telefon MUSI posiadac klawiature qwerty ;) nie przemawia do mnie macanie wyswietlacza podczas pisania. Paluchy mam grube wiec wszystkie "berry" takze odpadaja.

Poradzcie cos panowie bo szczerze mowiac od kilku godzin wertuje strony z dostepnymi na rynku telefonami i jakos zaden niczym szczegolnym sie nie wyroznia i niczym do mnie nie przemawia ...

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz mialem dokladnie tak samo. Po kilku latach pisania na Nokii E71 myslalem ze zwarjuje od tej macanki.

Jednak po dwoch tygodniach zapmnialem co to QWERTY. Duzy screen rekompensuje wszystko. Jak masz grube daluchy to wez sobie Samsung Note. To juz prawie tablet :thumbsup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co mówi Grzegorz, mam Samsunga Galaxy S2, wyświetlana klawiatura po obróceniu fona jest na tyle duża że można pisać dużym palcem u nogi, prócz zwykłego wykorzystania klawiatury mamy możliwość pisania w systemie Swype albo wpisywania tekstu głosowo, świetny bajer przy dłuższych tekstach.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi, dobrze wiesz co mam wiec polecam :) sprawuje sie swietnie.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moje grube paluchy dają radę na Qwerty ekranowej to Twoje też dadzą.

Polecam Samsunga Galaxy S3, klawisze wielkości jak na klawiaturze od kompa więc łatwo się trafia :welcome:


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam samsunga galaxy young, maly i b. sprytny:). A funkcja pisania glosem jest rewelacyjna. W przyszlosci przesiade sie na SE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak moje grube paluchy dają radę na Qwerty ekranowej to Twoje też dadzą.

Polecam Samsunga Galaxy S3, klawisze wielkości jak na klawiaturze od kompa więc łatwo się trafia

Nie przesadzalbym z ta wielkoscia klawiszy, ale fakt, pisze sie wygodnie jednak wymaga to drobiny treningu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson Xperia X10 wyświetlacz 4 cale, pro z rozsuwaną klawiaturą, albo mini pro (3 cale) nie do zarysowania...zamiast wyświetlacza coś na styl monitora Bravia Engine HD. Takie są moje typy ale to żależy od tego do czego potrzebny fon. Dla mnie podsawa to na Androidzie :thumbsup:

Luknij na sronę

http://www.mgsm.pl/pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Grzegorza,sam mam i jestem zadowolony,polecam GT-N7000.


Arek.Pozdrawiam.

6643_6790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SE x10 zaraz jak weszla na polski rynek i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio spadł mi na tuczeń szybką w dół, o dziwo szybka stłuczona a on nadal działa na dotyk. Nastepny więc też bedzie SE.


250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac poki co najbardziej z golasow lezy mi galaxy s3... jutro daje htc do naprawy. jak go zreanimuja to chyba oleje temat wymiany zupelnie... naprawde nie ma nic !! horror :/


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Xperia -> S, U, P

Sony Xperia sola

Wszystkie dotykowe, niestety bez qwerty ale na rynku z nowych tel nic nie ma takiej klawiatury.

Może jeszcze Nokia 808 (na Symbian Belle) lub Lumia 900.

Mi osobiście się nie podobają Lumie i nie jestem fanem Windowsa w telefonie.

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Samsung Galaxy S Plus. Dla mnie rewelacja. Używam jego od pół roku bez komplikacji typu zawieszanie itp. Całe życie byłem zakochany w Noki ale od momentu "pobawienia" się w/w egzemplarzem świat odwrócił się o 180 stopni. Poza tym obsługa intuicyjna, no i można sms`y "pisać" naciskając mikrofonik jednocześnie mówiąc. Sam konwertuje głos na treść pisaną - fajny bajerek ułatwiający i przyspieszający pracę. :welcome: Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic. Poki co pozdrawiam z galaxy s3. :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie problemow z zasięgiem w samsungach? ja mam 2uch znajomych z różnymi modelami tej firmy i po 5-6 miesiącach uzytkowania gubią zasieg tam gdzie ja mam full.


250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem. Hehehehe


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.