Skocz do zawartości
ultra_wpt

Pilna ankieta - propozycja prelekcji dla akwarystów morskich

Prelekcja na targach Zoo-Botanica 2012  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? zainteresowany/-na prelekcj? z chorób koralowców podczas targów Zoo-Botanica 2012 we Wroc?awiu?

    • Nie, nie wybieram si?
    • Nie, mam propozycj? innego tematu
    • Nie, na ten temat wiem ju? wystarczaj?co wiele
      0
    • Tak, chocia? mam pomys? na ciekawsze tematy
    • Zdecydowanie tak
  2. 2. Czy posiadasz dobrej jako?ci fotografie bezkr?gowców morskich, które jeste? sk?onny/-na udost?pni? na potrzeby prezentacji?

    • Nie
    • Tak - tylko zdrowych zwierz?t
    • Tak - zwierz?t zdrowych i chorych


Rekomendowane odpowiedzi

Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu organizuje w tym roku cztery prelekcje dla miłośników zwierząt podczas targów i wystawy Zoo-Botanica 14-16.09.2012 we Wrocławiu. Jedna z nich ma być skierowana do akwarystów. Wstępnie zaplanowana jest tematyka dotycząca akwarystyki słodkowodnej, ale istnieje jeszcze możliwość zmiany tematu na choroby bezkręgowców morskich, o ile akwaryści morscy wyrażą zainteresowanie tym zagadnieniem i chęcią współpracy przy stworzeniu prezentacji - potrzebne będą ilustracje omawianych problemów w postaci dobrej jakości zdjęć koralowców i innych zwierząt, zarówno w dobrej kondycji, jak i chorych. Oczywiście autorzy fotografii zostaną uhonorowani odpowiednią adnotacją w prezentacji.

Proszę o udział w ankiecie do czwartku, 9 sierpnia. Ewentualne propozycje innych tematów proszę przesyłać mailem na adres info@ultramarino.pl w tym samym terminie (tylko takie propozycje będą brane pod uwagę).

W przypadku niewielkiego zainteresowania wykładem i udziałem w przygotowaniu ilustracji, zostanie zrealizowana prelekcja na pierwotny temat.

Edytowane przez ultra_wpt (wyświetl historię edycji)

14 m3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

No i jak, odbyła się ta prelekcja akwarystyczna?

Bo odpowiedziałem na pytanie na priv, że posiadam zdjęcia zarówno chorych jak i zdrowych okazów bezkręgowców, które chętnie udostępnię i zero odzewu huh.gif

był ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy,ale zazwyczaj prelekcje są nudne,mało kto potrafi to przeprowadzić interesująco.Ostatnią prelekcję jaką zaliczyłem na której nie zasnąłem i jeszcze ciekawie słuchałem to wystąpienie kolegi Boogiee w Skrzydlicy a temat jeśli dobrze pamiętam to ospa.:unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Nom, czyli pewnie jej nie było.

Zresztą, co nasz krajowy WMW może widzieć o chorobach bezkręgowców morskich, ponad to co w necie znaleźli, chyba, że by jakiegoś specjalistę sprowadzili :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tu bys sie Majkelu zdziwil. Nasze rodzime uczelnie wiedza jak sie robi badania, tylko z marketingiem slabo. Od jednego weterynarza z Wrocka o chorobach koralowcow z cala pewnoscia moglbys sie wiele dowiedziec :)

Prelekcja na pewno sie jeszcze nie odbyla. W pierwszym poscie wyraznie stoi, ze to propozycja na Zoobotanike, w tym roku 16 wrzesnia.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar bo się zamknę w sobie :wallbash::vava:

P.S.

Nie zasnęli pewnie dlatego, że było szybko (szybko zamiennie z piwo)

Hmmm

Teraz wiem, że ktoś mnie przynajmniej słuchał :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

O tu bys sie Majkelu zdziwil. Nasze rodzime uczelnie wiedza jak sie robi badania, tylko z marketingiem slabo. Od jednego weterynarza z Wrocka o chorobach koralowcow z cala pewnoscia moglbys sie wiele dowiedziec :)

Prelekcja na pewno sie jeszcze nie odbyla. W pierwszym poscie wyraznie stoi, ze to propozycja na Zoobotanike, w tym roku 16 wrzesnia.

:)

A ja myślałem, że to 16 sierpnia, cóż, chyba trzeba dać zarobić okuliście i jakieś bryle sobie dobrać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.