Skocz do zawartości
SkoczekPL

Przerwa w dostępie do forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno - jak się chce wstawić emotki do posta z opcji "wszystkie" to odległości między nazwą a emotką są strasznie duże. Można by je zmniejszyć tak, żeby można było rozwinąć sobie listę a nie w zasadzie całe nowe okienko ...


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wszystko rozumiem ,że Skoczek chce jak naj lepiej ,ale nie zawsze tak wychodzi może ,mi ktos wyjaśni 1. włączyłem pełna wersje i mi nie odpowiada jak wrócić do poprzedniej ,2. nie widze swojej ikonki ,tak jak było wcześniej ,nic nie mam żeby poprawic błędy ort. 3. w swoim profilu miałem wiadomosci teraz brak ,jak dla mnie to kicha sorki Skoczek ,ale padaka


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to Ci chodzi ale na samej gorze obok galerii masz "Wyświetl nową zawartość"

O, to to. Dzięki, człowiek jak krowa - jak się przyzwyczai patrzeć w jeden punkt to innego nie zauważy:) Ale czcionki to jakoś zmienić nie mogę :(

EDIT: ale nowa zawartość teraz jest lepsza - wszystko w jednym miejscu.

Edytowane przez Qlfon (wyświetl historię edycji)

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wszystko rozumiem ,że Skoczek chce jak naj lepiej ,ale nie zawsze tak wychodzi może ,mi ktos wyjaśni 1. włączyłem pełna wersje i mi nie odpowiada jak wrócić do poprzedniej ,2. nie widze swojej ikonki ,tak jak było wcześniej ,nic nie mam żeby poprawic błędy ort. 3. w swoim profilu miałem wiadomosci teraz brak ,jak dla mnie to kicha sorki Skoczek ,ale padaka

1. Masz na dole zmień styl i tam możesz sobie wybrać.

2.Już napisałem obok cytuj na dole postu masz edytuj.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to to. Dzięki, człowiek jak krowa - jak się przyzwyczai patrzeć w jeden punkt to innego nie zauważy:) Ale czcionki to jakoś zmienić nie mogę :(

EDIT: ale nowa zawartość teraz jest lepsza - wszystko w jednym miejscu.

Niestety ale tego chyba sam nie zmienisz , to tylko potrafi robić władza :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki,ale po co robic takie zmiany?tak jak ostatnio..czlowiek sie przyzwyczai i znowu cos...szczerze to wcale mi sie nie podoba...wyglada identycznie jak drugie forum,przez co wlasnie tam nie zagladalem...to oczywiscie tylko moje zdanie,,ale takie wlasnie mam..a obserwowane tematy to gdzie znajde??taka blachostka ale jak czlowiek sie przyzwyczaji to pozniej wnerwia...nie mozna bylo delikatnie cos zmienic..??

dobra obserwowane znalazlem ale i tak mi sie nie podoba... :rant:

No właśnie po co te zmiany. Już się człowiek przyzwyczaił, a tu mu znowu kolor czcionki zmienili i słabo widać. Gdy wypuszczają nową wersję Firefoxa to również publikują listę zmian, może gdyby uświadomić użytkowników (czytelników) o potrzebie zmian szok byłby mniejszy.

Teraz AR ma kolorki które mi się bardziej podobają (ale treści brak)


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOO Wy marudy!

Dobrze jest a ewentualne błędy myślę że chłopaki poprawią.

Nie marudzić cieszyć się!!! :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja utknąłem teraz na jakiejś innej wersji po kliknięciu na "Styl" i nie mam stajla wcale - wrócić się nie da bo w tej wersji wyglądu forum nie ma tego guziczka na dole "styl" - masakra. Zwykle nie narzekam na takie zmiany ale ta jakaś w połowie udana:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole masz pełna wersja i wrócisz :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra nic nie znalazłem ,żadnej ikonki do cyt.na dole mam napisane pełna wersja ,a jak się wylogowac i zalogować ,bo ja w prawym rogu mam kwadraciki ?


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake: nie działa - próbowałem - nic się nie dzieje:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni chj.................no ciskam i nic nie wraca zaraz jak je,,,,,b tym laptopem to mnie kur......... bierze ,ja do kawki siadm przy nano ,a tu takie zagadki


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz to co jest ważne, czy można poprawić kolor czcionki strona, poprzednia. Wszystko jest pięknie gdy najadę kursorem, piękne kolorki ale bez podświetlenia trudno trafić w cyferkę (słabo widać)


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi , u mnie jest to samo :-) Macie rację cośik jest nie tak.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra nic nie znalazłem ,żadnej ikonki do cyt.na dole mam napisane pełna wersja ,a jak się wylogowac i zalogować ,bo ja w prawym rogu mam kwadraciki ?

Marek, obok kwadracików powinieneś mieć opcję wylogowania.

U mnie tak to wygląda :

gora


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyscie ciasteczka (w przegladarce)oraz wlaczcie na nowo komputer powinno pomoc


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piostu właśnie tego nie mam bo jak zjedziesz na sam dół to ja wcisnełem pełną wersje i teraz nie mogę wrócić


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu zje............... ,wyłączyłem kompa i włączyłem i nic dalej pełna wersja nie widać czy jestem zalogowany ,nie po prostu do poprawki ,a kawa mi przestała smakować bo się zlekka zagotowałem było dobrze to jest lepiej


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum trochę zszarzało - drobne czcionki nieczytelne

Ale na plus poprawienie wyszukiwarki - już działa jakoś mądrze bo poprzednia ech.. wyszukała dwie strony, po kliknięciu na drugą stronę stron robiło się 300+

Brakuje mapy - nie działa, nie wyświetla.

Edytowane przez Kyzak (wyświetl historię edycji)

Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, a jakiej przeglądarki używasz ?

Może spróbuj wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki ... ?


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Mam to samo;/ kliknąłem i teraz nie mogę wrócić. Pojawia się przycisk "Pełna wersja" i nie działa. Zaraz przelecę kompa CCleanerem i zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odkryłem jak sprawdzić reputację ( kto i za co :) ) : Wchodzicie na profil danej osoby którą chcecie sprawdzić, na dole jest reputacja i później po prawej "otrzymana" :)


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piostu jestem na gg może mi pomżesz przez gg ,bo nie chce zasmiecać ,bo ja taki mądry to nie jestem ,jakieś ciasteczka hahahha


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za cholere nie mozna wrocic do normalnej wersji...co za lipa!!!


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek w pracy siedzę :(

Więc jedynie jak coś to na PW


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.