Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Czym sie zajmują użytkownicy z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś budował sobie szpital a w szczególności blok operacyjny to dzwońcie - wyposażę od A do Z. Nie zapewniam personelu ale przeszkolić mogę:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się rozmyśli ze szpitalem, i chciałby postawić stację paliw, to zapraszam po zbiorniczki. Chyba że do deszczówki, różnej chemii, Ballinga - podziemy 60m3 trzykomorowy i spokój na lata :thumbsup:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawacz na wypowiedzeniu.. kryzys:)

kolego dawaj na Dolny Śląsk do kopalni potrzebują spawaczy :scooter:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy sobie swawoli w temacie jak chce - to może ja coś pożytecznego w dobie kryzysu napiszę - szukamy programistów z terenu Lubelskiego - wbrew pozorom nie takie łatwe zadanie - jeśli znasz technologię asp.net (lub chcesz poznać) i coś robiłeś w Visual Studio, bazach MSSQL, interesują cie zagadnienia programowania szczególnie www - napisz priv umówimy się na rozmowę, pogadamy o rybkach, napijemy się kawy a jak czasu wystarczy porozmawiamy o pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak już postawisz stację paliw i będziesz chciał nagłośnić jej otwarcie to pisz do mnie....nagłośnienie imprez :)


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem administratorem :police:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego dawaj na Dolny Śląsk do kopalni potrzebują spawaczy :scooter:

Jak nie uda sie na górnym to pewnie będę myślał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co te minusy ;/ ??????????

chyba za błędy ,ale się nie martw masz + :baby:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy sobie swawoli w temacie jak chce - to może ja coś pożytecznego w dobie kryzysu napiszę - szukamy programistów z terenu Lubelskiego - wbrew pozorom nie takie łatwe zadanie - jeśli znasz technologię asp.net (lub chcesz poznać) i coś robiłeś w Visual Studio, bazach MSSQL, interesują cie zagadnienia programowania szczególnie www - napisz priv umówimy się na rozmowę, pogadamy o rybkach, napijemy się kawy a jak czasu wystarczy porozmawiamy o pracy.

Dlaczego nie w Łodzi.... :wallbash: :wallbash:


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam moge sprzedac maszyny do budowy tego szpitala i stacji paliw. ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem śpiewakiem operowym, narazie pracuje w chórze opery ale jestem tegorocznym absolwentem Uniwersytwtu Muzycznego na kierunku śpiew solowy i marzy mi sie kariera solisty:)


220l 100x55x40, SUMP 140l, światło 150w hqi+3x39w t5, nj3000, deltec apf 600, dsb + refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam mogę zareklamować te szpitale, stacje paliw i inne :) od ulotki po duże bilboardy.... plakaty na solowe koncerty operowe też mogę zaprojektować i wydrukować. drukuję na offsecie, cyfrze, wielkim formacie, lateks i takie tam jeszcze inne cuda...


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może kiedyś wykorzystam przy rozbudowie umiejętnosci "budowacza" szpitala, kolejnego morszczuka ;)do wyposażenia szpitala, reszta nagłosni imprezę otwarcia, zatankuje samochody...będzie git

jestem lekarzem weterynarii i prowadzę klinikę w gorzowie wlkp....jakby komu co włochatego zachorowało...to mogę pomóc wyleczyć


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartq: jeden z moich klientów to też weterynarz - postawił taką klinikę, ze niektóre szpitale powiatowe nie maja takiego sprzętu:) PS. Może zrób specjalizację ichtiolog to się nie opędzisz na forum od ofert pracy:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw musicie mieć działeczkę wymierzona i fundamenty wytyczone. No i kolejne pięterka też trzeba jakoś wytyczyć... O i jeszcze odbiór czy prosto wybudowali.... Ale roboty dla geodety :)


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w Unilever wydział detergentów i kosmetyków, mam doczynienia z chemią pod każdą postacią. głównie chlor i łatwopalne substancje. Zawód Technik Ochrony Środowiska z dyplomem. Po Chemicznym technikum. do tego jestem maniakiem grania na gitarze i kolarstwa górskiego MTB. No i hoduję krewetki słodkowodne Crystal Red:). pozdrawiam!

aha... i kończy mi się urlop :p

Edytowane przez grzeniu3754 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem na 3 misjach i za 3 lata mnie wywalą z WP bo korpus zawodowych szer robi ludzi w hu....a!!!! I 12 lat w plecy...ciekawe czy znajdę robotę w cywilu...średnie zawód wyuczony ślusarz.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem na 3 misjach i za 3 lata mnie wywalą z WP bo korpus zawodowych szer robi ludzi w hu....a!!!! I 12 lat w plecy...ciekawe czy znajdę robotę w cywilu...średnie zawód wyuczony ślusarz.

ślusarzy mało mamy, wszyscy na uchodźctwie na zmywakach w UK robią więc się nie martw aż tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak-- :police: !!!! I do spotkania na drodze :bow !!! 73 i szerokości (jak to mówią) :excl:


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

a ja sprzedam elementy instalacji z tworzyw sztucznych do:galwanizerni, instalacji spożywczych, stacji uzdatniania wody, stacji benzynowej, instancji wody lodowej, kwasy zasady i wiele innej chemii.

generalnie instalacje z termoplastów PVC-U, C-PVC, ABS, PVDF, PP, PE

Edytowane przez lukas.piotr (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam na budowe tych stacji paliw,szpitali, do firm reklamowych i innych firm,firemek ,sklepikow,kopalni i innych biznesow expressowe zamowienia dostarczam..-DHL Express...ale aktualnie na wolnym bo mialem dosc tej roboty!!ha ha..pozdro


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branża ściśle związana z nanoreef ;)

Czyli mogę nakarmić Wasze rybki i inne potwory... od niedawna Ichthyo Tropihc, wcześniej Akwarium Gdyńskie.


ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak-- :police: !!!! I do spotkania na drodze :bow !!! 73 i szerokości (jak to mówią) :excl:

mam nadzieje ,że bez punktów ? :scooter:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ,że bez punktów ? :scooter:

no przecież jakoś musi to akwarium utrzymać... B):p


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.