Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Czym sie zajmują użytkownicy z forum

Rekomendowane odpowiedzi

To nic :-) moich zabawek też potrzebujesz :-)

Qlfon mobilnie z Tapatalk


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziecięcy :)

a my to nie dzieci :baby: tylko trochę wyrośnięci :laughing:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jak co ale czasem ktoś mógłby nam do głów zajrzeć i naprawić co nieco....

Qlfon mobilnie z Tapatalk


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leoni: mamy bardzo podobną profeske :)

nie może być ;) jaka silna konkurencja ;p

ps. jakbyście chcieli coś jeszcze do tego z AIX lub innych produktów IBM (Tivole, DB2) dopiąć to chętnie dopomogę swoją niewiedzą ;) Jakieś RedHaty i Jbossy też mogę zepsuć ;) Jakiegoś SAN'a i CISCO też być może rozkonfiguruję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już się wam ta cała elektronika, pompy, grzałki, lampy i co tam jeszcze przy akwarium działa popsuje na amen. To ja pomogę zagospodarować to wszystko w myśl przepisów o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym (WEEE).

Taka tam mrówka złomiarka jestem.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona twierdzi ze potrzebny na forum jest dyzurny psychiatra i utworzenie grupy wsparcia dla uzaleznionych :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodi doskonale popieram Twój pomysł, ale zdaje się, że działają już regionalne grupy wsparcia i spotykają się na zlotach :p wtedy terapia alkoholowa oraz długie rozmowy dotyczące problemów na pewno wciągają w nałóg jeszcze bardziej :D


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam az znajdzie sie pierwszy odwazny i napisze prawde :secret: Poscigi, strzelaniny, wymuszenia i takie tam .......nudna robota kochanie.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
Ja czekam az znajdzie sie pierwszy odwazny i napisze prawde :secret: Poscigi, strzelaniny, wymuszenia i takie tam .......nudna robota kochanie.

Skarbowka ?

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Waszym dzieciom sprzedaję te nie zdrowe słodycze w sklepiku szkolnym :) Z wykształcenia jestem Zootechnikiem ze specjalizacją hodowla zwierząt futerkowych i amatorskich, magisterka napisana z koni. Czyli jak większość ludzi wykształciłam się w kierunku który jest moją pasją, a o pracy wtedy nie myślałam...


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę Wam wyklepac po dzwonie jakąś limuzynę lub odrestaurowac staruszka, szczególnie garbatego :-) Prowadzę warsztat blacharski.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

A ja od 15 lat zajmuje sie uruchomieniami/rozruchami zakladow produkcyjnych z branzy spozywczej, maszyny, technologie, szkolenia takie tam nudy :)

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja palcem pokazuje, gdzie bedzie cos budowane a potem sprawdzam, czy Niemcy sa zdyscyplinowani i posluchali :police:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani to Ty im tam przypomnij ze nie oddali jeszcze ze odbudowe warszawy :-D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opieprzam ich za to na kazdych urodzinach :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wybudują budynki w miejscu wskazanym przez Staniego, ja projektuje im wnętrza.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezrobotny w oczekiwaniu na rozpoczęcie roku akademickiego.

Od dwóch tygodni pomagam w stawianiu boxów na różne targi np.: gastronomiczne.

Wczoraj pokłóciłem się z zarządem i nie wiem czy to nie było moje ostatnie 12 godzin pracy heh.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrek! jakbyś był w okolicy to zapraszam.

Puszczyki mszarne, gadożer, kurhanniki i inne czekają ;)

(ostatnio strepet - pierwsza obserwacja w Polsce od roku 1950 !)

pozdrawiam wszystkich PRZYRODNIKÓW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam napiszę webowego CRM'a do wszystkich Waszych zajęć/zleceń/klientów ... i nie tylko :))

Edytowane przez jaszczomp (wyświetl historię edycji)

c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę trzasnąć analizę biznesową przed developmentem a następnie przetestować logikę biznesową tego co jaszczomp potem zrobi :)

Edytowane przez Bartek Łódź (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat coś ucichł ,a szkoda bo dość ciekawy . Na forum jest masa ciekawych ludzi ,przynależność zawodowa dużo mówi o nas samych ,według mnie bynajmniej : )

Ja jestem zawodowym akwariarzem, tworzę sztukę z szkła ,oprócz tego że mam z tego chleb to jeszcze się samorealizuję . Nigdy nie sądziłem że zabrnie to tak daleko .

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem informatykiem i to robie od kiedy pojawily sie komputery osobiste, pierwsze AT 286 kupilem jeszcze z Elwro we Wroclawiu w 1992 roku. Z dyskiem 20MB MFM. Obecnie zajmuje sie najwiekszymi systemami do zarzadzania przedsiebiorstwami.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kowal, obracasz cudzymi pieniędzmi, i piszesz że mało ciekawe!

stary obróć je na moje konto odpalam ci 80%


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.