Skocz do zawartości
Qlfon

Nano-reef Chapter Lublin....

Lubelskie spotkania morszczaków  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. By?oby fajnie?



Rekomendowane odpowiedzi

dobra to sie zdzwonimy co do wyjazdu co by nie jechac na 2 samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystajac z okazji moze ktos miał by na zbyciu kilka slimaków lub jakies szczepki (odłamki he he) twardzieli oczywiscie za rozsadna monetę ;) (Mam nadzieje ze bardzo nie złamałem rególaminu forum a jesli to uczyniłem to prosze o przymkniecie oka)


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie du.... !!!! tzw ROBOTA więc nie dam rady podjechać !!! Miłego spotkania Pozdrawiam Rafal


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie du.... !!!! tzw ROBOTA więc nie dam rady podjechać !!! Miłego spotkania Pozdrawiam Rafal

To ubezpieczaj spotkanie od strony Ostrowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi: uwierz mi nikt się nie obrazi jak się będziesz obijał....;)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzwoniłem do Adama (Osad) - był zainteresowany. Tylko powiedzcie, gdzie i o której, bo nie chcę palnąć gafy - żeby nie skończyło się na tym że będą dwa spotkania -Wasze i moje z Adamem :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 marca w lokalu pizzerii Sotto i denti adres ul. Złota 6 - stare miasto, start o godz 18 tej. ( ostatnia sala ).

Osad był na ostatnim spotkaniu więc wie gdzie to jest :smiling: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ostatnio po wejściu w prawo, lewo i do końca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 marca w lokalu pizzerii Sotto i denti adres ul. Złota 6 - stare miasto, start o godz 18 tej. ( ostatnia sala ).

Osad był na ostatnim spotkaniu więc wie gdzie to jest :smiling: .

No to ja odpadam jak zwykle ,mam jajeczko firmowe u siebie i w nplay


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jadący do Kraśnika/Warszawy miałby wolne miejsce ? Zabrał bym się z okolic ronda al. Warszawskie/Racławickie/Kraśnicka

bo pogoda średnio spacerowa :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jadący do Kraśnika/Warszawy miałby wolne miejsce ? Zabrał bym się z okolic ronda al. Warszawskie/Racławickie/Kraśnicka

bo pogoda średnio spacerowa :)

A może ze mną taksówką chcesz ? bo ja bede jechał taxi wiec.... zapraszam :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jesteśmy umówieni :) Wracał też będziesz ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jadący do Kraśnika/Warszawy miałby wolne miejsce ? Zabrał bym się z okolic ronda al. Warszawskie/Racławickie/Kraśnicka

bo pogoda średnio spacerowa :)

Nie ma problemu zrobimy wesoły autobus. Skoczymy po Skoczka,Pawoja i Ciebie zabierzemy.

A Skoczek co ma wydać na taksówkę to soczek postawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz ja ty grzesiek i 3 lubelakow ile masz miejsc w samochodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe ale mam nadzieje że nie liczysz bagażnika ? :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze wstepnie zarezerwuje miejscowke dla nowicjusz ''skorka" o ile Sławek sie zgodzi no i nie wiem czy jakiejs butelki na droge nie bedzie musiał zabrac do auta na a'la wpisową he he

Edytowane przez dolec (wyświetl historię edycji)

85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dojade pewnie okolo 20.

Kratke rastrowa zapakowlem ;)

Jacek - a co Ty masz wspolnego z nlplay? :)

Pozdrowienia z cisco forum i do zobaczenia w piatek

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żarty żartami, do Pawoja dzwoniłem Skoczek, Dale , piszcie, dzwońcie ( 501 505 240 ) i mogę jutro zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest w tej sali jakiś tv ( bo nie pamiętam ale chyba nie było )bo mecz jutro to by się zerkało

Edytowane przez pawoj1 (wyświetl historię edycji)

350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.