Skocz do zawartości
Qlfon

Nano-reef Chapter Lublin....

Lubelskie spotkania morszczaków  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. By?oby fajnie?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wstępnie i ja jestem zaiteresowany tym razem nie na 2 dwie godziny jak ostatnio :)


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry koledzy :crybaby: Tym razem nie dam rady !!! :wallbash: Pozdrawiam :police:

Racja - ty odpalaj lepiej ten zbiornik a nie na imprezy będziesz chodził :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chętnych będzie więcej i spotkanie dojdzie do skutku to chętnie przyjdę i zapoznam się z morszczakami z Lublina i okolic.

1. Qlfon

2. Dale

3. Fox

4. And

5 pawoj

Edytowane przez pawoj1 (wyświetl historię edycji)

350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do skutku to pewnie dojdzie :-) zapraszamy :-)

Qlfon mobilnie z Tapatalk


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam - 12 mi nie pasuje.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak , ta sama godzina co ostatnio -18-ta?

Wychodzi że będzie nas mniej tym razem, chociaż z tego co rozmawiałem wczoraj to i chłopaki z Mureny się pewnie pojawią - tylko tak znienacka bo się na listę nie wpisali, kto wie czy inni też na tej zasadzie nie zrobią ;)

Qlfon - Ty zdaje się masz tam do lokalu telefon - przedzwoniłbyś i coś tam zarezerwował adekwatnego do planowanej liczby osób?

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa...nie dam rady w piątek:( muszę wyjechać na weekend... Teściową przywieźć ;-) ale nie lękajcie się - nic mi nie będzie bo w poniedziałek jadę na tydzień do Niemiec :-)

Qlfon mobilnie z Tapatalk


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. w 4 osoby startujemy czy przekładamy na inny termin? np tydzień później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie w następny piątek. Będę po trasie 1400km więc jedno piwo mnie załatwi ;-) Fox numer do nich 502 598 418.

Qlfon mobilnie z Tapatalk


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tnx za numer Qlfon, tylko jak ma nas być 4 osoby to może warto faktycznie przełożyć , jak nie tydzień to może 2 później.. Na 4 osoby to raczej stolik jak salkę wypada rezerwować..

Może niech się inni zainteresowani wypowiedzą co sądzą na ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do Polski wracam 23 października także po tej dacie każda inna mi pasuje :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fox - ja w takim razie jestem za przełożeniem, w grupie raźniej a z 4 osób zawsze jeszcze komuś coś się wydarzy i nie dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też lepiej później - na chorobowym jestem, co prawda w piatem może i bym się zwlókł, ale co to za piwko, na antybiotyku :(


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj ze względu na brak lokalnych działów - oddam małego kraba Calcinus elegans (niebieskonogii), zabił mi ślimaka babylonię dla jego muszli po czym wrócił do swojej starej (kilka pustych leży w akwarium), rozwala nieprzyklejone korale, po przeniesieniu do sumpa stuka muszlą w szybę i nie daje spać, zabójca, drań i wkurzający gamoń - czyli standard - ktoś chce to przemiłe zwierzę bo wróci do sklepu w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to w takim razie wrócimy do tematu za jakieś 2 tygodnie i zobaczymy jak będzie z zainteresowaniem.

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam? Ochota wzrosła w narodzie czy nadal brak zainteresowanych?

Pozdrawiam

edit: Nie pchajcie się tak, miejsca starczy dla wszystkich zainteresowanych ;)

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. to chyba temat do zamknięcia..

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, nie zauważyłem aktualizacji w temacie. Ja tam jestem chętny, może nawet w małym gronie. Tydzień mam zrypany więc może jutro coś?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać kiedy, postaram się stawić. Adam też był zainteresowany, jak był by konkretny termin, zadzwonię do Niego. A może dla odmiany, gdzie indziej :) ? Jak by co, mogę stolik zarezerwować "Na rogatce" - jest to knajpka z "Ulic miasta", róg al. Warszawskich i Sielankowej - na wysokości kościoła na al. Warszawskich, jest parking "jak by co" :) ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na jutro się już na kręgle umówiłem - ale jak by się zebrali jacyś chętni w tak krótkim czasie to kręgle poczekają na inny termin..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze czy jutro czy w innym terminie. A jak był by kolega Twistman to jestem zadowolony, bo mam sprawę do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rogatka odpowiada, mi wszystko odpowiada po tym tygodniu:) Do Twistmana napisałem SMS, więc się pewnie odezwie.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to na jutro plan by był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Panowie, to rzućcie propozycję miejsca i czasu. Się dostosuję (byle po 14 godzinie :) )


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam na jutro. Jestem na starówie (jeśli umówimy się tam) na imprezie firmowej więc wpadnę na pewno. Zbierzmy więc szacunkowo ludzi:

Piątek 9.11.2012:

1. And

2.

Edytowane przez And (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.