Skocz do zawartości
gregor.gg

Kto jeszcze do Sharm el Sheikh?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,dokładnie balkon miałem przy nim,ten basen ma sztuczną falę.Z boku zaraz jest bar,tak więc miałem niezłą miejscówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam morszczakow

wlasnie wczoraj wrocilem z egiptu a doklanie z sharm el sheikh z hotelu EL FARANNA

wrazenia niesamowite ,zostana ze mna do konca zycia ,rafa przepiekna i naprwade polecam ten hotel ,obsluga jak i jedzenie bardzo dobre

wybierajaceych sie do egiptu zeby podziwiac rafe to tylko przy hotelu el faranna,zreszta co tu pisac trzeba jechac i zobaczyc

pozdrawiam Grzes

marek nie dodales ze miales najdalej ze swojego lokum na plaze hehe

Edytowane przez gregor.gg (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze sohali to tam bylo mnogo i duze i mniejsze jaka wielkosc tego sohala byla bo ja widzialem takiego kolo 45-50 cm moze nawet byl wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ja też się chętnie w grupie wybiorę , już byłem ale tego miejsca nigdy za wiele mam patent płetwonurka wiec uciechy sporo każdego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sharm el sheik jest znacznie łądniejsze jesli chodzi o rafy.

mnie sochal zaatakował jak złapałem ręką sznura od boji. okazało się, że tam sobie jadał czasami


5038_5082.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pora odświeżyć troszkę temat

kto tam jeszcze planuje już?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówcie chłopaków z baru, a szczególnie Mena...nieźle machał butelkami jak go spoiłem De Luxem.. :thumbup:

ja chyba mieszkałem pod Inmarem..

post-13141-0-85969300-1354210527_thumb.jpg

Edytowane przez druid (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym płaciłem 4x 2100=8400 PLN za 8 dni. Pokój 2+2 czyli wielka ściema dla dzieci. Ale cała reszta łącznie z żarciem i piciem super!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówcie chłopaków z baru, a szczególnie Mena...nieźle machał butelkami jak go spoiłem De Luxem.. :thumbup:

ja chyba mieszkałem pod Inmarem..

Ja pod balkonem miałem schodki do baru prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam hotelik el fanara ma inny wygląd , ten fulmik pochodzi z klub farana byłem w tym miejcu 2 razy ,pierwszy właśnie w tym ,a drugi obok w reef oasis beach resort jest sto razy piękniejszy i lepszy komfort super ,można śmiało z dużego mostu przepłynoąć do obok hotelu ,rafa ciągnie się wzdłóż 3 hoteli ,ale najdłuższy pomost jest w reef ,polecam ,nie wybierajcie sie do hurgady ,porażka ,pozdrawiam irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi zawsze tak jest ze sa chetni a pozniej gdzies znikaja,ale takie jest zycie,dasz rade sam ,znaczy z zoneczka,poznasz fajnych ludzi a nie tych nudziarzy z nano :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade napewno albo w maju na 2 tygodnie albo wrzesien pazdziernik 2 tygodnie

a jak sie uda to i w maju 2 tygodnie i pozniej albo tydzien albo dwa

chce pojechac z zona Do sharm hotel Club Farana lub Dreams Beach bo udalo mi sie ja wreszcie namowic na odwiedzenie Egiptu ponownie

WIEC ZNOWU NURKOWANIE

Edytowane przez Kicajec (wyświetl historię edycji)

a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El farana resort :]


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę znów do Farana Club :baby:

@inmar - chyba chodzi Ci o Faraana Club :-)

Widzę, że tu też mieszają się dwie nazwy. @irek1972 w sumie słusznie napisał, że Fanara wygląda inaczej.

W Sharmie są dwa hotele o zbliżonej nazwie i stąd wynika czasem sporo zamieszania.

Jest Iberotel Club Fanara i jest El Faraana Club. Często pomijana jest część nazwy i hotele w skrócie nazywa się Club Fanara albo Faraana Club :-)

Ja w zeszłym roku byłem w Club Fanara (Iberotel) i rafa była niesamowita. Mnóstwo łodzi z nurkami przypływało a Ci raczej nie pływają w słabe miejsca. Jedzenie całkiem niezłe tylko jak to zwykle bywa po tygodniu zaczęło się robić trochę monotonne.

Jak szukałem info w necie to obydwa hotele mają ładną rafę. Może następnym razem wybiorę się do Faraana Club i będę miał okazję naocznie się o tym przekonać :-)

Edytowane przez rpp (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za cztery dni wybieram się do Amwaj Blue Beach Resort koło Safagi. Jeszcze nie byłem w tamtych stronach. Mam nadzieję, że będę zadowolony i nie zawiodę się widokiem raf na żywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.