Skocz do zawartości
kosa46

Sypialnia moich marzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na pewno taką będę miał hehe.

post-12556-0-32462200-1346784592_thumb.jpg


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie zasnąłbym w takim łóżku więdząc, że np. "żółtek" w każdej chwili może mi "narobić" nad głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia w stawaniu na hejnał- jeb głową w dno haha.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy korale ze skala plywaja pod powierzchnia ? :p:whistle: :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zasypia majac prosto w oczy kilkaset wat ze swietlowek


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zasypia majac prosto w oczy kilkaset wat ze swietlowek

Tam oświetlenie jest w środku po bokach :-) na stolikach wiec luz :-P


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym podejrzewala o taki projekt tych z serialu tanked :) dla mnie stanowczo nie. odpieniacz przy lozku? pompy? raz spalam z głowa na poduszce przytulonej do akwarium. wibracje takie ze wylaczylam wszystkie pompy i powiedzialam ze niech wszystko wyzdycha, ja chce sie wyspac (ale to slodkie bylo i wsio przezylo)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale 3 raz już na forum to wyro jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym podejrzewala o taki projekt tych z serialu tanked :) dla mnie stanowczo nie. odpieniacz przy lozku? pompy? raz spalam z głowa na poduszce przytulonej do akwarium. wibracje takie ze wylaczylam wszystkie pompy i powiedzialam ze niech wszystko wyzdycha, ja chce sie wyspac (ale to slodkie bylo i wsio przezylo)

Tak jest, to jest z "Tanked". Nawet kilka miesięcy temu ktoś dawał link do własnie tego odcinka. Akwarium zrobione na zamówienie właścicieli ogromnego sklepu z meblami, miało nawiązywać do sekcji "sypialnianej". W środku są lampki nocne (a właściwie ich modele) zrobione z plexi - takie było zamówienie. Ładne, czy nie, kwestia gustu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie że akwarium o tym kształcie można zobaczyć w Płocku w jednym ze sklepów zoo.Pod akwarium,pod tym łukiem jest wejście do działu z rybkami.W środku pływają niestety tylko "złote rybki".


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to jest z "Tanked". :)

to az z ciekawosci obejrze odcinek choc sie zarzekalam ze plastiku ogladac nie bede.


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialbym cos do powiedzenia przy zmianie wystroju w sypialni, nie szedl bym w meble czy kolor scian :baby:

SNF29P3D--682_664870a.jpg

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie że akwarium o tym kształcie można zobaczyć w Płocku w jednym ze sklepów zoo.Pod akwarium,pod tym łukiem jest wejście do działu z rybkami.W środku pływają niestety tylko "złote rybki".

W M1 w czeladzi też jest taki baniak.Mam gdzieś fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.