Skocz do zawartości
Kappa

Drapieżniki - temat na piątek 14.09.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym temat o skrzydlicach, ale chyba niewielu je ma, więc temat szerszy. Wszystko co poluje, Skrzydlice, Anthenariusy, modliszki, arlekiny itd.


Akwarium 70x70x55 = 270 litrów

Sump ~50 litrow

LR 27kg / LS 18kg

Cyrkulacja 6000l/h

HQI 250W + 4x24W + 4x15W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie czas ucieka. Temat można traktować bardzo dowolne...


Akwarium 70x70x55 = 270 litrów

Sump ~50 litrow

LR 27kg / LS 18kg

Cyrkulacja 6000l/h

HQI 250W + 4x24W + 4x15W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gallery_9281_2183_35555.jpg

Akwarium 70x70x55 = 270 litrów

Sump ~50 litrow

LR 27kg / LS 18kg

Cyrkulacja 6000l/h

HQI 250W + 4x24W + 4x15W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co .... umarl konkurs?

Mnie to już przypomina maraton: 54 tygodnie = 54 konkursy. Na zdjęcie powinien być czas. 12 konkursów na każdy miesiąc jeden. To i forumowiczów by więcej wystartowało. Przy takim tempie jak obecnie mamy to w grudniu można dać temat: "Nalot na silikonie".

Sama idea jest super! Sam startowałem. Prośba do dyrekcji przeróbmy regulamin i poddajmy go dyskusji na forum. Wiemy już jak to funkcjonuje to pora tą zabawę "zmodernizować".

Zatrzymajmy ten maraton to jest szansa, że ten fajny forumowy konkurs nie wymrze śmiercią naturalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

456


to dam moją bez wycinania tła
jeśli to fota kolegi to gratulować ujęcia i dobrej roboty
to nie konkurs najlepszego tła przecie :baby:
przepraszam za wielkość jeśli to przeszkoda proszę o usunięcie mojej fotki Edytowane przez dyzio (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma nie umrzeć śmiercią naturalną, na co się zanosi, to pomysł Adama przedni.

Inaczej po roku zabraknie tematów do fotografowania, lub będą się musiały powtarzać.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy to nie problem, gorzej raczej z czasem/chęciami uczestników. Jeden konkurs na miesiąc z przypominaniem co jakiś czas to dobra zmiana, bo frekwencja kuca mocno. Do tego zmieniłbym ankietę, żeby każdy mógł oddać np. 3 głosy (sytuacja, gdy przy 10 fotach większość głosów zbierają 2-3 osoby na pewno zniechęca pozostałych uczestników). Brak udziału zwycięzcy w następnym konkursie może pomóc w różnorodności tematów. Jeżeli te lub inne zmiany nic nie pomogą, to najwidoczniej konkurs na forum się znudził :(


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze konkurs z nagrodami:D no Panie i Panowie kto chce zostac konkursowym sponsorem:)


220l 100x55x40, SUMP 140l, światło 150w hqi+3x39w t5, nj3000, deltec apf 600, dsb + refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze konkurs z nagrodami:D no Panie i Panowie kto chce zostac konkursowym sponsorem:)

Adam, jest nagroda niematerialna - satysfakcja, moim skromnym zdaniem niech tak zostanie. Sponsoring w tych czasach trochę mi się źle kojarzy :smiling: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za brak aktywności, ale sporo pracy było ostatnio. Kto ma swoją firmę ten mnie zrozumie.

Mam nadzieję, że konkurs nie umrze. Ale warto zmienić terminy, bo sam zrobiłem zdjęcie w oststniej chwili, a zrobiłem je trochę na siłę, żeby nie było, że do własnego tematu nie podrzucam zdjęcia.

Nie chce krakać ale prawdopodobnie kolega pobawił się troszeczkę fotoshopem.

Oczywiście, że się bawił, bo zdjęcie trzeba wykadrować i dostosować rozdzielczość (i wagę) do możliwości forum i samego regulaminu konkursu.

Natomiast nie było powodu do wycinania tła, jest tylko/aż rozjaśnione, bo aparat ma algorytm, który utrudnia przepalenie zdjęcia.

Ta fotka byłą zrobiona w wiaderku po soli. Tak, żeby pobudzić kreatywność innych. Jeśli kolegom przeszkadza moja ingerencja w zdjęcie, to mogę przesłać z "szarym" wiaderkiem w tle.

Na to wygląda :-( , Kappa dawaj nowy temat z rodzaju "mój ulubiony koral" lub coś takiego może coś ruszy.

Jeśli idzie o temat, to wystarczy go zinterpretować dosłownie, nie sugerując się moim pierwszym postem w temacie. Kto ma w akwarium zwierzaka, który nie jest drapieżnikiem? Za wikipedią:

"Drapieżnictwo – sposób odżywiania się zwierząt, polegający na wykorzystaniu jako pokarm ciała innego zwierzęcia"

Moja propozycja, to przedłużyć istniejący temat do końca bierzącego tygodnia.

Zgadzacie się?


Akwarium 70x70x55 = 270 litrów

Sump ~50 litrow

LR 27kg / LS 18kg

Cyrkulacja 6000l/h

HQI 250W + 4x24W + 4x15W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z konkursem? Zapadla jakas decyzja odnosnie czestotliwosci podsumowan/finalow? Co miesiac nowy temat? Ktos zglosil sie na sponsora? (zart:))


220l 100x55x40, SUMP 140l, światło 150w hqi+3x39w t5, nj3000, deltec apf 600, dsb + refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja pozwolę sobie zamieścić fotkę poza konkursem (trochę stara już :) )

i w dodatku skrzydlica nie moja :) tylko kolegi gienka

ale za to ja fociłem

thumb_b11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może, żeby przekonać, że nam zależy na zdjęciu tygodnia.

Nasz Odonus niger i jego zębiska ;)

rogatnica.jpg


432 l (120/60/60) + sump 78 l (38/48/43), HQI 2x150, aktynika 2x52, 2xtunze, refugium, odpieniacz DIY

moje_akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już przypomina maraton: 54 tygodnie = 54 konkursy. Na zdjęcie powinien być czas. 12 konkursów na każdy miesiąc jeden. To i forumowiczów by więcej wystartowało. Przy takim tempie jak obecnie mamy to w grudniu można dać temat: "Nalot na silikonie".

Sama idea jest super! Sam startowałem. Prośba do dyrekcji przeróbmy regulamin i poddajmy go dyskusji na forum. Wiemy już jak to funkcjonuje to pora tą zabawę "zmodernizować".

Zatrzymajmy ten maraton to jest szansa, że ten fajny forumowy konkurs nie wymrze śmiercią naturalną.

Mam dokładnie takie same zdanie, jeden konkurs na miesiąc to dobry pomysł, więcej czasu na strzelenie

ładnego kadru, może by była większa frekwencja bo w ostatnich konkursach mocno siadła, pomysł z trzema głosami też wydaje mi się niezły mogło by być ciekawie.


160l+40l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.