Skocz do zawartości
sledzik-wawa

KZ Coral Snow - mieszanie wg. producenta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w opisie stosowanego prze mnie Coral Snow przeczytalem...

"Jest to płyn ktory może być dozowany z każdym innym preparatem bez żadnych problemów tak jak z Pohl's Coral vitalizer lub Amino Acid High Concentrate. zawierają one naturalne jony wapnia, magnezu oraz węglanów które mogą zostać bezpośrednio przyswojone przez koralowce. Coral Snow neutralizuje nieprzyswojone aminokwasy oraz inne związki jest też bardzo pomocny przy zwalczaniu np. śliskich glonów lub cyjano bakterii. Dozujemy Coral Snow codziennie, za każdym razem z innym preparatem, konieczne w przypadku Coral Snow jest mieszanie go w osobnym pojemniku z wybranym innym preparatem."

No i teraz moje pytania:

1. Skoro neutralizuje aminokwasy to należy go dozować razem z Amino Acid??

bo to chyba sie wyklucza...

2. Skoro producent zaleca mieszać go przed wlaniem z "czymś" to z czym wy go mieszacie przed wlaniem?


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go mieszać lub nie? Ja mieszm albo z amino albo z zeo bak


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale zeo bac raczej daje sie co 2-3 dni wg. andrniew

a znow z amino sie boje bo niby coral snow neutralizuje nieprzyswojone aminokwasy :-)


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zeobak daję 2 x w tygodniu a amino z 3-4 x w tygodniu teraz mam przerwę bo trochę dina wyszło


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.