Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Jesienna deprecha

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszawie tez jest ladnie, troszke chlodnawo ale ladnie i......... no i nic z tego


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U nas tez ladnie..depresji jeszcze nie mam ale jakos wyjatkowo duzo jem i nie umiem sie zabrac do roboty:)

Moze takie objawy..nie wiem!:)

Nowe korale poprawiaja humor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam, bywalo juz smieszniej, ale doczekamy sie

48SRs.jpg

63dkP.jpg

F2CAi.jpg

83w0n.jpg

V0tzm.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile to jeszcze dni 250??? 200 masakra :vava:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, zawijajcie tu do mnie, tu deprecha nie istnieje

post-12499-0-10175400-1350054034_thumb.jpg


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus gdzie dokładnie jesteś? Jak masz nocleg dla gosci to chętnie na któryś weekend wpadne odstresowac sie :)

Sent from my iPhone using Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie masz Pan rację, deprecha to straszny stan, ja żeby sobie poprawić humor 3 tygodnie temu zaniosłem szefowi podanie o zwolnienie po 17 latach pracy z dnia na dzień, mina szefa bezcenna za wino na tę okazję zapłaciłem kartą wiadomo jaką :wine: Tylko teraz żona troszkę się boczy , że ja o 15 jestem w domu a Ona pracuje do 18 :thumbup: i nawet argumenty , ze wszystkie noce spędzam w domu nie bardzo trafiają . Ale jak mnie zdenerwuje to zaraz pytam "kochanie do której jutro pracujesz ? " i od razu lepszy humor mam.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus gdzie dokładnie jesteś? Jak masz nocleg dla gosci to chętnie na któryś weekend wpadne odstresowac sie :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

W-y Kanaryjskie,Teneryfa, Las Americas

Noclegu dla gości nie mam bo mieszkanie nie duże ale nie brakuje hoteli i aparthoteli, można coś znaleźć za kilkaset Eu w średnich warunkach za tydzień


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdjecie chyba nie jest z Las Americas ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze z mojego tarasu, drugie to Playa de las Teresitas, 5km za Santa Cruz


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W-y Kanaryjskie,Teneryfa, Las Americas

Noclegu dla gości nie mam bo mieszkanie nie duże ale nie brakuje hoteli i aparthoteli, można coś znaleźć za kilkaset Eu w średnich warunkach za tydzień

Zupełnie jak mój kuzyn, wiesz Przyjedz do mnie ale kup sobie hotel :) hehe tak to mogę wszędzie jechać sie odstresowac :p

Sent from my iPhone using Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak mój kuzyn, wiesz Przyjedz do mnie ale kup sobie hotel :) hehe tak to mogę wszędzie jechać sie odstresowac :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stary, kurde, nie mam willi z 15 pokojami, gdybym miał to przywitałbym Cię szampanem i kawiorem, miałbyś do dyspozycji samochód z kierowcą. Pytasz to odpowiadam jak jest.


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrus a sa na teneryfie jakiekolwiek sklepy z morszczyzna czy cosik? Zjezdzilem kazdy asfalt i nic nie widzialen :) za dwa tyg bede na kamieniu obok ale z dzieciakami planujemy wpasc na jeden dzien do loroparku i siamparku... choroba morszczaka nie daje spokoju :p chetnie zobaczylbym zbiornik po hiszpansku :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pietrus a sa na teneryfie jakiekolwiek sklepy z morszczyzna czy cosik? Zjezdzilem kazdy asfalt i nic nie widzialen :) za dwa tyg bede na kamieniu obok ale z dzieciakami planujemy wpasc na jeden dzien do loroparku i siamparku... choroba morszczaka nie daje spokoju :p chetnie zobaczylbym zbiornik po hiszpansku :)

Straszna kupa tu ze sklepami, tak na prawdę są dwa z czego jeden jako taki, trzeci zaczyna morszczyznę tak naprawdę dzięki mnie.

ten jest cienki http://natural-aquarium.com/

a ten jako taki ,niestety nie mogę znaleźć ich strony, http://11870.com/pro/menudos-bichos

patrząc na wasze możliwości w Polsce to ja tu jestem na totalnym zadupiu, biodigest zamawiam z tygodniowym wyprzedzeniem a po purigen muszę jechać do stolycy.

Morszczyzna tu to walka ze wszystkim. Co ciekawe, jedyny dystrybutor AquaEl w Hiszpanii jest na Teneryfie :clap: . Pozdro


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie dziś doprowadza do depresji to zdjęcie Lufta jajecznicy,widok z okna Piotrka i mecz naszej drużyny,choć tego ostatniego się spodziewałem.Acha,jeszcze zamówiony wirnik,który miał kurier dowieźć wczoraj,nie dowiózł nawet dziś i dopiero będzie w poniedziałek.Chyba go nawet nie odbiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.