Skocz do zawartości
Shellik

Jaki Maxspect Razor nad akwarium 120cm

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, nie to miałem na myśli.

Przepraszam jak kogoś uraziłem.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pio

Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do PS - to proszę Cię bardzo o kontakt bezpośredni ze sklepem/serwisem - gdyż to właśnie oni powinni być adresatem Twoich uwag.

Jestem przekonany że żadne Twoje zastrzeżenie nie pozostało bez rzeczowej odpowiedzi.

Jeśli uważasz jednak inaczej - proszę abyś skontaktował się bezpośrednio ze mną - tel. 508259086 - w godzinach 8:00 do 17:00 w dniu jutrzejszym.

Z chęcią porozmawiam o "niedoróbkach" i innych określeniach które użyłeś powyżej - a których sam nie zamierzam tu cytować ponownie..

Rozumiem że są one spowodowane faktem iż serwis nie zechciał wymienić Tobie obudowy w Metisie za darmo na tę z najnowszej serii(z wentylatorami Maglev 80mm - gdyż posiadasz kupiłeś lampę z pierwszej serii - z 60mm wentylatorami - nieco głośniejszymi ) - jednak obrzucanie publiczne producenta bez przedstawiania sprawy taką jaką jest - to że tak powiem - "nieporozumienie".

Dlatego też jestem przekonany - że jeśli w jakikolwiek sposób serwis nie wywiązał się ze swoich obowiązków - osobiście wyciągnę konsekwencję od osób odpowiedzialnych - gdyż wychodzę z założenia że właściwy serwis to podstawa działalności każdej firmy(i pilnuję tego od ponad 3 lat - jestem przekonany że możesz w setkach miejsc w internecie poczytać o jakości naszego serwisu gwarancyjnego - a także pogwarancyjnego).

Przed chwilą przejrzałem online kartę serwisową Twojej lampy oraz historię Twojej korespondencji mailowej z biurem/serwisem - i z chęcią mogę na ten temat porozmawiać.

Dlatego - proszę o kontak bezpośredni w dniu jutrzejszym - lub też podanie na priwa godziny/telefonu - kiedy mogę w tej sprawie zadzwonić i na ten temat porozmawiać.

z poważaniem

Przemysław Cybulski

PS. Proszę dalej nie oftopować w tym temacie - gdyż nie o to chodziło autorowi wątku.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie podział się mój post? Dla czego go usunięto?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ:

PS. Proszę dalej nie oftopować w tym temacie - gdyż nie o to chodziło autorowi wątku.

Do usłyszenia do jutra!


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.