Skocz do zawartości
hernio

Specjaliści od mega-akwariów

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że ty jedyny oszczędzasz szczepki ale ja wole korzystać z dobrodziejstwa naszej planety za mojego życia ;)

Kiedyś byli rycerze,dziś są akwaryści a za XXX lat coś nowego się wymyśli.

Także oszczędzaj będzie więcej dla mnie :sorcerer:

To teraz przeczytaj jeszcze raz temat i moja wypowiedź, i to do czego ona się odnosiła i wtedy skomentuj to jeszcze raz. Bo akurat tu nie udało się Tobie zabłysnąć.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów badziew i tyle.. Ostatnio strzelił jakiś baniak na Florydzie

Tak w disney Wordzie, gdyż sami zaoszczędzili na szkle akrylowym, stwierdzili że cieńsze wystarczy bo będzie lepiej oglądać rybki.

No i w ich restauracji strzelił zbiornik :) I tak długo trzymał naprężenia :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz przeczytaj jeszcze raz temat i moja wypowiedź, i to do czego ona się odnosiła i wtedy skomentuj to jeszcze raz. Bo akurat tu nie udało się Tobie zabłysnąć.

Przepraszam że nie zabłysnąłem właśnie zdjąłem błyskotki.Temat znam , twoją wypowiedź też to czego się odnosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja staram się nagrywać co ciekawsze odcinki, za równo Projekt Akwarium jak i Specjalistów :) w ten weekend zakładali Akwarium z żywą rafą, a w drugim odcinku ten biolog robił Akwarium dla swojej dziewczyny

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeden z odcinków na National Geographic właśnie leci :) Francis robi akwarium dla swojej dziewczyny z żywą rafą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.