Skocz do zawartości
SkoczekPL

Plusy dodatnie i minusy ujemne .... :P

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem na samym początku :"zlikwidować" no i stało się ku mojej woli... :clapping :clapping


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, piłem i jestem klubowicz :baby:

Roman nie wystarczy tylko pić, trzeba wiedzieć z kim pić. A tak na poważnie to mam jeszczę ostatnią śliwowicę ;-)

Wracając do tematu przewodniego wątku. Zwracałem uwagę na te zielone i czerwone pola reputacji - traktowałem je jak sygnalizatory na skrzyżowaniu . W związku z ostatnimi falami zmian na forum ciśną mi się na usta słowa starej piosenki: "… ogniska już dogasa blask"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uzasadnieniami tez nie bylo idealnie, bo ja na przyklad nie raz dostawalem prosby czy wrecz zadania o usuniecie jakiegos minusa bo rzekomo zostal nieslusznie wreczony, a uzasadnienie to klamstwo. Ja tam jestem za calkowita likwidacja, ale podporzadkuje sie woli wiekszosci.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo chłopaka uwolnili :p

nie tylko jego :) chociaz mocno obstawialem, ze jednak nie usunie konta :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

O to to, jest nas już dwóch :D

eeeee ,trzech i może więcej 325.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeh miał być duży plus ale nie wychodzi ;-)

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem załamany dziś zawieszam konto :( bez reputacji to już nie ma zabawy , forum bez + i - to jak biwak bez piwa....

Jak mogliście mi to :rant: zrobić? Dlaczego? Nie mogę w to uwierzyć.....

bylem wstanie zakceptować różne rzeczy, vat 23%, benzyna po 6zł, emerytura 67lat-OK... ale to? Za co?

Edytowane przez Łapa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pa:-)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z punktami ostrzezen?skoro reputacja idzie w zapomnienie to inne grzeche tez powinny...


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z punktami ostrzezen?skoro reputacja idzie w zapomnienie to inne grzeche tez powinny...

Heheh :) Wybory były w USA a nie PL więc tu żadnej abolicji nie będzie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh :) Wybory były w USA a nie PL więc tu żadnej abolicji nie będzie :)

Ale ZUS właśnie szykuje abolicję dla nieopłaconych składek, więc u nas też można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ZUS właśnie szykuje abolicję dla nieopłaconych składek, więc u nas też można.

Ale tylko w składkach społecznych do 2009 i pod warunkiem że zakończyłeś już działalność gospodarczą ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, piłem i jestem klubowicz :baby:

Awansowałeś Roman - już jesteś szlachta morska, teraz to muszę Tobie kapcie nosić, jak do Ciebie przyjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy ufać radzie kogoś, czy nie, najlepiej sprawdzić w wątku autorskim o jego własnym akwarium :) Plusy, czy minusy, raczej świadczyły o chęci pomocy, czy zaangażowaniu, bądź o ogólnym odbiorze danego Usera przez otoczenie. Tytuły są fajnym elementem tutejszego klimatu :)

Jak dla mnie - może być i "Łapserdak" albo inny "Troll forumowy" (możesz mi Skoczku "po lokalnym patriotyzmie" ustawić :) ).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ... i oby już w takiej formie nigdy nie wróciła.

:clap:

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy/minusy były dobre, tylko niepotrzebne było łączenie ich z autorem i kumulowanie reputacji. W wielu tematach jak ktoś pisał z sensem to te wypowiedzi były powiedzmy +6, a jeżeli ktoś głosił herezje (na przykład o welonkach w kuli :)) to były czerwone. I takiej czerwonej wypowiedzi nie traktowałem całkiem serio i się na niej nie wzorowałem. Chodzi o tematy morszczyźniane :) nie offtopic, targowisko itd.

Ale co tam przeżyjemy :)


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrata reputacji to jak kolejne urodziny tego forum, jeszcze więcej off topa w off topie i swobody a będzie naprawdę zacnie jak kilka lat temu.

Edit:

Ps.papa koledze str wcześniej i nie zapomnij łopatki na biwak zabrać :)

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

i swobody a będzie naprawdę zacnie jak kilka lat temu.

i to nie przejdzie raczej ,co chwila by było 544.gif

ale by było ciekawie 10.gif

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben, dobrze to napisałeś, na forum jesteśmy równi, niech tak będzie, niech każdy nowicjusz zanim zacznie się na czyichś radach opierać wyrobi sobie pogląd na podstawie czytania i oceny wypowiedzi, dzięki temu wielu rzeczy nauczy się niejako "przy okazji", niech wyznacznikiem nie będzie cyferka pod nickiem :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie do końca cieszy likwidacja plusów i minusów. Dlaczego? Minusy sprawiały, że część wrażliwych na punkcie własnego ego osób zastanowiło się dwa razy przed wywołaniem kolejnej politycznej pyskówki, przed słownymi przepychankami i osobistymi wycieczkami, wciskaniem własnych poglądów w każdy możliwy temat bez względu na ich związek z dyskusją itd. Dzięki temu tematy były choć trochę mniej zaśmiecone, a wypowiedzi bardziej wyważone. A że utrzymać wyższy poziom dyskusji daje się również w necie, przekonałem się ostatnio na forum latarkowym - naprawdę byłem pod wrażeniem.

Jak będzie teraz u nas-czas pokaże.

W sam sens wzorowania się na punkcikach i umieszczania ich pod awatarem nie wnikam.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mozna bylo by zrobic sprawiedliwe glosowanie w postaci anonimowej ankiety kto jest za a kto przeciw opini po nickiem, i to by rozjasnilo sprawe czy warto bylo likwidowac, ja np kierowalem sie tym i. zadajac pytanie na priv kierowalem sie opinia, nie wybieralem czlowieka ktory ma 10 minusow tylko takiego ktoremu swieci sie zielone swiatelko, kapuhy ma racje zgadzam sie z nim w 100%, pisze z tel sorry za brak polskich znakow


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.