Skocz do zawartości
luft

Kliczko vs Wach

Rekomendowane odpowiedzi

"Heniu" bo jemu palca zabrakło do tej walki :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek - ja tam mu swojego nie pożyczę, potrzebny mi do liczenia drobnych :D

A wracając do boksu - jeśli na Igrzyskach czy Mistrzostwach Swiata amatorów nie ma naszych bokserów, albo odpadają w pierwszej rundzie, to i w boksie zawodowym nie mamy czego szukać, bo te szkółki zawodowe to sobie mogą...takie niedomówienie.

Gdzie ci bokserzy z tamtych lat? Kliczko tak by sobie nie pohasał tą lewą rączką.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden sukces, wytrzymał.Ostatnie 2 walki Kliczki walczyl derrick i ten drugi anglik oni też wytrzymali ale pokazali dużo większe serce do walki, Wach pod koniec starał się tylko wytrzymać do końca bo od 8 rundy już boksu nie było.Nie twierdzę że to zły boxer ale ma dużo braków i chyba czas zmienić trenera bo w przeciwnym wypadku emerytura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro powiedzieć ale równie dobrze mogli na środku ringu powiesić worek z napisem Wach. Walka była by równie fascynująca. Co z tego że wytrwał, nie przypominam sobie ani jednego jego ciosu. Kliczko nawet gardy nie trzymał....


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam walki braci K się średnio podobają - wystawiają długaśną rękę i nie pozwalają walczyć przeciwnikowi (taktyka dobra ale mało widowiskowa)

swoją drogą ten nasz Wach jakoś mało ciosów zadawał i faktycznie wydawał się nieźle przymulony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben, my to się chyba kiedyś musimy piwa napić!:-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ktoś to wcześniej opisał, lecz jak zobaczyłem Wacha w spodniach powyżej pępka to już widziałem że będzie źle i potwierdziły mi się słowa, że walczył tylko z "kelnerami". Jak ktoś walczy na swoim poziomie i wygrywa walki z tzw "kelnerami" to ma żadne pojęcie o stylu walki o MISTRZOSTWO i to w trzech federacjach i dlatego tak to wyglądało. Moje prognozy były takie że Wach będzie lał Kliczkę zasięgiem ramion, lecz czar prysnął już podczas hymnu bo wyglądał jak przedszkolak. Dla mnie bracia Kliczko są pozytywnymi postaciami i nie jarałem się zbytnio że bił się z Polakiem. Sercem byłem za Wachem, rozumem za Kliczką, jakby Kliczko chciał to by naszego zmiótł w 4 rundzie, lecz kiedyś zwyciężył chyba w drugiej rundzie i został sowicie wygwizdany, przez co uatrakcyjnia widowisko dłuższymi walkami. Nie ma mowy o jakiejkolwiek przewadze przeciwnika moim zdaniem. Na Kliczków nie ma siły...


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby Kliczko chciał to by naszego zmiótł w 4 rundzie, lecz kiedyś zwyciężył chyba w drugiej rundzie i został sowicie wygwizdany, przez co uatrakcyjnia widowisko dłuższymi walkami. Nie ma mowy o jakiejkolwiek przewadze przeciwnika moim zdaniem. Na Kliczków nie ma siły...

Coś w tym jest, od 8 rundy to bił go tak delikatnie, żeby przypadkiem się nie przewrócił. Jak posłał mu 3 szybkie w cel to od razu go klinczował i przytrzymywał żeby przypadkiem nie upadł i złapał oddech. Taki teatr był...


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wach przetrwał 12 rund ja niestety nie...KO miałem... gdzieś okolicach 10 rundy.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.