Skocz do zawartości
crab22

IV Zlot w górach 1-3 marca 2013 Milówka

Termin Zlotu  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Je?li b?dziesz na zlocie to kiedy ?



Rekomendowane odpowiedzi

Gość dieter25

Deb podoba Ci się pierwszy od lewej bo mnie tam nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deb podoba Ci się pierwszy od lewej bo mnie tam nie było :)

Tym ze nie chcialo Ci sie nawet na 5 minut wpasc to akurat nie ma sie czym chwalić ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja juz powoli dochodze do siebie, nawet sie juz ogolilem :laughing:

Dziekuje Wam wszystkim razem i kazdemu z osobna (kolejnosc przypadkowa) :cheers:

Pawel Szewczak- chlopie Ty masz taka wiedze jak my wszyscy razem wzieci

Lufcik, mimo ze Cie malo widzielismy,to byl swietnie spedzony czas :laughing:

Adam & Roman (Bau) wielki podziw za zaciecie do prowadzenia praktycznych testow

podziekowania dla Debory- naszego rodzynka i najlepszej kucharki we wsi :thumbsup:

Rs - zawsze zamyka impreze jako ostatni, niezaleznie od ilosci snu :) nawet jak juz wszyscy sie wykrusza z Toba zawsze mozna sie napic ''rozchodniaczka'' , Ci co pija z literatek to przy Tobie cieniasy :ice:

Chlopaki ze Skrzydlicy, zaimponowaliscie mi tym ze mimo dostawy ryb i braku czasu, postawiliscie nam akwa w srodku nocy.

Janusz i Kiflu - nasze zlotowe kruszynki, zawsze mozna na Was liczyc, jestescie na kazdym zlocie :cheers:

Dyzma - juz Ci nawet prawie wybaczylem ze nie moglem przez Ciebie spac ;)

Tester ze swieca mozna szukasz drugiego tak skromnego i sympatycznego faceta. Zajmujesz druga pozycje zaraz po mnie :harhar:

aaa no i duzy podziw za niesamowite zaciecie, imprezujesz z nami nawet podczas snu

Krzlew, dla kolegow Krzaklew zdolny do spontanicznych wypraw nawet w srodku nocy :guitar:

Inmar - jedyny ktory nie poprawia swoich zdjec w awatarze photoshopem :laughing:

Pad - za odwage... pomimo malej frekwencji chcialo mu sie jechac taki kawal. Czekamy na relacje z instalacji i dzialania dolewki :)

Bartek z Lodzi, pierwszy raz sie widzielismy ale juz mozna powiedziec ze fajny z Ciebie gosciu

VDR - mimo wieku dojedzie na kazdy zlot :laughing: no i zmien w koncu ten awatar ;)

Lukasz z Aqua-trend. Bezinteresownie podarowal optyczna dolewke, po tym jak sie dowiedzial ze nie da rady dojechac. Wielki podziw

Leoni dzieki za ogarniecie tego bajzlu, rzutnik no i zel do wlosow..

Edytowane przez crab22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester-dobrze ze Mateusz zobaczył jak wygladasz naprawde:)

Dzieki wielkie :wallbash:

Jakby chcial wygladac tak jak ja to moge podrzucic mu pare przykladowych cwiczen :whistle::evil:


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas. Siedzę właśnie u lekarza, po złocie mam dwie torby upominkowe ?! i anginę.

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mam dwie torby upominkowe ?! i anginę.

Widzenie podwójne to raczej nie jest objaw anginy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Rs - zawsze zamyka impreze jako ostatni, niezaleznie od ilosci snu...

Hmm... No wiesz... Jakby moje łóżko bardziej zachęcało do spędzania w nim większej ilości czasu, to mogłoby się wszystko potoczyć zupełnie inaczej.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam co ty w "Ojca Dyrektora" się bawisz mohery cię zjedzą :p te słowa jednoznacznie się kojarzą z pewną Rozgłośnią :) ale spoko Fotki świetne, Bartek,Roman,Tester i Ciebie odnalazłem ale reszty osobiście nie kojarzę :)

Ojca Dyrektora dostałem w prezencie parę lat temu i mam do niej sentyment. Ja tez po przyjeździe nie wszystkich kojarzyłem, ale teraz jest lepiej, a po Wdzydzach to po chodzie będę rozpoznawał ludzi z forum :thumbup:

Adam & Roman (Bau) wielki podziw za zaciecie do prowadzenia praktycznych testów

Krabie, kolejny dowód że nie ogarnąłeś całości. W badaniach brało udział więcej osób :thumbsup: . Tak naprawdę każdy na zlocie wizytował laboratorium, tylko puszek i butelek nie było komu wynosić :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krabie, kolejny dowód że nie ogarnąłeś całości. W badaniach brało udział więcej osób :thumbsup: . Tak naprawdę każdy na zlocie wizytował laboratorium, tylko puszek i butelek nie było komu wynosić :harhar:

Adam ten pokój to przecież było laboratorium więc musiało być tam dużo naczyń. Ja ze szklankami/butelkami dwa razy obracałem na dół :thumbup:


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs a co Ty przyjechales na zlot zeby spac? :whistle:

@Adam W badaniu bralo udzial wiele osob, ale inicjatywa byla Wasza ;)

aaa no i brawa dla Dyzmy ze pompy przytargal

Edytowane przez crab22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6760-1362397959,93_thumb.jpgpost-6760-1362397975,8_thumb.jpgpost-6760-1362397993,93_thumb.jpgpost-6760-1362398013,91_thumb.jpgpost-6760-1362398064,48_thumb.jpg

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6760-1362398138,82_thumb.jpgpost-6760-1362398151,14_thumb.jpg

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6760-1362398178,22_thumb.jpgpost-6760-1362398190,71_thumb.jpgpost-6760-1362398203,98_thumb.jpgpost-6760-1362398217,32_thumb.jpgpost-6760-1362398231,24_thumb.jpg

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6760-1362398272,37_thumb.jpgpost-6760-1362398289,02_thumb.jpgpost-6760-1362398303,5_thumb.jpgpost-6760-1362398318,84_thumb.jpgpost-6760-1362398332,4_thumb.jpg

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6760-1362398355,67_thumb.jpgpost-6760-1362398366,82_thumb.jpgpost-6760-1362398380,9_thumb.jpg

Smyrofon kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja tak patrze i z Milówki mam tylko 2 zdjęcia.

Nietylko:

imagejpk.jpg

I dla CIE BIE:

imageuacn.jpg

To żem poszalała!

Ale zeby nie bylo:niektorzy chodzili na spacer;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab22 - ja rozumiem ze na zdjeciach moge wychodzic gorzej niz w rzeczywistosci, no ale co ja na to poradze ? :p Spojrz na obecne zdjecia ze zlotu - czy widzisz jakies roznice ? Bo ja nie ;) ;P :p Pomijajac juz co @Ironista napisal, bo akurat na zdjeciach to ja prawie zawsze korzystnie wygladam ;P :p

A tak w ogole to 2km od domu, wjezdzajac do miasta trafilem na - lejek - czyli kontrole trzezwosci :o Ichniejsza "Hanka" - pokazala 0.0 - ale adrenalina jak po skoku na bungie ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to 2km od domu, wjezdzajac do miasta trafilem na - lejek - czyli kontrole trzezwosci :o Ichniejsza "Hanka" - pokazala 0.0 - ale adrenalina jak po skoku na bungie ;P

Łoooo, grubo :wine:

My po drodze mieliśmy chyba 2 suszarki i 1 nieoznakowany.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adam W badaniu bralo udzial wiele osob, ale inicjatywa byla Wasza ;)

aaa no i brawa dla Dyzmy ze pompy przytargal

Inicjatorem był również Dyzma, to on dokonał uroczystego przecięcia wstęgi (pończoszki) :thumbsup: w pełnym skupieniu

PS. Nie wiem z jakiej panny zdzierał, ale membranę filtracyjną mieliśmy prima sort.

milowka_2013_2720_low.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla dobra doswiadczenia swoje z tylka sciagnal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhhhhhub.jpg

Musiało być super skoro większość telefonicznie siedziała iw internecie :D:p


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki instalowali soft ktory mogl otrzymac za free kazdy uczestnik zlotu. soft pozwala na zdalne pomiary kH, PO4 i NO3 w domu. Wystarczy posiadac lacze i sterownik ktorego koszt wykonania to 100zl. Innymi slowy uczestnicy zlotu zostali pierwszymi beta testerami rozwiazania firmy Sealake, ktora najprawdopodobniej 1 kwietnia 2013 wkroczy na polski rynek. Moga testowac jak to dziala na zbiorniku demo do ktorego taki sterownik zostal juz podpiety. Zainteresowanie jak widac bylo ogromne. Wiecej info w kwietniu - gdyz poki co jest to tajne i poufne i tylko dla tych co na zlocie byli :D Coz - warto jezdzic na zloty :) :) :)

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - warto jezdzic na zloty :) :) :)

Następnym razem warto pomyśleć aby zlot był w bardziej dostępnym miejscu, a nie jak w moim przypadku 400 km :)

Wtedy i frekwencja będzie większa :)


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem warto pomyśleć aby zlot był w bardziej dostępnym miejscu, a nie jak w moim przypadku 400 km :)

Wtedy i frekwencja będzie większa :)

pffff --- maps.google.pl - Radom - Milówka - od 301 do 324 km ;) Miejsce jest bardzo dostepne - w 90% byly to drogi asfaltowe lub asfaltopodobne (bo gdzieniegdzie po prostu kiedys asfalt byl, ale zima zabrala ;P). A z Warszawy byly conajmniej 3 osoby ;) ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica czy 400km czy 2000km czy 10km. Zawsze bedzie tak ze jeden bedzie mial blizej drugi dalej. W tej chwili w kalendarz morszczakow wryly sie dwa zloty o ktorych zawsze wiadomo ze sie odbeda i mozna sie przygotowac.

Zlot Zimowy - Milowka luty

Zlot Letni - Wdzydze - koniec czerwca

Dla chcacego nic trudnego. Ja nie mam nic przeciwko zeby w koncy i Warszawa zamiast ciagle psioczyc zorganizowala cos u siebie.

Bardzo chetnie bysmy przyjechali.

Crab22 zapytaj Twojej lepszej polowy skad mialem te ponczoszki :D

pozdrawiam Dyzma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.