Skocz do zawartości
Radek Ch

Nietypowa oferta - oryginalny proszek Persil Expert

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam modów, użytkowników i właścicieli za ten nietypowy post. Mam jednak ciekawą możliwość zdobycia oryginalnego proszku do prania Persil Expert w wiadrach przemysłowych po 25kg. Wiele osób z rozrzewnieniem :D wspomina pachnący i naprawdę piorący Persil z Austrii. Nasz polski jest, jak wiadomo, wyjątkowo tandetny. Mnie trafiła się okazja zakupienia setek kilogramów proszku z likwidowanej hurtowni przemysłowej, gdzie proszek ten konfekcjonowany jest w wiadrach 25kg w cenie 100zł za wiadro. Oznacza to, że przy przeciętnej cenie 13,75zł za kilogram proszku sprzedawanego przez konfekcjonerów ściągających ten proszek z "dzikiego" Zachodu, te wiadra kosztować będą 4zł za kilogram proszku! Proszek jest perfumowany, z lanoliną - nie wymaga do prania zmiękczaczy i dodatkowych płynów do płukania.

Ze względu na wagę wiader, oferta moja jest ograniczona do terenu Trójmiasta i okolic (kwestia dostawy lub odbioru, wysyłka się po prostu może nie opłacać).

Jeśli jest ktoś chętny, proszę pisać na PW. Założenie (ze względu na fakt, że nie jestem w stanie samodzielnie wyłożyć kasy na ileś ton proszku) jest następujące:

- piszesz na PW, ile chcesz

- płacisz z góry na konto kwotę ilość wiader x 100zł

- czas oczekiwania 2-3 tygodnie

- jeśli nie zdobędę odpowiedniej ilości proszku, zwracam kasę osobom, które się na niego nie załapały

Zapisy przyjmuję do niedzieli, 25 listopada.

Proszek w promieniu 50km od centrum Gdańska dowiozę samodzielnie za niewielką opłatą "na piwo lub paliwo". Cena 100zł za wiadro, to cena brutto pozyskania - nie zarabiam na tym ani grosza.

W proszek wyposażyłem już całą swoją rodzinę ze wszystkich stron i wszyscy klaskają z zadowolenia uszami :)

"Edytka" - proszek uniwersalny (białe i kolorowe), zużycie na pranie 6kg - ca. 150-200g (w zależności od zabrudzeń i temperatury prania), co oznacza, że z 1kg jest 5 prań, każde w cenie 80 groszy.

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze z wrocka sie ktos pokusi pojechac i odebrac? To ja bylbym chetny :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odbiór byłby osobisty, to da radę :) Prawdę mówiąc, to i wysłać się da, ale przy tej wadze to się po prostu przestaje opłacać. No co mam łgać - jak za wiadro jest stówa, a za przesyłkę jeszcze 5-6 dych to już nie jest supertanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przez sendit da sie wyslac za 16,10zł wiec nie tak tragicznie tylko trzeba kogos wykorzystac do zapakowania przesylki :) a to juz moze byc mniejszy lub wiekszy problem.


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przez sendit da sie wyslac za 16,10zł wiec nie tak tragicznie tylko trzeba kogos wykorzystac do zapakowania przesylki :) a to juz moze byc mniejszy lub wiekszy problem.

z wysyłka to i ja bym wziął ze 3 wiaderka


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, ogarnij kuriera

to mateczce wyślę w prezencie :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jutro w takim razie pogadam z kurierami, co i jak. Czy np. przyjmą wiadro przemysłowe jako paczkę. Tylko - 3 wiadra to 75kg - nie mam jak zapakować w jedną paletę. Musiałbym wysłać trzy luzem. Dowiem się i odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslesz 3 luzem, bo sie bardziej oplaca

wiadro przyjma solo tylko sprawdz co to za wiadro zeby sie nie rozwalilo w transporcie

p.s.

a to do bialego czy kolorowego proszek?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na znak...ostatnio na poczcie widziałem maske do auta zapakowaną to i wiaderka da się...


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że ściemniam :) Spróbujcie zrobić zdjęcie proszku do prania :D

gallery_9893_1388_2714.jpg

Zdjęcie z mojego kubła - niebieskie granulki - lanolina, czerwone - Chanel No 5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do wrocka jak będzie spoko kasa za kuriera wezmę 2 wiadra


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrób jeszcze pranie, żeby nie było, ze nie działa :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej a to nie jest ten proszek niemieckiej firmy AM zwiekszajacy moc odpieniania? bo ja kiedyś dosypałem 100g do baniaka to odpieniacz dopiero zaczął pienić jak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie sie wiecej chetnych z wrocka to zrobimy sciepe na paliwo i sie pojedzie bo ja chetnie dla siebie i rodzinki ze 100kg wezme :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie sie wiecej chetnych z wrocka to zrobimy sciepe na paliwo i sie pojedzie bo ja chetnie dla siebie i rodzinki ze 100kg wezme :)

przez gorzów.... :whistle:


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edi

wyslij przez reef-shop 24zl kurier :D

a powaznie to tez bylbym chetny na 2 wiaderka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ja jestem "ludź" prywatny, nie mam umów z kurierami. Muszę zapłacić tyle, co gutek z ulicy. Chciałbym mieć kuriera za 24zł, ale to niewykonalne. Jak ktoś chce brać ten wynalazek - napisałem - PW, ilość, zapłata na konto. Jutro napiszę, jakie koszty wysyłki wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest Persil Expert Colour to wezme 2 wiadra. Wysyłka do Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocek - myślę że 1 - 2 wiadra dla mnie ;)

Przynajmniej dzieciaki będą czyste chodziły :whistle:


ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodziło by że do wrocka by szło już 8wiader może na palecie by wyszło tanio


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek jesli chodzi o kuriera to np. jesli by szlo do mnie to ja nadajew list z wrocka z wysylka z trojmiasta i dostawa do wrocka i place za przelew 16 a ty tylko nadajesz :).

Jesli chodzi o transport do wrocka to widze zer moze sie uzbiera kilka osob i sie ktos wybierze (np. ja :) ) do piatku trza to wyjasnic i zamawiamy :).

pozdrawiam

http://sendit.pl/oferta

8 dla was 4 dal mnie i mamy 12 a moze sie ktos do piatku skusi jeszcze:)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.