Skocz do zawartości
Radek Ch

Nietypowa oferta - oryginalny proszek Persil Expert

Rekomendowane odpowiedzi

priv


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością...

http://www.pierzlepi...n8kg-p-194.html

8kg - 100zł, 3x8kg (24kg) - 300zł

25kg - 100zł

Ja piszę o porządnym proszku, a nie ścierwie, które nam się wciska od lat w sklepach...

okej, masz rację, źle policzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki musze Was zawiezc, wlasnie dogadalem sie z Radkiem wszystko jedzie do UK na zmywak i pralni pieluch :D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też poproszę 2 wiadra... ale jak to wychodzi z tą przesylką? to w końcu ile jest 20zl? czy 40zl? a ktoś nie znajdzie tańszego kuriera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa :) Białka jeszcze nie wie, że otwiera pralnię.... PW poszedł.


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Pruszkowa pod Warszawą ja wezmę kilka wiader jak się dowiem ile wyśle pm :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym ze 2 wiadra chętnie przytulił. Najchętniej w jakiejś wspólnej wysyłce do Warszawy, żeby zejść z kosztów kuriera 40PLN/wiadro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia z ilością proszę na PW. W odpowiedzi podaję nr konta do zapłaty. Kurier załatwiany z mojej strony - cena podana. Ktoś, kto szuka jeszcze oszczędności, zamawia i opłaca sobie kuriera sam. Jak będę miał cały ten proszek u siebie, podam, w jakich godzinach można rezerwować kuriera po odbiór i spod jakiego adresu. Wysyłkę łączoną organizujecie sobie sami.

Proszę nie naciskać na nie wiadomo jakie rozwiązania transportowe - robię tę zabawę charytatywnie, bo "wiszę" dużą przysługę osobie, która nagrała mi temat. A jak pomyślę, że będę miał niedługo w chacie 2,5 tony proszku w 100 wiadrach, to zaczyna mi się słabo robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz Ci współczuje :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ten zapach w domu....


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to by odpieniacz dal piany, gdyby tak te 100 wiader, ech...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co sobie sąsiedzi pomyślą o tempie brudzenia ciuchów u Radka :)

Aż mi się stary kawał przypomniał (sorki za offtop):

Pewnemu rolnikowi z dnia na dzien przestal stawac. Chlopina z rozpaczy zaczal pic, bic babe, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagalo.

Jak mu wisial tak wisial.

Jednak szczescie mu dopisalo i któregos dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsluchal rozmowe o pewnym znachorze, który czynil wrecz cuda, a mieszkal niedaleko. Na drugi dzien byl juz pod drzwiami cudotwórcy.

Ten wysluchal z uwaga opowiesci o problemach naszego bohatera i powiedzial:

- Mam na to sposób. Dam ci malego trolla, którego zlapalem kiedys w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakas ciezka prace. Jak troll bedzie zajety, to tobie bedzie Ci stal jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie sie z robota to znowu ci zmieknie i bedzie wisial.

Chlopina troche niezadowolony wracal do domu, bo tak szczerze mówiac nie za bardzo wierzyl w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócil postanowil spróbowac.

Kazal trolowi skopac ogródek. O dziwo gdy ten wbil w ziemie pierwsza lopate stanął mu jak maczuga.

Radosny chlop rzucil babe na lózko zaczal zdzierac z niej ubraniei...

nagle wchodzi troll i mówi:

- Skonczylem.

Fiut wrócił do stanu pierwotnego.

-Qr**a - wrzasnal chlopina - To teraz buduj garaz...

Fiut znowu zaczal sie podnosic. Juz sie zabierał za babe.... a tu wchodzi troll.

- Skonczylem - mówi z usmiechem patrzac na resztki erekcji swojego wlasciciela.

Wtedy wstala baba i powiedziala cos na ucho trollowi, ten pokiwal glowa i wyszedl. Erekcja wrócila, rzucili sie na lózko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W koncu chlop zapytal z ciekawosci:

- Jaką ty zes dala temu stworzeniu robote, ze już trzy dni nie wraca?

Kobieta pociagnela go za reke nad pobliskie jezioro.

Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora caly w mydlinach wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złościa mruczy do siebie:

- K..rwa, caly czas żółte na d*pie


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ten zapach w domu....

Jest to pewna, paradoksalnie - wada. Jak miałem 150kg tego proszku w workach, to zapach w chałupie był tak intensywny, że kot mi się parę razy porzygał :D Na szczęście wiaderka są szczelniejsze od worków. Poza tym ten proszek nie jest aż tak mocno perfumowany, jak np. sprzedawany we Francji czy Luksemburgu - tam smród, zamiast się myć, zabijają perfumami :D

Ukatualnienie tabeli chętnych, zapisanych i niezdecydowanych. Czas na zamówienia - do niedzieli po południu.

gallery_9893_1388_45951.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ? Zamiast soli proszek bierzesz ? :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to do mnie :) ale nie biore niemieckich proszków bo żygam po nich jak ten kot Radka, nie nawidze plukaczy ani proszków perfumowanych, uzywam Jelpa i innych dla niemowląt.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie , Jacek z Lublina :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecany tym co odpieniacze nie pienią :thumbup:


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba uważać, bo koleżanka sypnęła za dużo do prania firan, i pralka się jej wściekła na pół łazienki :D A - właśnie ona mi mówiła, że proszek jest na tyle dobry, że nie pozostawia białych drobinek widocznych w ultrafiolecie na czarnych ciuchach. Nie wiem, o co chodzi ;) ale podobno to istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

A do UK wyslesz ? :p Szkoda bo bym wzial, ale czekam na fona od matuli, moze ktos bedzie chcial, jak cos to dam znac :)

Pytanko czy gdzies kolo rafinerii daloby rade odebrac ? Tak pytam w razie czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak wybuduję chałupę koło rafinerii (byle nie w Płocku, hihi), to się da odebrać :) A serio - sam podrzucę - nie ma tragedii...

A dla wszystkich info - jak syndyk zobaczył moje wstępne zapotrzebowanie, to się przeżegnał lewą nogą :D Może coś jeszcze urwę z ceny, jeśli się uda - nadwyżki będę zwracał. Nie chcę robić nadziei, bo to nie jest tak, że da się tagrować do bólu, ale a nóż-widelec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prezentuję aktualny status zamówień, zamówień potwierdzonych i wpłat, Informacja ważna, nieprzekraczalne terminy:

Zamówienia - do niedzieli, 25.11, godzina 20:00

Przelewy - zrealizowane zostaną zamówienia, których przelewy dotrą do środy, godz. 16:00, czyli najpóźniej trzeba bulić we wtorek rano, 27 liściospada :)

No i tabela:

gallery_9893_1388_92303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie zamówienia. Lista chętnych zamknięta. Do jutra rana czekam tylko na kilka potwierdzeń do już złożonych zapytań i mniej więcej między 6:00 a 7:00 załączę najnowszą, zaktualizowaną listę kupujących. Jeszcze w ciągu poniedziałku, wtorku i do środy około godziny 16:00 będę potwierdzał wpłynięcia zapłat.

Jednocześnie, ponieważ ilość zamówień przekroczyła jakiekolwiek wstępne przewidywania, bardzo będę wdzięczny za wykazanie się wszystkich Państwa odrobiną cierpliwości. Zwóz towaru do siebie bowiem będę musiał podzielić na dwa dni - połowę przywiozę w środę wieczorem a drugą połowę we czwartek wieczorem. Wszyscy odbierający osobiście będą mogli zacząć "ustawiać" odbiory od piątku, natomiast wysyłki kurierskie nieco się z tego powodu "obsuną" - o dzień lub dwa, ponieważ ich przygotowanie zajmie trochę więcej czasu, a okazało się, że jednak trochę ich będzie, mimo, iż w ogóle nie zakładałem takiego rozwiązania (a jednak chętni się znaleźli, za co również dziękuję).

Pozdrawiam wszystkich

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Oto ostatnia lista zamówień, już całkowicie zamknięta. Osoby, które w wierszach zostały zaznaczone w całości na czerwono, nie potwierdziły ostatecznie chęci nabycia - dla Państwa rezerwy ilościowej nie będzie. W kolumnie "przelew" pola zielone, to przelewy, które już dotarły. Pole czerwone z wpisem "tak", przelewy zadeklarowane, ale jeszcze nie otrzymane. Mogłem tam coś pochrzanić, bo poprawiałem listę o 5 rano jeszcze na śpiocha :D także proszę się nie niepokoić. Listę uaktualnię o schodzące przelewy jeszcze dziś i jutro wieczorem, wszystko będzie widać.

gallery_9893_1388_829.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I witam ponownie. Bardzo dziękuję za zaufanie. Załączam najnowszą tabelę uwzględniającą wpłaty, które pojawiły się na "kącie" ;) do godziny 18:00.

gallery_9893_1388_85985.jpg

Organizuję teraz z syndykiem dostawę do domu. Muszę teraz obliczyć wytrzymałość stropów jak przy stawianiu akwarium, bo mam do dyspozycji kilka metrów kwadratowych i do postawienia 4 tony towaru :D Jak wcześniej informowałem, rozsyłkę i odbiory zacznę pod koniec tygodnia. Zarejestrowałem się na portalach sendit.pl i wysylajtaniej.pl. Dostawy kurierskie będę realizował po 2-3 dziennie - wybaczcie - przy moim trybie pracy więcej dziennie nie dam rady. Ale o ile prawdą są najnowsze stawki, to od każdego zamówionego z dostawą kurierską wiadra będę zwracał 10zł kosztów przesyłki.

Dla wszystkich, którzy będą odbierać towar osobiście, oto moja lokalizacja.

Radosław Cholewiński

ul. Wawelska 13/1

80-034 Gdańsk

tel. 608 009 536

radek.cholewinski(at)wp.pl

Możliwe godziny odbioru osobistego, tydzień pierwszy:

sobota, 1 grudnia - od 08:00 do 20:00

niedziela, 2 grudnia - 12:00 - 20:00

poniedziałek - piątek 3 grudnia - 7 grudnia - 16:00 - 22:00

Uff... Tyle roboty za friko dawno nie odwaliłem :D Ale przyjaciel, któremu pomagam w tym działaniu, prawie się popłakał, jak mu powiedziałem, ile udało się nam zamknąć transakacji. Kłaniam się Wam wszystkim nisko i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.