Skocz do zawartości
Gotterdammung

Prośba o zdjęcie akwarium :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hell-o

Ja z taką nietypową prośbą. Otóż, jak pewnie większości z Was wiadomo zbliżają się święta, a jak każdy wie, kupno prezentu swojej lepszej połówce to jeden z najtrudniejszych elementów całego tego świątecznego. Prezent nie może być przecież praktyczny, bo "po prostu" praktyczny prezent oznaczałby że się ktoś np "nie dość stara". A mi wpadł do głowy pomysł na prezent dość oryginalny. Moja luba wprost uwielbia puzzle, zaś akwarystykę morską tylko lubi. Jeśli sprezentował bym jej puzzle na których byłby motyw związany z akwarystyką, z prostego rachunku wyszłoby jej że kucha akwarystykę No cóż, mniej więcej na takim spostrzeżeniu z jej strony mi właśnie zależy... Jednak do zrobienia takiego prezentu potrzebne mi właśnie zdjęcie, którego nie mama. Puzzle byłby około 2000 elementowe, wykonane przez firmę Trefl, ponoć robią na zamówienie, a takie puzzle po ułożeniu mają wymiary 96x68cm wiec fotka musi być w super rozdzielczości Fajnie by było jakby zdjęcie było możliwie urozmaicone, w sensie, nie jakieś ultra makro ( a ostatnio pojawiły się super kozackie ;) ) ale bardziej zdjęcie ogólne... Jeśli ktoś byłby łaskaw się podzielić było by świetnie, czekam na odzew tu bądź na PW :)

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Cześć Goti

gdzieś Ty się podziewał tyle czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanejros :) Po pierwsze to nie byłem w ameryce południowej (miałem wyjechać w delegacje na pół roku, ale nie wypaliło i przez taki milusi myk straciłem [czyt. sprzedałem] akwarium... long sad story ;) ), a po drugie, heh, związek z kobietą potrafi być szalenie absorbujący :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa! Już mieliśmy teorie spiskowe ..... dobrze że jesteś :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdjęcia akwarium Pana Krzysztofa Tryca idealnie nadają się na taki puzzl'owy prezent. Być może właściciel udostępniłby kilka zdjęć w odpowiedniej rozdzielczość. Tutaj kilka przykładów http://reefkeeping.c...nk-of-the-month gdybyś przedstawił sprawę i poprosił o zdjęcia i zgodę na ich wykorzystanie, to mógłby to być faktycznie niezły prezent.

Edit: Ale jeszcze lepiej, gdyby to były foty twojego własnego akwarium, a nie jakiegoś tam obcego ;).

Edytowane przez aqua skalar (wyświetl historię edycji)

Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotti, jedna z teorii spiskowych mówiła, że ci się tasak w ręku uczknoł i nie masz już rąk... :turned:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aqua Skalar : Jasne, trycowe akwarium na puzzle się nadaje niewątpliwie, jednak nie wiem jak ludzie będą reagowali na bezpośrednią prośbę podzielenia się swoją, jak by nie było, własnością intelektualną nieodpłatnie, natomiast prośba rzucona w eter jest bezosobowa i nikt nie musi się wykręcać czy też mnie spławiać :)

@kiflu : No stary, ja "rence" jeszcze mam i drewna na nie jedno ognisko mogę ciąć ;)

Pozdro :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotek cholera, chociaż Ty byków nie rób, profesja zobowiązuje :whip

I może wreszcie raczysz nam wrócić na forum, hę? Ostrzegałem, że Cię w końcu jakaś laska zbałamuci, to nie chciałeś słuchać-no i jak teraz wyglądasz? ;)

Gotti, zerknij tutaj, może coś Ci wpadnie w oko. Jeżeli mojego (w co wątpię), to chętnie podzielę się fotką, ale to główniej makra, a potforelli kobitce na puzzlach nie machniesz - foch jak w banku ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys były robione puzzle z akwarium andrzeja z grajewa :)http://e-zabawka.pl/zabawka/puzzle-rafa-koralowa-1000-elementow_101511 tło, manta i kilka innych rybek zostały dodane ;)

Edytowane przez rafal19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam puzzle o morszczyznie 3d jeszcze ich nawet nie otworzyłem


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.