Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

?.

Przecież rybki nie są z probówki.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witek.

Czyli będziesz miał zbiornik z błazenkami i kauderni.

Mało rybek rozmnaża się w niewoli.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ryb rozmnażają, ale te hodowlane są b. drogie więc takie połowy dalej będą miały prawo bytu...niestety...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bau no wiem, niestety....i jak tak patrze na nie czasem ze swoja kobietą to żal nam się ich robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ouch: Mnie też.

Dlatego robię wszystko żeby było im u mnie dobrze. I dziękować nie mam ciągłej potrzeby uzupełniania obsady bo rybcie mają się dobrze.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to nie rusza bardzo ładnie łapią tylko przebijania rybek nie toleruje tego gościa sam chętnie bym ukuł wiecie gdzie palant


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on im tylko wyrównuje ciśnienie w pęcherzach pławnych. Bez tego by nie przeżyły wyjęcia na powieżchnię.

mnie to nie rusza bardzo ładnie łapią tylko przebijania rybek nie toleruje tego gościa sam chętnie bym ukuł wiecie gdzie palant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogliby je b. powoli wyciągać na powierzchnię aby same to zrobiły...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w łowieniu liczy się czas jakby mieli czekac az sie cisnienie wyrowna... pozostaje miec nadzieje ze coraz powszechniejsze beda sie stawaly fermy hodowlane tu postepy sa szybkie.


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co Ci chodzi...im po prostu chodzi tylko i wyłącznie o kapustę, reszta jest nieistotna, aby jak najszybciej wypchać zamówiony towar...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy popyt tym większa podaż, podobnie się dzieje i z naszymi jeziorowymi Rybami zanim się je przeniesie do innego Akwenu potrzebna jest aklimatyzacja, jedynie węgorz potrafi na bieżąco przenosiny bez większych problemów przetrwać, Hodowle jeszcze w dalszym ciągu nie wyrabiają z zamówieniami, popyt stale rośnie nawet u nas w Polsce tylko szkoda że nie którzy jak już się decydują to zakładają nie wielkie akwaria typu 25-40 Litrów (w Zgierzu jest dwójka takich delikwentów) i tam Parka Pasiaków a dla nich optymalnie to minimum te 50-80 L

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I pomyslec ze sie balam ze ryba sie stresuje jak mi do panelu wskoczyla...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.