Skocz do zawartości
gregor.gg

pojemniki na balinga

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote odebralem pojemniki na balinga zobaczcie jak wyszly,nareszcie koniec lania z reki,

wysokosc 50cm

rura 135cm

mi sie podobaja ,wykonanie super ,wszystko pasuje i dopracowane wiec polecam,najwazniejsze cena atrakcyjna

post-8341-0-24184500-1355079593_thumb.jpg

post-8341-0-95112400-1355079604_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się jaka cena???? I litraz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżentelmeni o cene nie gadaja ,pojemnosc 7litrow,moge powiedziez ze duuuuuzo taniej niz np te z vertexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma to być tajemnicą,inni też może by chcieli kupić.Ja myślę,że najtaniej skleić z szkła lub akrylu na wymiar jaki nam pasuje.Moje bańki 10 litrów kosztowały jakieś 8 zł za sztukę.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli uwazasz ze najtaniej skleic z szyby czy kupic banki plastikowe to po co pytasz o cene jak i tak nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile??No chyba trochę dużo...za 3 pojemniczki

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1mb rury kosztuje + - 150zł, wysyłka rur robota itd. Wcale nie tak dużo :)


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał 400zł i niech ma z nich uciechę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niepotrzebnie, przecież to nie tajemnica :)

Niech każdy sobie kupi rurę, potnie ją, zamówi plastiki, wyfrezuje sobie w nich co trzeba, niech dokupi do pojemników akcesoria, złoży to do kupy, sklei i zobaczymy ile go wyjdzie :D

Ale pojemniczki pierwsza klasa :p

Edytowane przez Sebastek (wyświetl historię edycji)

Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rury drogie to i cena taka jak powinna byc. Poza tym wycinanie laserowe pleksi tez do nsjtanszych nie nalezy. Jak kupujacemu cena odpowiada i jest zadowolony to znaczy ze byla odpowiednia :)

Wysłane z mojego GT-I8160


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kupujacemu cena pasuje ale odpowiedzi ma delikatnie mówiąc chamskie. Skoro zakłada wątek to niech liczy sie z pytaniami i uwagami a nie najezdza na niewinnych ludzi.

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedz dotyczyla tylko i wylacznie tematu ceny, innych nie poruszylem:)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I8160


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CNCrob nie odpowiadam chamsko tylko jak slysze odpowiedzi ile? czy podobne to szlag mnie trafia i cisnienie mi skacze,skoro napisalem ze dalem tyle i jestem zadowolony to nie rozumiem tych pytan ,jesli byloby inaczej napisalbym ze super ale moglyby byc troche tansze i koniec

wiec takie chore odpowiedzi beda przeze mnie tak traktowane,

niech ci co pisza ze drogie kupia sobie banki po 8 zl i wogole niekomentuja ani nie pisza w tym watku bo zasmiecaja i wywoluja niepotzrebna burze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor, nie miej pretensji że ktoś ocenia cenę skoro w pierwszym poście napisałes że cena super, każdy ma swoje inne "super", pozwól się ludziom wypowiedzieć. Jak dla mnie cena jest odpowiednia.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb jasne ze tak ,nie napisalem ze super tylko atrakcyjna a to roznica bo w porownaniu do vertexa np cena jest naprawde atrakcyjna,ale tak jak piszesz nie dla kazdego to moze byc super

Edytowane przez gregor.gg (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cacka powinny mieć jeszcze podziałki wyskalowane np 1 działka 0,1 L i naklejki lub grawerka z oznaczeniem zawartości.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje juz takie bede mial zrobione,bedzie latwiej odczytac ile plynu schodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uwage co do ksztaltu. Rozumiem ze Sebastek mial rury ale przekroj okragly jest mniej wydajny niz prostokatny. Wszyscy cierpimy na brak miejsca w szafce pod akwarium, wiec przekroj prostokatny dalby lepsze wykorzystanie przestrzeni i wieksza pojemnosc zbiornikow przy tej samej wysokosci i zajmowanej powierzchni

Ogolnie pojemniki eleganckie


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tester masz racje i tez o tym myslalem ale wyszlo jak wyszlo i teraz nie ma co plakac ,jak postawie wieszy baniak to pomysle na wlasnie takimi z rury kwatratowej lub prostokata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak będziesz miał większy baniak to postawisz 3 kanistry 10 litrowe jak mam ja i ci styknie


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.