Skocz do zawartości
pawcio1980

Nowa erybka w wawie

Rekomendowane odpowiedzi

Debora wszystko Ci przeszkadza? Chyba można lekko offtopować tym bardziej że jest to temat związany z erybka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jak taki sklep bylby otwarty od 12-20 wtedy wiecej klientow nie musi sie spieszyc zaraz po pracy :) nie jestem z wawy ale moim zdaniem propozycja warta przemyslenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi :) wiedziałam że i relacja stąd powstanie :) Ja to od dawna mówie: kocany dotrą wszędzie i relację strzelą ;)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie zniechęcony chciałem skorzystać z usług odwiedzając nowy sklep a dokładnie 2 sklepy panoramę i marki.

Jednak mimo dobrego kontaktu email/tel to obsługa nie ma większej wiedzy odnośnie tego co mają na sklepie, nawet mieli raz oddzwonić sprawdzając czy dany produkt jest i nic cisza.Innego dnia napisali nie mają ale jest w innym punkcie a jest inaczej bo tam jest ale nie dokładnie to co chciałem mylą nazwy ryb, i co z tego że kontakt jest gdybym pojechał bym stracił 30-40dychy i czas za wachę moim viperem...... na szczęście po dłuższym kontakcie coś mi zaczyna nie pasować.

Chęci może są ale podane informacje na email i tel strasznie kuleją.

Strona też nie jest aktualizowana i są też błędy odnośnie towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17-18.06.2014 sklep nieczynny, za utrudnienia przepraszamy, a ja pół Warszawy w korku specjalnie jechałem :wallbash: ,byłbym 2h wcześniej w domu... Jakieś powiadomienia na maila powinni wysyłać, bo to nie pierwszy już raz...


Akwa 560l (155x60x60) + sump 100l wody (po wymiarach ze 180), Deltec AP850, reef circulator 10000 + Jebao WP40, NJ6000, 6-8x T5 80W, LR ~50kg, LS~31kg i coś tam jeszcze... pelletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem o ile do Panoramy trafiłem bez problemu o tyle sklepu trochę się naszukałem ale ogólnie jest ok :) prosty dojazd 131 potem na Sadyba i w 189 do Metra, i można do Aqua Medica lub Acropory jak tutaj czegoś nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17-18.06.2014 sklep nieczynny, za utrudnienia przepraszamy, a ja pół Warszawy w korku specjalnie jechałem :wallbash: ,byłbym 2h wcześniej w domu... Jakieś powiadomienia na maila powinni wysyłać, bo to nie pierwszy już raz...

W sumie racja,reklamy z erybki na maila dochodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.