Skocz do zawartości
mareko1

Stolarz w Lublinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może macie jakieś namiary na sprawdzonego stolarza w Lublinie, który zrobiłby mi szafkę pod nowe akwarium. Dostałem namiary od jednego z kolegów z forum, ale najbliższy wolny termin ma w marcu:(.

Marek

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszczam Ci Priva zaraz. A teraz offtop:

.. hehe...z tego co pamiętam zarzekałeś się że na inne akwa niż RM nie znajdziesz miejsca :-)


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek dzięki za namiary:rolleyes:. Racja, racja zarzekalem się, ale to były dawne czasy;).

Marek

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze posiada namiar na dobrego stolarza bo poszukiwania nie skończone:ph34r:

Marek

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę. Koledzy z Lublina każdy sam robił szafkę? Jak macie jakiś sprawdzonych stolarzy to prośba o info. Ostatnio obdzwoniłem chyba większość firm stolarskich i albo Ci ludzie nie mają pojęcia o szafce, albo im się nie chce jej robić, a jak już jedna firma miała pojęcie i zapał do pracy to im wyszło........... 3 tyś :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem zrobić wątek z budową szafek jak Tomasz z lampami,Panowie,nie jest to trudne i czasem można samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją nietypową szafkę podjął się zrobić gość stąd:

http://meblelublin.strefa.pl/

Robert myśl na imię.

Qlfon mobilnie.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie chcesz na niej trzymać akwarium? Zrobienie szafki nie powinno być trudne. Jeśli tylko jesteś dokładny, to sam sobie poradzisz.

Ostatnio z teściem przerabiałem 30letnie meble na współczesne. Świetna zabawa!

Noszę się z zamiarem zrobić wątek z budową szafek jak Tomasz z lampami,Panowie,nie jest to trudne i czasem można samemu.

Marku to akurat jest super pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją nietypową szafkę podjął się zrobić gość stąd:

http://meblelublin.strefa.pl/

Robert myśl na imię.

Qlfon mobilnie.

Rafał właśnie tu mieli zapał :), tylko ta cena:(. A ile u Ciebie wyszło jak możesz zdradzić?

Noszę się z zamiarem zrobić wątek z budową szafek jak Tomasz z lampami,Panowie,nie jest to trudne i czasem można samemu.

Marek tak prawdę mówiąc to już miałem myśl, aby o ile byś miał czas i chęci, zwrócić się do Ciebie z budową tej szafki, tylko w jednym z wątków pisałeś, że twoje szafki są raczej nierozbieralne, więc pewnie koszty wysyłki też byłyby niemałe :(.

Jakie chcesz na niej trzymać akwarium? Zrobienie szafki nie powinno być trudne. Jeśli tylko jesteś dokładny, to sam sobie poradzisz.

Ostatnio z teściem przerabiałem 30letnie meble na współczesne. Świetna zabawa!

Michał akwa to 212l, wymiary blatu to 85x50.

Tak naprawdę to nie myślałem, że z szafką będę miał najwięcej problemów. :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zakład Kępka meble kuchenne, robiłem tam terrarium, wyszło po prostu świetne, nawet nie sądziłem ze moze tak ładnie wygladac, zdecydowanie polecam, kontakt www.kepka.lublin.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareko1,jakoś umknęła mi Twoja wypowiedz i teraz ją dopiero przeczytałem.Szafki da się rozkręcić bo są skręcane konfirmatami,ale ja bym raczej szukał u siebie firmy,która tnie i okleja płyty na wymiar,trzeba tylko zrobić projekt i rozpisać formatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.