Skocz do zawartości
ryjek

szukam aqua

Rekomendowane odpowiedzi

witam! chcę zmienic akwarium na...120 dł na 80 szer , 50 wysokie . akwarium ma stać do ściany tym wymiarem 80cm,czyli 120 w stronę środka salonu ,będzie widoczne z trzech stron,problem polega na tym że chcę kupić takie w którym zaokrąglone są 2 rogi(kąty). kiedyś widziałem takie w necie ale nie pamiętam jak się nazywa. jeśli ktoś wie gdzie mogę coś takiego kupić z góry dziękuję za info. ps.wymiary mogą być inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakiś rysunek jak to ma wyglądać


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqua ma stać węższym bokiem do ściany, to co będzie w stronę środka pokoju ma być zaokrąglone

Wrzuć jakiś rysunek jak to ma wyglądać

post-17340-0-53482000-1359202124_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pozostaje Ci Aqua Medic. Oni zrobią Tobie takie na zamówienie...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki,sprawdzę w aqua medic ale napewno jakaś firma robi takie aqua,fakt że nie miało komina to akwarium które widziałem ale to nie problem...

Chyba pozostaje Ci Aqua Medic. Oni zrobią Tobie takie na zamówienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przemyslales sprawe znieksztalcania obrazu na zaokragleniach oraz utrudnionym czyszczeniem takich "naroznikow" ?

Moze widziales zbiorniki z akrylu ? Lekkie, drogie i latwo o ryse.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przemyslales sprawe znieksztalcania obrazu na zaokragleniach oraz utrudnionym czyszczeniem takich "naroznikow" ?

Moze widziales zbiorniki z akrylu ? Lekkie, drogie i latwo o ryse.

NIe ma problemów z czyszczeniem narożników. O ile szyby są proste i tylko rogi zagięte, nie ma zniekształceń. Dodatkowo patrząc pod kątem na akwarium, nie widzisz krechy na łączeniu szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma problemów z czyszczeniem narożników. O ile szyby są proste i tylko rogi zagięte, nie ma zniekształceń. Dodatkowo patrząc pod kątem na akwarium, nie widzisz krechy na łączeniu szyb.

dużo lepiej wygląda takie aqua niż klejone.....ale to oczywiście kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.