Skocz do zawartości
premiero

Skradziono rower Kelly's Magnus DSC

Rekomendowane odpowiedzi

W okresie między 13.01.2013 a 03.02.2013 skradziono rower marki Kelly's Magnus DSC w kolorze czerwonym, wyposażenie stock + ackesoria.

Cechy charakterystyczne: Osprzęt Deore, z przodu LX, wypłowiała górna część sztycy podsiodłowej, leciutkie pęknięcie na siodle, hamulce hydrauliczne - otarcia po "dzwonie" na zbiorniczkach od płynu hamulcowego, nowe opony Continental Race King 2.0, licznik przewodowy Vetta, pompka Kelly's. uchwyt na bidon KBIX. Jeśli ktoś z szanownych kolegów zauważy taki rower, proszę o ujęcie osoby będącej w jego posiadaniu i powiadomienie dyżurnego na numerze alarmowym 112 lub bezpośrednio mnie - 600049984.

A tak wyglądał rower

rower.jpg

:(

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rower trafi na części lub w całości do innego województwa.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy "ujecie osoby" nie bedzie przestepstwem? tak z czystej ciekawosci pytam....


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutne to co piszesz i zycze powodzenia w odnalezieniu roweru,ale znajac nasze organy scigania to mozesz zapomniec o nim i lepiej kup sobie nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądaj alledrogo :) niektórzy wystawiają rowery w ten sposób. Mój znajomy tak odzyskał swój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość oznakuj sobie następny rower, pomoże to w ewentualnym odzyskaniu


akwarium 120x60x60 w tym panel 30x60x60 odpieniacz Tunze 9410, cyrkulacja 2x Tunze 6045, obieg Tunze Silence 2400l, oswietlenie led 132w, 50kg LR, 19kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy "ujecie osoby" nie bedzie przestepstwem? tak z czystej ciekawosci pytam....

Oczywiście. Ograniczenie wolności, czyli takie zatrzymanie może się odbyć tylko przy udziale odpowiednich służb.

Lepszym rozwiązaniem była by fotka obecnego właściciela i opis miejsca, oraz kierunku w którym się udał.

ps. nawet ochrona w sklepie, jeśli podejrzewa kradzież nie ma prawa Was rewidować czy zatrzymać.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę ze szkoły to każdy może ująć przestępce i trzeba trzymać się tej wersji bo zatrzymanie a ujęcie to dwie różne sprawy.

szkoda fajnego rowerka.


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zatrzymać może tylko Policja a ując na kradzieży każdy


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kiedys tak "ujalem" na stawach hodowlanych amatora operowania siatka na nie swoim lowisku :) nie chcial grzecznie czekac na przyjazd policji.... mialem postawionych kilka zarzutow, na szczescie sedzia okazal sie zapalony wedkarz i tylko dzieki temu skonczylo sie czysto... kraj ogolnie - dziwny troszke. rzeklbym - zacheca wrecz (zeby nie napisac zmusza) do obojetnosci i znieczulicy ogolnej.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego, jak mocno go "ująłeś" :D

Edytowane przez AquaManiac (wyświetl historię edycji)

http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojemu znajomemy kiedyś rower ukradli i znalazł go na....allegro,

zadzwonił, umówił się na oględziny, wsiadł na rower w celu odbycia

jazdy próbnej i odjechał do domu... miał szczęście !


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda rama ma swój numer, który jest też wpisany w kartę gwarancyjną. Policji podajesz ten nr i wygląd roweru i patrole będą sprawdzać podobne rowery na ulicy. Numer jest wybity pod pedałami na rurce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem cyniczny ale chyba szanse sa marne na odnalezienie a na odzyskanie jeszcze marniejsze, najprawdopodobniej rower juz dawno pojechal busem z wieloma innymi na Ukraine


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie łudzę się, szansa jest nikła, ale jest. Allegro, lombardy, giełda, fora rowerowe, wszędzie gdzie się dało szukałem i szukam dalej. Kupiony jeszcze za kawalera, ale zawsze dbałem o niego, więc mimo 7 lat wyglądał i jeździł nieźle.

Co do znakowania roweru - znakowanie się usuwa, tak samo jak przebija się numery ramy. Jest skuteczne tylko dla rowerów "bez obróbki". Kradzież nie była wykonana przez pierwszego lepszego żula, ale przez specjalistę od zamków. Dopasowali klucz, wyciągnęli rower, i zamknęli drzwi z powrotem na klucz. Mieli tak dobrze dopasowane narzędzie, że zamek chodzi jak nowy. Żeby nie było - wkładka Gerdy. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, technik też był zaskoczony. Mogę tylko przypuszczać, że rower po zmianie numerów trafi do innego województwa lub pójdzie na części.

chodi - ujęcie nie jest czynnością procesową, a zatrzymanie i owszem - taka drobna różnica dla zwykłego obywatela, ale nie dla sądu.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowali klucz, wyciągnęli rower, i zamknęli drzwi z powrotem na klucz. Mieli tak dobrze dopasowane narzędzie, że zamek chodzi jak nowy. Żeby nie było - wkładka Gerdy. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, technik też był zaskoczony..

a moze ktos z rodziny zrobil ci kawal - ile osob ma klucz do pomieszczenia gdzie byl rower?


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć jak sie znajdzie ,bo pewnie stoi w innym miejscu ,po np. jeżdzie ''po pijaku'' albo po chwili amnezji :thumbsup: !! ?? niezależnie od tego gdzie on jest życze szybkiego odnalezienia.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zamkiem to troche dziwne. Co za spec od pas wamuje siꠤo piwnicy i kradnie rower?

Gerda nalezy do jednego z dwoch rodzajamktzodzieje omijaj.

Na moje to macza tu palce ktos z dost갥m do kluczy...

Wysane z mojego GT-I9001 za pomoc Tapatalk

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowali klucz, wyciągnęli rower, i zamknęli drzwi z powrotem na klucz. Mieli tak dobrze dopasowane narzędzie, że zamek chodzi jak nowy. Żeby nie było - wkładka Gerdy. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, technik też był zaskoczony.

Jak nikt z dostępem do kluczy ci dowcipu nie zmajstrował . To albo komuś podpadłeś albo ktoś ci chce dać coś do zrozumienia , przyciśnij złodziei ,to rower sie znajdzie .... :ninja: miałeś naprowadzenie w moim pierwszym poście ale mi go mod ukrył

jeszcze nie zrobili takiej wkładki co by jej polak bez kluczy nie otworzył ...


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś był takim szpeniem, że otwiera wkładki gerdy, w taki sposób, to, sorki, ale nie idzie na siedmioletni rower z piwnicy.

A co do "zatrzymania", "ujęcia" itp. To zaufaj "mundurowemu" - jeśli juz zauważysz kogoś na takim rowerze, zatrzymasz go, bez jego zgody, to lepiej żeby ten rower byl Twój. W innym wypadku, jak "zatrzymany" jest kumaty, zarobi na Tobie, na drugi taki rower.

Pomijając już kwestię, że przy okazji można stracić zęby, razem ze zdrowiem.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerda to najpopularniejszy zamek jest okrojony złodzieje zacierają ręce.

Często też grawerowane loga gerdy są na zamkach żeby zasugerować drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek poszedł trochę nie w tą stronę, ale skoro już o zamkach piszecie, to powiem tyle, że niektórzy nie mają pojęcia o czym piszą.

99,9% wkładek da się otworzyć przy użyciu dorobionego narzędzia. Jedne z najpopularniejszych wkładek gerdowskich WKM4/Z WKM7/Z, która mają atesty 6 klasy zabezpieczeń i klasę C antywłamaniową można otworzyć w ciągu niespełna minuty przy użyciu dopasowanego narzędzia. To tyle, odnośnie uświadomienia.

@dale - zlituj się. :)

Proszę moda o zamknięcie tematu, wszystkie niezbędne informacje podałem w pierwszym poście.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.