Skocz do zawartości
biegala

UWAGA na nieuczciwe praktyki www.wysylajtaniej.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła do mnie odpowiedz reklamacyjna. oczywiscie na moja niekorzysc. z hamstwem nie da rady walczyc. brak słów. nie mam siły na dalszą walkę, trzeba życ dalej i wyciągać wnioski.

A wniosek jest taki : od dzisiaj nie korzystam z uslug www.wysyljtaniej.pl oraz firmy kurierskiej UPS.

Od siebie dodam, że RZUCIŁAM NA NICH KLĄTWĘ ...

I tak metodą prób i błędów dochodzę do wniosku ze wrócę do łask starej poczty polskiej.

Nic więcej nie mogę :/


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie przyszła odpowiedź? Bo jest określony czas na odpowiedź na reklamację, jeżeli nie było w takim terminie to uznaje się, że przyjęli reklamację.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 marca otrzymalam odpowiedz, a reklamacje zlozylam 11 lutego. niby na reklamacje maja 30 dni, ale w niektorych przypadkach czas moze sie wydluzyc.

ten temat opisalam ku przestrodze dla innych, zeby uwazali na te firmy. juz wiem teraz dlaczego UPS jest taka konkurencyjna cenowo - po prostu odbijaja to sobie na doliczaniu ''kar'' do przesylek. złodzieje :cursin: :realmad: :bang head :mooning


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zupelnie inne doswiadczenia... jak na razie 2:0 dla mnie jesli chodzi o firmy przewozowe... Ale ja taki typ jestem, ze nie odpuszczam jesli wiem ze mam racje, z serwisem LG walczylem za potluczony w serwisie wyswietlacz - do przodu - oparlo sie o szefa serwisu na Polske i telefon wrocil z naprawionym wyswietlaczem, z HP z drukarka tez udalo sie zalatwic - tez oparlo sie w koncu o szefa serwisu, Sharp wymienil mi TV ktory uszkodzil sie 2tygodnie po gwarancji (tutaj bylo kulturalnie i dalo rade wszystko zalatwic), ostatia moja walka to ubezpiecznie mieszkania na wskutek zalania - ostro - mozna powiedziec na noze, trwalo ponad pol roku ale w koncu udalo sie wywalczyc swoje. Powiem tak - jesli bylbym pewien ze paczka byla standardowa to bym nie odpuscil i bym im nie zaplacil tej faktury w takiej formie. To firma powinna Ci udowodnic ze paczka byla niestandardowa. Ale dla 25zl czesto nie chce sie walczyc. I tym sposobem firmy zarabiaja wiedzac ze moga walic w h.

Ale musze uczciwie powiedziec, ze przez wysylajtaniej.pl wyslalem juz wiele razy i nigdy nie mialem takiego przypadku jak powyzej.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłam sentid.pl . W grudniu na 400 przesyłek jedną policzyli mi za ponad 200 zł (zabawkę ważącą 1,5 kg potraktowali jak paletę )

Po 1,5 m-c telefonicznych i listownych rozmowach stwierdzili że mają rację ,reklamacja nie została uwzględniona , paczka była odebrana przez samochód z windą na palety itp.

A UPS twierdził zę moja firma nie jest stroną w sprawie bo ja nie jestem ich klientem tylko sendit.pl.

Za namową prawnika spisałem zeznania kuriera który odbierał paczkę ( nie paletę ) i zgłosiłem sprawę do prokuratury : próbę wyłudzenia pieniędzy za niewykonana usługę - korekta przyszła dwa dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dostałam dzisiaj maila na moje odwołanie od naliczenia kary :

Pragniemy w pierwszej kolejności serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności wynikające

z zaistniałej sytuacji naliczenia opłaty dodatkowej.

Po ponownym złożeniu odwołania do firmy przewozowej UPS Polska Sp z o.o. firma

przewozowa zgodziła się na zasadach decyzji biznesowej uznać reklamację na opłatę dla

przesyłki nietypowej do listu nr (NR LISTU)

W związku z powyższym wystawiliśmy fakturę korygującą do faktury (NR FAKTURY).

Po potwierdzeniu otrzymania korekty nr (NR KOREKTY) kwota 24,60 zostanie zwrócona na konto

podane w zakładce „Twoje dane”.

Wyrażamy nadzieje, że nasza dalsza współpraca będzie odbywać się bez podobnych zakłuceń.

Z poważaniem

WysyłajTaniej.pl

Ogólnie w międzyczasie szlag mnie trafił kilka razy, ale udało mi się wygrać ... Nie wiem czy moja satysfakcja jest warta więcej niż 24,60, ale moja ZAWZIĘTOŚĆ okazała się zaletą ...

Niech ten wątek będzie ku pokrzepieniu serc :> A dupki z UPS i wysylajtaniej niech idą plewić chwasty na działce.

Edytowane przez biegala (wyświetl historię edycji)

narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z jakiej strony wysyłać tanio?


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z jakiej strony wysyłać tanio?

Dobre pytanie, bo też bym chciał wiedzieć :p Póki co o wszystkich kurierach można znaleźć jakieś negatywy w necie, więc ciężko się zdecydować. Sporo firm kurierskich wrzucałem już w wyszukiwarkę i słowo, że na każdą w rzuconą lecą jakieś hejty :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.