Skocz do zawartości
wolf

Skrzydlica.pl (Bielsko-Biała) OPINIE O SKLEPIE

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosimy o wypowiadanie się o naszym sklepie w tym specjalnie w tym celu utworzonym wątku.

Jesteśmy bardzo młodym sklepem, tyle co "stuknął" nam roczek więc każda opinia zarówno ta pozytywna jak i ta krytyczna (pod warunkiem, iż jest konstruktywna;)) bardzo mile widziana...

Tylko opinie Was, naszych klientów i możliwość poznania waszych potrzeb i oczekiwań pozwalają nam z dnia na dzień stawać się lepszym sklepem.

Pozdrawiamy

Zespół Skrzydlica.pl

Edytowane przez wolf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jak najbardziej na tak

super kontakt ,zgodność z opisem fotki na świeżo ,ceny spoko

pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie śląskie to obszar dosyć obszerny, dajcie namiar konkretny przy nazwie to pomaga w kojarzeniu waszego sklepu z konkretnym miejscem.

W różnych miejscach się bywa i przejeżdża przez szereg miejscowości ważne , aby skrzydlica .pl do nazwy własnej miała przypisaną miejscowość..

Nie zawsze mam dostęp do internetu, a kolegą z forum też szybciej do głowy wejdzie jak taka informacja będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie śląskie to obszar dosyć obszerny, dajcie namiar konkretny przy nazwie to pomaga w kojarzeniu waszego sklepu z konkretnym miejscem.

W różnych miejscach się bywa i przejeżdża przez szereg miejscowości ważne , aby skrzydlica .pl do nazwy własnej miała przypisaną miejscowość..

Nie zawsze mam dostęp do internetu, a kolegą z forum też szybciej do głowy wejdzie jak taka informacja będzie..

Czy tak może być?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem w skrzydlicy anthiasy i wargacza, jednak wagracz był jakiś "nie ten tego" i na drugi dzień padł :( . . . na szczeście zanim go otrzymałem, dostałem informacje ze sklepu, że się "dziwnie" zachowuje i że mam na niego "gwarancje" na miesiąc, zgodnie z obietnicą, dostałem drugiego.

Na ten moment pływa u mnie pare dni, i ma sie Ok, jedyne co to nie je mrożonek, a zostałem zapewniony że je. . . może potrzeba mu więcej czasu :(

co do uczciwości, komunikatywności itd, jestem mega zadowolony, paczka wysłana do mnie (z anthiasami) zapakowana naprawdę profesjonalnie (podwójny styropian, każde zwierze w potrójnym worku- nic nie ciekło, i było ciepło w środku, mimo wysyłki w zimie!!)

czekam tylko na rozwój sprawy z wargaczem, bo nie chciał bym go stracić :( może z czasem przekona sie do mrożonek . . .

generalnie sklep polecam, i będę robił tam zakupy w przyszłości, szkoda że nie dałem rady być na urodzinach, bo b.chętnie bym wpadł

pozdrawiam ekipe sklepu, do zobaczenia!


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło że sklep sam zakłada temat do wypowiedzi o nim. :czapki z głów:)


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u was wysyłkowo szorstnika, salariasa, tubke, ślimaki.

Było to dość dawno temu, paczka dobrze zabezpieczona, o kondycji zwierzaków zostałem dokładnie poinformowany, na tubkę dostałem rabat, dostałem też info, że salarias dopiero kilka dni wcześniej został zaimportowany i nie odbył jeszcze kwarantanny, jednak uparłem się by go kupić.

Salarias niestety nie przeżył podróży, napisałem o tym chyba do Barta? ( to chyba z nim załatwiałem zakupy/wysyłkę ) i mimo, że to najprawdopodobniej z mojej winy, Bart zaoferował, że przy następnych zakupach salariasa dołożą gratis.

Z mojej strony mogę bardzo polecić sklep, żaden inny nie pytał mnie jak zwierzaki po wysyłce...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w obsłudze klienta są najlepsi. Dlatego mimo ze mieszkam na drugim koncu Polski to kupuje u nich. Naprawdę polecam.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmm tylko wychwalają .

Trzeba trochę opr... bo obrosną w piórka.

Więc ja na swojego białobrodego czekałem 3 miesiące to jakiś skandal .

Zawsze kupowałem w porządnych sklepach dzisiaj dostawa dziś wysyłka :_)

A tak poważnie to polecam sklep , naprawdę trudno dziś znaleźć sklep który tak dba o zwierzaki i o zadowolonego klienta , obsługa pierwsza klasa.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo uczciwi sprzedawcy sklep ok bylem 2 tygodnie temu zakupilem skale fiji towar pierwsza klasa ,musicie filie otworzyć w Krakowie pozdrawiam Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w tym sklepie skrzydlicę i salariasa i jako, że mieszkam pod Szczecinem to w grę wchodziła tylko przesyłka konduktorska PKP. I co? I wszystko poszło pięknie i gładko. Rybki dotarły w b.dobrej kondycji. Kontakt i obsługa na poziomie Professional. Z czystym sumieniem polecam ten sklep. Bravo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep praktycznie mam pod płotem 30 km - więc cieszę się że powstał ! Kupiłem już tam parę ryb, trochę soli, świetlówki, korale w tym szczepki i myślę że kupię jeszcze ...jak dla mnie ryby i korale - w miarę duży wybór - ceny myślę że nie odstają od konkurecji. Co mnie najbardziej cieszy to dobry kontakt z "załogą skrzydlicy" .

Trzymam kciuki za sklep ..bo widząc metraż - no czynsz musi być wysoki...

Po prostu im więcej morskich akwarystów ..tym więcej sklepów się utrzyma na rynku !


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dzisiaj super obsługa zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo pełna profeska życzę jak najwięcej lat na rynku z super utargiem :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bart ;P

wygląda na to, że wszystko żyje i... ma się zaje...fajnie !!! ;-)

oba lps-ki czują się super!

szanowni państwo... pierwszy raz miałem przyjemność kolaborować z panami z bielska

i... przyznam szczerze, że od obsługi (by mail i phone), po naoczne stwierdzenie: "to jest to"

wszystko się zgadzało! naprawdę chylę czoła, a... koraliki bomba! ;-)

pozzdr

gR!ażdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szkoda, że tak późno odkryłem ten wątek. Bardzo polecam sklep Skrzydlica. Zakupiłem tam wszystkie swoje ryby ze 100% przeżywalnością. Ostatnie zakupy to jeżowiec M. Globulus, Z. Flavescens, Acana Lordhowensis i N. Magnifica, wszystko żyje, zero ospy czy innych niespodzianek (jedynie hepatus dostał ze dwie kropki jak mu żółtka wpuściłem)Koralowce, które kupiłem w skrzydlicy również mają się dobrze, rosną i pompują się jak trzeba.

Polecam, 100% satysfakcji.

Jak będę u teściów w Bielsku to na pewno odwiedzę i może będzie jakiś loriculus po kwarantannie :)

Edytowane przez Miklas (wyświetl historię edycji)

image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie doskonały kontakt i widać że zależy im na klientach. Zamówiłem parę lpsów, spsów wszystkie spełniły moje oczekiwania. Uczciwe chłopaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na miejscu przejazdem

nie chciałem dużych korali - przycieli szczepy na miejscu

poza tym obsługa klasa

pozdrawiam sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wam mało w Krk i Waw. sklepów ?. Zobaczcie ile jest sklepów z morszczyzną na zachodzie polski .

Żal.


160x60x60; pompa obiegowa AM2500; SUMP 80 litrów; oświetlenie 2 x HQI 150 + aktynika; cyrkulacja 3 pompy 12000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wam mało w Krk i Waw. sklepów ?. Zobaczcie ile jest sklepów z morszczyzną na zachodzie polski .

Żal.

Komu ma służyć Twoja wypowiedź?

Nikt ci nie broni otworzyć własnego sklepu na zachodzie:)

Edytowane przez Tylib (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus: Byłem po zlocie w Milówce w Skrzydlicy. Mimo zamieszania i tłumu szybko i fajnie zostałem obsłużony.

Mały minus: Bartek temat kometki "ucichł" - czekam na samca długości około 10-12 centymetrów.

Ocena globalna: polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam. Przesyłka super zabezpieczona, rybcia zdrowa, wypasiona. Rewelacyjny kontakt w trakcie i po wysyłce. Tak trzymajcie.


550l+80l sump+2x160l szczepkownia+220l kwarantanna, New Jet 8000, AM Turboflotor5000 2xTunze6205, Pacific Sun Pandora, nad wszystkim czuwa Profilux II Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś osobiście, obejrzałem, zakupiłem co chciałem :) zdecydowanie polecam

ps. smaczna kawa :)

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie robicie Panowie ze skrzydlicy to mnie nawet nikt o kawe nie zapytał czy chce :)

W erybce chociaż mi zrobili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dieter - a własnego boxa miałeś? Jak klient przejechał 500km i wchodzi z własnym dużym boxem to wiadomo że się kawa opłaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.