Jump to content

DarekJOT

Klubowicz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Police

Recent Profile Visitors

349 profile views
 1. W poprzedniej konfiguracji miałem 4x kelo aq100 + orpheki . Były bliki i fluo lecz przyrosty znikome. Obecna konfiguracja z Diuną jest od kilku dni. Czas pokaże jakie będą efekty tej zmiany. Odnośnie Orphek OR3 Reef Day Plus, to gdy świeci jako jedyna to rzeczywiście jest trochę żółto, lecz we współpracy z resztą uważam, że już nie. Ten "żółty" jakoś zanika przy całej reszcie źródeł światła.
 2. Nad moim zbiornikiem świeci: P.S. Diuna 8x39w 5xAti Blue Plus 1x Ati Actinic 1X Ati Ati Purple Plus 1x Ati Coral Plus 1x Orphek OR3 Blue Plus 1x Orphek OR3 Reef Day Plus Swiatła jest wystarczająco dużo a kolorek też mi się podoba. Korale nie narzekają. Pozdrawiam.
 3. Mam na zbyciu dwie belki Hagen Glo t5 1x54w. Na OLX wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hagen glo i wyskoczy kilka pozycji, które mogą Cię zainteresować.
 4. Dzięki za odpowiedź. Myślałem o takich: https://allegro.pl/oferta/wentylator-noctua-nf-a4x10-flx-40mm-8585238687?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=MmYzZTNhYmMtZjYwMi00YmU4LTg0YjctMWViYzgyMDQwNmZjAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0a42721f-9066-4a82-9ca2-e8bdbc9e121f
 5. Witam. Szykuje mi się wymiana wentylatorków w lampie Pacific Sun Diuna 8x39w. Czy ktoś może zna parametry w/w wentylatorków?. Chodzi mi o wymiary, ilośc pinów i napięcie znamionowe.
 6. Witam. Ja do takich celów używam kaskady FZN-3. Wszelkie filtry "nawężowe" zmniejszą przepływ wody z sumpa i utrudnią sprawdzenie i wymianę absorbentów.
 7. DarekJOT

  Ukwiał zniknął

  One lubią przechadzać się po akwarium. Do tego nie było Cię trzy dni, poczuł się opuszczony i "strzelił focha". Podejrzewam, że ukrył się gdzieś za skałą.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.