Skocz do zawartości
Bartol

NC+ - komedia czy dramat?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w domu Cyfrę+ w pakiecie jakimś tam z Canal+ na 2 TV za 59zł - oczywiście po długich negocjacjach. Jeszcze nic nie przysłali, lecz wypowiadać taką dobrą ofertę w moim przypadku to bez sensu. Jak czytam to ten cały bajzel dotyczy N-kowiczów, Cyfrzaki chyba mają luz, może ktoś mnie oświecić i naprostować? :)

Żebyś się nie obudził z tzw. ręką w nocniku. Radzę zadzwonić i się zapytać.

7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...full pakiet z nki + npremium, nseriale i hbo płaciłem jeszcze 99 a teraz mam zapłacić 210 zł to jakaś kpina...

...normalnie podziwiam, skąd tyle wolnego czasu brać żeby to wszystko oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam książki, literaturę fachową :) Telewizja ogłupia, zwłaszcza wiadomości :)

a tak na serio to w tym całym zamieszaniu polecam zachowanie spokoju. To nc+ ma problem, a nie Wy. W tym wypadku prawo stoi po Waszej stronie (w tej materii UE się postarała).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,wypowiedzenia można wysyłać listownie lub składać w wymienionych na tej liście punktach nc+ https://dl.dropbox.c...trum_ncplus.pdf

z forum nc+

Klienci z bazy n i C+, którzy nie skorzystali z oferty nc+, a chcą rozwiązać umowę, powinni mieć możliwość rozwiązania jej zgodnie z regulaminami, które otrzymali przy podpisywaniu umów, tzn. zgodnie z zasadami dla regulaminów n i C+. Obecnie funkcjonujące sposoby składania rezygnacji są następujące:

W Centrum nc+, pełną listę zamieściliśmy już w wątku na forum:

http://ncpluspytania...pic.php?id=2223

Listem poleconym wysłanym na adres:

Dla Abonentów posiadających sprzęt CYFRY+ lub własny:

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

Dla Abonentów posiadających sprzęt platformy n:

ul. J. Conrada 37

31-357 Kraków

Pozdrawiam

Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanko do kolegów: czy ktoś z najtańszym abonamentem N-ki (za 54 PLN) dostał taki list?

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

...normalnie podziwiam, skąd tyle wolnego czasu brać żeby to wszystko oglądać?

Wszystko nie, ale po ciężkiej pracy czasem trzeba sobie odpocząć. Jak nie będziesz odpoczywał albo głownie odpoczywał przy ciężkich trunkach to szybko się to źle skończy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam najtańszy abonament i nic nie dostałem


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Albo poczta zgrędziła albo wstrzymała. Ale jak masz znaczące zmiany w programach i tak możesz wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwudniowej "awarii" telefonów w szkle kontaktowym czyt. oblężeniu przez niezadowolonych klientów NC+ udało się p. Małgorzacie powiedzieć parę słów o akcji na Facebooku (https://www.facebook.com/antyncplus) i niezadowoleniu klientów. Nawet się zdziwiłem, że pozwolili puścić tyle cierpkich słów na ten temat i nie rozłączyli gościa programu :ninja:

Poniżej link z nagrania.

http://www.youtube.com/watch?v=NSKBa2OA3LI


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałem wypowiedzenie czyli teraz tak,telewizja działa u mnie działa do 30 kwietnia,wypowiedzenie ma dotrzeć do 19 kwietnia,mam a raczej miałem n premium,a dekoder mam oddać do 14 maja dobrze to wszystko zakumałem.Bo na kilku forach są różne informacje i ciężko to zebrać w całość.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest również to, że jeśli zgodzę się teraz na ofertę dajmy na to promocyjną za 89 (obniżka ze 109 zł) to po zakończeniu trwania umowy nie można będzie wybrać abonamentu tańszego niż 109 zł-chyba ze rezygnacja i nowa umowa... Pozostaje chyba przeprosić się z Polsatem....


ReefMax, 2*Koralia Nano 1600, NewJet 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest również to, że jeśli zgodzę się teraz na ofertę dajmy na to promocyjną za 89 (obniżka ze 109 zł) to po zakończeniu trwania umowy nie można będzie wybrać abonamentu tańszego niż 109 zł-chyba ze rezygnacja i nowa umowa... Pozostaje chyba przeprosić się z Polsatem....

no własnie czemu nie polsat pakiet full to 89 zł z HBO i takie tam inne filmowe tylko HBO to jedna wielka porazka non stop to samo leci natomiast jest mnóstwo innych kanałów


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wszyscy bez zastanawiania się powinni rezygnować , faktycznie mają nas za idiotów :rtfm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które miały możliwość porównania Polsatu i dotychczasowej n-ki: faktycznie jest różnica w jakości sygnału na niekorzyść Polsatu i jak wygląda sprawa z dekoderami? Będę wdzięczny za info...


ReefMax, 2*Koralia Nano 1600, NewJet 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link do wzorów wypowiedzeń oraz adresy na jakie trzeba wysyłać wypowiedzenia oraz lista punktów gdzie można złożyć wypowiedzenie na miejscu.

http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Ja bym im przyznał nagrody za najlepszy biznes roku 2013 i od razu 14, oraz tytuł firma roku. Ta fuzja wyzwoliła tyle energii(w ludziach), że pewnie starczyłoby do wysadzenia polowy Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie "anonimową" wiadomość:

"(...)Nawet sobie nie zdajecie sprawy co tu się dzieje , ciągle zwolnienia, kary grzywny za podawanie informacji w obieg dla mediów oraz wiele innych problemów , tak naprawdę każdy tu chodzi jak poparzony , dział sprzedaży pada z nudów a dział finansów liczy straty , nie wiele brakuje a NC+ zbankrutuje , dlaczego ? Mała ilość umów, co za tym idzie zwolnienia konsultantów , a za nich odpowiada menager . Ciśnienie dość wysokie , dlaczego nie chcą się poddać ? Zbyt duże koszty wyszły podczas wdrażania NC+ , polityka firmy idzie za zdobyciem i związaniem klienta który zapłaci więcej niż szarak , dlatego jak dzwoni klient i pyta o słabą ofertę to jest traktowany jak śmieć , dlaczego czeka się tyle na połączenie z BOK ? zbyt mała ilość konsultantów a do tego setki tysięcy dzwoniących , czasami czas oczekiwania w kolejce na połączenie , system pokazywał 5500 minut, to wylicza system na podstawie ilości osób oczekujących oraz średniej czasu rozmowy .

Niestety nie mogę napisać do Was na fejsie , kolega napisał i polubił ...Szuka pracy .

Wiem jedno ,jestem z Wami , ale walka nie będzie łatwa ."

Pisownia w oryginale.

Edytowane przez Snakecharner (wyświetl historię edycji)

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też rezygnuje, mam nowy 220 litrowy telewizor !!!

A polsatu nie ogladam odkad powstala n-ka, to nie ma juz innej mozliwosci teraz , trzeba powiekszyc litraż !

A polsat swoj najdroższy pakiet o 10 złotych obniżył, teraz 79zl+6 programow HBO hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym od trzech lat płace raptem 48 zł co roku przy podpisaniu umowy sa telefoniczne przepychanki (tak na prawdę zależy mi na kanałach informacyjnych i bajkach dla dzieciaków, na wiecej ogladania brak czasu) umowa nowa podpisana w tv N z koncem lutego jak do dzisiaj zadnego pisma nie dostałem z informacją o podwyżce ani zmianach.

Zapobiegawczo raczej wysle wypowiedzenie zaraz z poniedziałku bo po co mam placic wiecej za te same kanały, a sorrky dodali dwa kanały bajowe i jakas tam kuchnie na kanale 9 (nawet sie nie orjetuje ile by mi kazali płacic wiecej na miesiac za to udogodnienie)


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Dostałem właśnie "anonimową" wiadomość:

"(...)Nawet sobie nie zdajecie sprawy co tu się dzieje , ciągle zwolnienia, kary grzywny za podawanie informacji w obieg dla mediów oraz wiele innych problemów , tak naprawdę każdy tu chodzi jak poparzony , dział sprzedaży pada z nudów a dział finansów liczy straty , nie wiele brakuje a NC+ zbankrutuje , dlaczego ? Mała ilość umów, co za tym idzie zwolnienia konsultantów , a za nich odpowiada menager . Ciśnienie dość wysokie , dlaczego nie chcą się poddać ? Zbyt duże koszty wyszły podczas wdrażania NC+ , polityka firmy idzie za zdobyciem i związaniem klienta który zapłaci więcej niż szarak , dlatego jak dzwoni klient i pyta o słabą ofertę to jest traktowany jak śmieć , dlaczego czeka się tyle na połączenie z BOK ? zbyt mała ilość konsultantów a do tego setki tysięcy dzwoniących , czasami czas oczekiwania w kolejce na połączenie , system pokazywał 5500 minut, to wylicza system na podstawie ilości osób oczekujących oraz średniej czasu rozmowy .

Niestety nie mogę napisać do Was na fejsie , kolega napisał i polubił ...Szuka pracy .

Wiem jedno ,jestem z Wami , ale walka nie będzie łatwa ."

Pisownia w oryginale.

Tylko co takie coś ma na celu ? Wywołanie litości czy jak ? A co przeciętnego klienta to interesuje ? Czy jak kto dostanie zwolnienie z pracy to NC+ czy jakiegoś innego będzie interesować, że teraz nie stać go na płacenie abonamentu i dadzą mu specjalna zniżkę ? Byłby to pierwszy w historii wypadek i z pewnością trafiłby na łamy wszystkich gazet i portali. Ale nic z tego. Obciążyliby go karami przewidzianymi w umowie. Traktować takie listy koszowo i oznaczać jako spam - bo nim są. Jest to jakiś rodzaj spamu albo testowanie skrzynki albo inne działanie hakerskie.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz... jeśli płacisz 60 zł i podniosą o 10 zł - to jeszcze pół biedy. Ale dlaczego skoro za full pakiet z nki + npremium, nseriale i hbo płaciłem jeszcze 99 a teraz mam zapłacić 210 zł to jakaś kpina...

zwłaszcza ze ja sportowych kanałów wogóle nie oglądam. a z tego co patrzyłem dołozyli 3 czy 4 sportowe, jeden z filmami

chyba faktycznie wypowiedzenie umowy będzie najlepszym wyjściem

miałem opcję full i też jestem wkurzony, jak wiesz zapis w warunkach tej promocji stawia go powyżej regulaminu, także prawnie rozwiązać umowę możemy tylko my, jeżeli zrezugnujecie z z jakiejś części pakietu.

Czy ktoś ma ochotę się sądową.

Wziąłem pakiet za 59 zł, myślałem o polsacie ale mają gorszą oferte, mniej HD.

HBO i pozostałe kanały cyfr+ to hała, lepiej coś wypożyczyć na VOD albo ipla,

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym telewizja przez internet, to nie reklama sam mam n-ke i szukam alternatywy...

JAMBOX


6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polsat teraz zrobił jakąś mega ofertę dla rezygnujących z enki.

Muszę iść się dowiedzieć o co kaman.

tylko qrrde... w kwietniu miał wyjść 2 sezon Camelota i dalszy ciąg Revolution

a w necie nie umiem oglądać filmów :(

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc z nc + do PC dostajesz full pakiet za 99 zł. Pierwsze 6 mc free- nie placisz po prostu ani grosza. Multiroom tez za free. Dekoder z nagrywarka i dyskiem 49 zł a drugi za 1 zł. Wczoraj przeszedłem ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki okres umowy ?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.