Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko - Dział ODDAM - przestroga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ten piękny poranek, od rana na ścianie wschodniej nie działa Orange.... także nerw na masę :)

Ale do rzeczy,

Wczoraj dowiedziałem się o pewnej ciekawej rzeczy. Otóż okazuje się że są na forum cwaniaki, bo inaczej tego nie można nazwać i chciałbym ich ostrzec.

Kolega z lublina opowiedział mi jak to znalazł w dziale ODDAM ogłoszenie że pewien klubowicz chciał oddać korale.

Podczas rozmowy telefonicznej gdzie Panowie mieli dogadać szczegóły odbioru, klubowicz ODDAJĄCY nagle powiedział że cytuję "wiesz oddam za 100 zł"

Przypominam - ODDAM znaczy ODDAM za darmo a nie ODDAM za pieniądze.

Jeśli ktoś spotka się lub spotkał się z takim zachowaniem, proszę dawajcie znać.

Obiecuję że taki osobnik już więcej nic nie odda na naszym forum.

PS: Obiecuję też bany dla osób które specjalnie walą ogłoszenia o sprzedaży w dziale ODDAM.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłość ludzka nie zna granic.....

Rafał czemu znów nie mam stopki :wallbash:

Stopki MyReefStats nie działa od tygodnia, ale nie wiem czemu.

Edytowane przez SkoczekPL (wyświetl historię edycji)

d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja przy okazji się wtrące.

W dziale sprzedam :

Jeżeli sprzedajesz rzeczy/zwierzęta to w treści ogłoszenia nie piszemy "oddam za 50zł" - niepoprawnie to jest po prostu:)

A banany dla cwaniaczków oddająco-sprzedających jak najbardziej!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Bardzo dobry ruch. A jeszcze prośba do oddających i sprzedających podawajcie miasto z jakiego jesteście w tytule ogłoszenia by ktoś nie przeglądał niepotrzebnie ofert z drugiego końca kraju lub nawet kontynentu.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch. A jeszcze prośba do oddających i sprzedających podawajcie miasto z jakiego jesteście w tytule ogłoszenia by ktoś nie przeglądał niepotrzebnie ofert z drugiego końca kraju lub nawet kontynentu.

Jestem też za tym, żeby podawać miasto.Nawet samo województwo, to już będzie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a "oddam za browara" to w dziale oddam, sprzedam czy wymienię...?

..bo i z takimi ogłoszeniami też miałem do czynienia...


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "oddam za koszty wysyłki" ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oddam za browara czy za koszty przesyłki to nie sprzedaż :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam wszystkie korale, wysyłka PKP od 100 zł :thumbup:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

A to jeszcze chyba jest dział wymienię wtedy można za za nawet cały tir browarów wymieniać. A wysyłka itp raczej działu oddam nie ty dotyczy. Jak ktoś chce dostać to szuka tanio koło siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam wszystkie korale, wysyłka PKP od 100 zł :thumbup:

Nie ma zartow w tym powaznym temacie

Piwo to kwestia Obyczajowo ok

Przesylka na koszt obdarowanego oczywista

Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Oddam wszystkie korale, wysyłka PKP od 100 zł :thumbup:

I to je nasz sport narodowy. Kombinowanie nas, mnie też, jak obejść przepisy i zakazy bawi.

Nie ma zartow w tym powaznym temacie

Piwo to kwestia Obyczajowo ok

Przesylka na koszt obdarowanego oczywista

Pozdro

No nie tak do końca. To stary ale nadal stosowany system na Allegro. Tani przedmiot nawet poniżej kosztow by odbić sobie z nawiązką na zawyżonych kosztach wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam za browara to slabe jest. Jak ktos ma 15lat to jak browara przyniesie, to klopoty dla oddajacego.

Ja spotkalem z tym ze z "browara" zrobilo sie 5 . Bez sensu. Albo oddac (czyt.za darmo), albo odsprzedac za piwko, herbate, telewizor - to juz nie dawanie...

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin ja tu pisze o zwyczajach a nie dziele wlosa na 4

Przyklady

Wielu kolegow zrezygnowalo z dawania korali bo albo ktos to na targowisko daje to potem albo jeszcze inne problemy robi

Ktos odda za piwo bo nie chce w domu dziecka przyjmowac

Bo to taki symbol tez ze nie jest darmo i lepiej rosnie potem

Przykładów mozna mnozyc

Milo jest wejsc w morszczyzne szanujac obyczaje niz sie tu teraz madrzyc

Nie chcesz dac piwa bo religia Ci zabrania to dasz czekoladę

Jej nie szukajmy problemow tam gdzie ich nie ma

Pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja wydaje mi się bez sensu, skoro mówię oddam to oddaję za darmo wiadomo jeśli zgadzam się na wysyłkę to powiadamiam chętnych o kosztach (nie będę dokładał do tego, że komuś coś chcę podarować) i jeśli zainteresowanemu to odpowiada to bierze lub podaje swoją wersję tańszego odbioru.

Ludzie nie komplikujmy sobie życia chociaż tutaj!!!


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja wydaje mi się bez sensu, skoro mówię oddam to oddaję za darmo wiadomo jeśli zgadzam się na wysyłkę to powiadamiam chętnych o kosztach (nie będę dokładał do tego, że komuś coś chcę podarować) i jeśli zainteresowanemu to odpowiada to bierze lub podaje swoją wersję tańszego odbioru.

Ludzie nie komplikujmy sobie życia chociaż tutaj!!!

AMEN!

:close:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.