Skocz do zawartości
rs

Edukacja szkolna, wychowanie dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bo zaraz zaczniecie porównywać inne rozmiary ;)( kobiet mamy mało na forum,więc zainteresowanie będzie średnie ;) )

eee tam... rozmiar się nie liczy... jeszcze są palce, język... i erotyka z zachodu :ninja::thumbup::whistle: :whistle:


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam... rozmiar się nie liczy... jeszcze są palce, język... i erotyka z zachodu :ninja::thumbup::whistle: :whistle:

E tam sie nie liczy :) skoro tak to dlaczego 90% facetów lubi duże piersi? :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe

Sekret tkwi w pośladkach


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, damy sobie może spokój z tym ględzeniem o szkole i pogadamy o czymś fajnym?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i tęsknie do tych czasów, które mnie ominęły. Kiedy matura coś znaczyła, kiedy wykształcenie wyższe było tożsame z wysoka kulturą, inteligencją i szeroką wiedzą. Kiedy to błędy były powodem do wstydu, a niewiedza natychmiast uzupełniana, albo skrzętnie ukrywana przynajmniej.

A obecnie ? Jasne, zlikwidujmy maturę, zlikwidujmy egzaminy - inaczej 90% obecnego społeczeństwa sobie nie poradzi, a szkoły zbankrutują.

Nie radzisz sobie ? Nie potrafisz zdać matury ? Nawet na jej najniższym poziomie ? Nie płacz że ciebie ogranicza, że nie możesz się rozwijać - albo "weź się w garść", albo odpuść sobie - rowy też ktoś musi kopać.

Proste.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie jaki temat, a koncowka zawsze ta sama; :thumbup:

Luft, Ty tylko o jednym :chris:

2FhhkUhl.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...

ale nawet przy kopaniu rowów potrzeba myślenia... inaczej wykopiesz nie w ta stronę....


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Luft K......,a ja zawsze myślałam,że to mój umysł ;) MojeSumienie, masz rację,rozmiar się absolutnie nie liczy. Można to nawet porównać do solniczki jak już jesteśmy na takim forum. Po co niektórym duże akwarium skoro nie wiedzą potem co z nim zrobić.Sama woda, glony i skała.A inni mają maleństwa,ale co za finezja,ułożenie skał, obsada i obsługa!cymesik! ;)

Edytowane przez Enia (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe jest piękne, o ile korale są drogie i ładne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja uważam, że rozmiar ma znaczenie.

A zaczęło się od poszukiwań ryby. Wszystkie które chciałam mieć wymagały min. 1000L.

no.

To są lepsze tematy niż wychowywanie dzieci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani super obrazek ! Można by rzec...3D :thumbup:


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Debora.Rozmiar ma znaczenie tylko jeśli ma się duża ryba zmieścić,ale co do doznań erotycznoestetycznych rozmiar nie ma znaczenia.Obojętne czy duże czy małe akwarium, byle jego właściciel umiał się nim zająć i było co podziwiać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Niejeden z nas. My tu cały czas o poważnych rzeczach o edukacji i wychowaniu,a Ty nic,ale tylko Ci 3D pokazać i bingo ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehehehe

Sekret tkwi w pośladkach

Męskich czy damskich? :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech każdy odbiorca podłóg swoich potrzeb sam sobie odpowie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co do doznań erotycznoestetycznych rozmiar nie ma znaczenia. ;)

Tak mówią tylko faceci z małymi i kobiety, ktore nie chcą skrzywdzić swojego faceta mówiąc jemu prawdę :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male jest piekne, ale duze moze wiecej :D

^^^ to o akwarium akurat ^^^

Posladki wazniejsze niz piersi ; )


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CNC jednym słowem zadajesz ból swoim wkładem, stąd masz świadomość swej wielkości. Ludzi jednak nie można brać jedną miarą :D

aha, proszę o umiar w rozwijaniu tego offtopa i kulturę słowa

pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówią tylko faceci z małymi i kobiety, ktore nie chcą skrzywdzić swojego faceta mówiąc jemu prawdę :)

zawsze można się w ten sposób pocieszać :D

i pośpiewać piosenkę Majki Jeżowskiej...

"A ja wole moją mamę".... bo ma większy biust :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

MojeSumienie przez Ciebie zaczęłam się śmiać na głos w przychodni.Teraz pacjenci myślą, że pomyliłam lekarzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i tęsknie do tych czasów, które mnie ominęły. Kiedy matura coś znaczyła, kiedy wykształcenie wyższe było tożsame z wysoka kulturą, inteligencją i szeroką wiedzą. Kiedy to błędy były powodem do wstydu, a niewiedza natychmiast uzupełniana, albo skrzętnie ukrywana przynajmniej.

A obecnie ? Jasne, zlikwidujmy maturę, zlikwidujmy egzaminy - inaczej 90% obecnego społeczeństwa sobie nie poradzi, a szkoły zbankrutują.

Nie radzisz sobie ? Nie potrafisz zdać matury ? Nawet na jej najniższym poziomie ? Nie płacz że ciebie ogranicza, że nie możesz się rozwijać - albo "weź się w garść", albo odpuść sobie - rowy też ktoś musi kopać.

Proste.

Jak zlikwidujesz maturę to co się zmieni ?

Można równie dobrze nie przepuścić z klasy do klasy lub oblać czyli innymi słowy podnieść poziom szkół.

Jak uczeń który nic nie umie dochodzi do klasy maturalnej ? przykładem jest film.

Matura w tej chwili służy tylko jako instrument do prawa wyboru uczelni państwowej.

Swoją drogą jaki problem kupić maturę i jaki problem kupić studia?

Teraz wielu kopie po maturze.

Idąc starym systemem w obecnych czasach wcale nie będzie lepiej, chodź tamten system sprawdzał się ale X lat temu.

Co trzeba zmienić ? Zrezygnować z matur będą oszczędności które pozwolą podnieść dodatkowe godziny np potrzebującym.Bystrzakom dać połowę mniej godzin aby mogli rozwijać pasję.

Wystawiać uczciwie oceny i adekwatnie do wiedzy robić przeżuty do klas wyższych.

Wprowadzić nowe warunki działania uczelni prywatnych, jak zbankrutują trudno mała strata dla społeczności.To tylko garstka kroków ale jest ich sporo więcej.

Właśnie przypominam sobie jak wyglądał u mnie W-F grajcie sobie w piłkę podobnie było z innymi nauczycielami, którzy czytali gazetę,parzyli kawkę,gadali przez telefon, czy dawali prace na lekcji a sami zajmowali się sprawdzaniem klasówek innej klasy.

Dla mnie matura nigdy wiele nie znaczyła i nie czuje się z nią jakoś szczególniej.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yezooo.... nie wiedziałem, że Roman G. ma tu konto...

zaczął od lektur, teraz zaś o likwidacji matur...


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.