Skocz do zawartości
Gość Enia

Prośba o odwiedzenie bloga "Mała Pokusa"- zaliczenie na studiach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Enia

Hej:) Mam prośbę o odwiedzenie bloga mojej córki, realizowanego na potrzeby zaliczenia jednego z przedmiotów na studiach. Liczy się ilość wejść i komentarze (oczywiście same pozytywne;p). Ostrzegam- to dość kobiecy blog, jednak mężczyźni też znajdą coś na czym mogą zawiesić oko.

Swoją drogą polecam filmik, który wyświetla się w najnowszym poście, jest to niesamowity teatr cieni.

Oto link: http://malapokusa.blogspot.com/

Miłego czytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh co się tu dziś dzieje ? :p

Blog... no miły najbardziej mi się podoba wpis o "Zołzach" :p

Enia, nie wiem jak Twoje akwarium ale córkę masz śliczną :blushing::coffee::respect:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odnalazłem w sobie swój kobiecy pierwiastek ;) filmik z ostatniego wpisu po prostu WOW

A Dominika... Skoczek ma racje ;)

Z ciekawości jakie przedmioty się takim blogiem zalicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Skoczek,dzięki :) Córka śliczna oczywiście po mamusi ;) A akwarium ma dopiero 3 msc, ale powoli też robi się śliczne :) Za kilka dni wrzucę pierwsze zdjecia. :)

Walker, dzięki,to pielęgnuj w sobie ten kobiecy pierwiastek ;) .Przedmiot nazywa się Komputer w pracy dziennikarza i pr -owca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ja jestem żonaty :p hyhy

To to nie problem :p ale za stary jesteś - hehehehehhe :D (ja rok młodszy od Ciebie to już lepiej troszkę :D )

:horse:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za stary jesteś - hehehehehhe

Ja za stary - no teraz to mi podpadłeś ... jedno solo na gitarce i odpadasz :D


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ale te zasady to zupełnie nie pasują do tego jak myśli facet. Chyba, że ja i moi męscy znajomi nie jesteśmy facetami. A czerwony wcale nie jest pociągający. Raczej można powiedzieć, że jest to [podobnie jak różowy] kolor "tapeciarski" - odstraszacz...

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker, dzięki,to pielęgnuj w sobie ten kobiecy pierwiastek ;) .Przedmiot nazywa się Komputer w pracy dziennikarza i pr -owca. :)

hehe stawiałem na informatykę albo dziennikarstwo a tu proszę dwa w jednym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enia masz rację, że po mamusi ;) kto Cie zna to wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te zasady to zupełnie nie pasują do tego jak myśli facet. Chyba że ja i inni moi męscy znajomi nie jesteśmy facetami.

Ja oglądam wyłącznie fotki - czytanie zostawiam `innym` :p


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enia jak córka już zaliczy przedmiot to powiedz jej, że koledzy z forum mieli w tym swój udział :)


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Michał BB, dzięki :) messaya, mała śledzi ilość wejść i się cieszy, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popisy modelek chodzących w szpilkach przyprawiają mnie o dreszcze... :excl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczenie na podstawie liczby wejść na bloga ?

Co to za uczelnia i jaki kurs ?

Sam blog super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Tomek, między innymi liczy się też to czy osoba pisząca bloga jest w stanie zainteresować i zaintrygować większą ilość czytelników,ale oczywiście najważniejsza jest treść i sposób jego prowadzenia.Ilość wejść może jej bardzo pomóc,bo na ocenę to nikt nie ma wpływu .:) Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam,poczytałam i licznik poruszyłam ;) Bardzo fajny blog, wiele ciekawych informacji do wykorzystania :D


5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę czy nie robi błędów ortograficznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

rs-przeciez Ty czekales zeby sie dowiedzieć ile ma lat!

Masz nawet do pooglądania conieco!

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... oglądam, oglądam.

Wiek córek Enii poznaliśmy w innym wątku - tutaj tego nie szukam. Wiesz, dla mnie za stare :)

;)

Przeraził mnie post o kolorze czerwonym.

Rany, skąd ci amerykańscy naukowcy wzięli tych młodych mężczyzn do eksperymentu? Dla mnie to wszystko wcale nie jest takie oczywiste.

Dobra, przeczytałem też resztę.

Jeszcze nie mam zdania :)

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Rs, nie znajdziesz błędów,na szczęście Misia po mnie nie odziedziczyła zadnego dys..., więc jest szczęściarą i może zostać tym kim chce.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poklikałem trochę, przeczytałem całość jeszcze raz i... nadal nie wiem o czym jest ten blog.

O pokusach kobiet? O kuszeniu mężczyzn? O teatrze? O wszystkim?

Pewnie znowu wyjdzie, że się czepiam bez powodu, ale ja wolę wiedzieć co się ludziom nie podoba np. w mojej pracy. Nie znaczy to, że muszę się dopasować, czasami jednak pomaga to w podnoszeniu poziomu. Może i tutaj, zdanie krytyki odegra jakąś pozytywną rolę. Brakuje mi w tym blogu jakiegoś zdania wprowadzającego i ogólnej myśli przewodniej. Teraz to jest garść marnych "ciekawostek" znalezionych w internecie. No ale ja naprawdę jestem dziwny (a do tego na pewno nie rozumiem kobiecych blogów) i nie można się opierać wyłącznie na moim zdaniu. Tym bardziej, że blog otrzymał też pozytywne opinie.

Oczywiście postaram się pomóc jakimś miłym komentarzem, ale tak między nami, w tajemnicy mówiąc, to nie porywa mnie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Oj, rs Ty zawsze pod prąd,ale jest takie moje ulubione powiedzenie-"ryba która płynie z prądem to martwa ryba". ;) Nie ma żadnej tajemnicy,mała i tak to przeczyta,pisz szczerze, wszystkie uwagi mile widziane,byle były konstruktywne i oczywiście skierowane do mojej córki.Ona z chęcią z Tobą podyskutuje ,to jej sport narodowy ;) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bracie córa to Ci się udała....A swoja droga to przypomina mi z wyglądu Brodke, Monikę Brodke oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.