Skocz do zawartości
Gość radiesteta

Tapatalk - krzaczki przy edycji postów / poczta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radiesteta

To chyba z forum jest gorzej niż źle. Powinniście wszystkie kody linijka po linijce posprawdzać bo ja nie dostałem ani żadnej wiadomości od mintaja ani od ciebie na pw ani na maila. I radze uważać z tymi ostrzeżeniami przy tym stanie forum. To jest forum publiczne co się z tym wiąże chyba nikomu pisać nie trzeba.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiesteta - komunikacja z Tobą jest ciężka to przyznaję. Skoro nie odczytałeś mojego PW więc napiszę tutaj:

Twoje drugie ostrzeżenie nadany przez Zielonego Mintaja zostaje utrzymany, za pisanie postów pod postami (po mimo ostrzeżeń) - a tłumaczenie że ci posta zdublowało jest lekko dziecinne bo posty były innej treści.

Dziękuję, pozdrawiam.

Akurat sie zgadzam z wypowiedza radiestety, macie kulawy skrypt forum, z tapatalk praktycznie kazda zmiana postu to godzina poprawiania aby bylo mozna cokolwiek przeczytac bo wali krzaki az milo a pozniej dajecie uwagi innym, ze pisza post po postem. Jak juz napisalem kiedys, do chwili jak nie poprawicie obslugi z tapatalk to z tego urzadzenia ja osobiscie bede pisal post pod postem.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie postu pod postem... aż się roi od tego a tylko wybiórczo stosowane są kary ,z off topami jest podobnie,więc...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie nakazuje używać tapatalka - chyba że ktoś ma parcie na posty. Nie potrafisz pisać poprawnie - nie pisz wcale. A skoro korzystasz z platformy, dostosuj sie do zasad tam panujących.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie nakazuje używać tapatalka - chyba że ktoś ma parcie na posty. Nie potrafisz pisać poprawnie - nie pisz wcale. A skoro korzystasz z platformy, dostosuj sie do zasad tam panujących.

jakie sa zasady panujace w tapatalk?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert błagam CIę, nie wiesz nie pisz. Akurat przypadek Pana Radiestety to nie wina TT.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam - czyli na forum.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

To kogo to jest wina skoro pisze do admina 2 wiadomości na pw i 2 tygodnie żadnej odpowiedzi? Skoro jak trochę wcześniej napisałeś że odpisałes to gdzie jest ta wiadomość? Z 1 ostrzeżeniem nie dyskutuje owszem mogły moje posty być różnie odebrane ale 2 to tylko i wyłączne wina błędów działania forum i złej jego współpracy z przeglądarkami mobilnymi. Pytam publicznie gdzie i kiedy zostały do mnie wysłane informacje jakieś że pisze pod swoimi postami? Czekam na na jakiś dowód że one wogóle były i że miałem możliwość się z nimi zapoznać.A ostrzeżenia są widoczne publicznie więc są formą piętnowania. Jestem na różnych dużo bardziej rozbudowanych forach bud takich problemów jak tu nie spotkałem nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wiadomości popieram w 100%... Skoczku coś kuleje ten skrypt bo mi tez nie raz nie dwa nie dochodzą wiadomności lub ich nie wysyła


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe nie ma takiej opcji.

Skrypt "kuleje" tylko i wyłącznie wtedy jeżeli:

* ktoś nie umie wysłać PW (uwierzcie mi są tacy)

* ktoś odpowiadając na PW (odpowiada mailem a nie PW jakie ma na forum, przypominam że na maila dostajemy tylko POTWIERDZENIE wiadomości - łącznie z jej treścią )

* ktoś do kogo wysyłamy PW ma załadowaną skrzynkę.

Innej opcji nie ma i nie słyszałem na żadnym forum wsparcia silnika IPBoard żeby był z tym problem.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może byłbyś taki miły i wyjaśnł byś bo już się zgubiłem, piszą do mnie ludzie z forum, im normalnie się wysyłają te wiadomości i do mnie dochodzą ja chcąc im odpowiedzieć tez odpisuje na pw ale już im ta wiadomość nie dochodzi , przy czym nie jest tak zawsze tylko co jakiś czas i działa to w obie strony a skrzynki nie mam zawalonej bo jest puściutka


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do Ciebie dochodzą ? a od Ciebie już nie zawsze ? dobrze rozumiem ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale działa to w obie strony z tego co wiem do nie których nie dochodzą też ode mnie


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% czasu jaki spędzam na forum jest wyłącznie przez TT i NIGDY nie zdarzyło mi się jeszcze żeby post czy PW były wysyłane podwójnie lub żeby nie docierały do odbiorcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PW fajne jest to, że jest w prawym górnym rogu ekranu chyba na czerwono opcja, gdzie widzimy czy wiadomosc została nie/przeczytana przez adresata

to tak na marginesie, skoro dyskusja zeszła na temat skrzynek

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że chcąc wyedytować post robią się krzaczki. Żeby było czytelnie trzeba napisać tekst, który chcemy dodać jako nowy post.

Pozdrawiam, Marek . (tapatalk)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.