Skocz do zawartości
kim84

solniczka.eu w bydgoszczy

Rekomendowane odpowiedzi

nowy sklep w Bydgoszczy podobno. Ktoś wie kiedy otwierają? jakiś kontakt? trzeba by było odwiedzić:)


5038_5082.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trwają ostatnie przymiarki, cierpliwości. Napewno spotkamy sie w sklepie :thumbup:


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu ? :animier:


Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszcie dokładnie kiedy jak juz bedzie data. tez sie wybiore.


5038_5082.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze z wizyty w sklepie zrobi sie zlocik morszczakow z Bydzi i okolic :D:D:D

Otwarcie sklepu to nawet niezly pretekst


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep stacjonarny znajduje się przy Ul. Nakielskiej 104, kontaktować się można telefonicznie: 534-834-634 lub mailowo: biuro@solniczka.eu. Sklep internetowy jest w trakcie budowy (dodawania produktów) ale chciałbym aby do końca tego tygodnia działał już w pełni. Teraz najważniejsze informacje, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że jutro 31.07 odbierać będę pierwszą dostawę zwierząt, niestety nie w takiej ilości jak było to w pierwszym zamówieniu ale będzie łącznie ok 500 szt, następna dostawa będzie planowana na pierwsze tygodnie sierpnia... Więcej informacji o dostawach i zmianach w sklepie będzie można przeczytać w dziale dla sponsorów/ solniczka.eu

pozdrawiam Fabian Lidmann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość postów Fabiana pod nikiem solniczki to chyba długo nie doczekasz się info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest przeniesiony pod inny adres. Z tego co wiem otwarcie ma byc w ostatnie dni miesiąca. Lokalizację znajdziesz na stronie www sklepu

Edytowane przez olecha7 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem są w trakcie przenosin .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, przenoszą się na szwederowo.

Gdyby ktoś nie mógł wytrzymać, to mam do odsprzedania kilka ryb i korali z likwidacji akwa... :)


8392_8635.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram się za jakiś czas do Bydgoszczy ale w niedziele i mam pytanie czy sklep będzie czynny również w niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sklep został przeniesiony na ul. Ks. I. Skorupki 98 lokal handlowy nr 5. Oficjalnego otwarcia jeszcze nie było ale sklep już prawie w całości skończony więc można odwiedzać. W tym miesiącu były już dostawy korali i ryb z Florydy, Fidżi, Sri Lanki, Hawajów i Indonezji a w najbliższych 2 tygodniach planujemy jeszcze z 2-3 dostawy. Lokal czynny w tych samych godzinach tj pon-pt: 12-18, sobota 10-16, w innych godzinach/ dniach otwieramy na "telefon". Sprzęt także powoli się pojawia, i w najbliższych tygodniach napewno jeszcze dojedzie sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłem koraliki kupiłem, czyli otwarty jest choć jeszcze nieskończony.

Ryby są patyki również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też byłem też kupiłem myślę że jak skończą to będzie fajny sklep w regionie, bo zapowiada się obiecująco - POWODZENIA.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest sklep w województwie. Byłem koralowców kupiłem kondycja dobra po tygodniu w baniaku super się napompowały Heliofungia, Cynarina, Euphylia . Zapowiada się dobrze. Jak dla mnie minus że nie ma koralowców w rozmiarze XL... większości szczepki. Ale może tak trafiłem... Fabian dziękuje za ogromny rabat !!! POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rybki, ktoś tam brał, jakie doświadczenia w tym temacie?


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem przed przenosinami w starej lokalizacji. wszystko pływa do dzisiaj :thumbup:


330L+sump,Deltec SC 1455,6xT5 39W,Jebao RW 4 i 8,obieg DCP6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ryb kupiłam chromisy tuż po Nowym Roku, pływają stadkiem, zdrowe i ciągle głodne ;) Co do cen, działa już sklep internetowy wiec można sprawdzić :)


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny zachęcają, za błazna zapłaciłem bodajże 45-50 zł. Ślimaki były po 8-10 zł, chemia również w normalnych cenach. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep zamknął się w ostatniej lokalizacji, telefon wyłączony… na fejsie info, że wkrótce otwarcie w nowej lokalizacji. Czy wiadomo kiedy i gdzie będzie można zrobić u nich kolejne zakupy?


585 litrów, 150x60x65, POWER LED 3x50W + 4x10W, cyrkulacja 3 x Tunze 6105, obieg AM OR 3500, Bubble King Mini 200, Profilux Plus II EX, Ozonator Sander, 70 kg LR, 35 kg LS,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.