Skocz do zawartości
adzios

licznik napisanych postów? potrzebny do szczęścia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poza wymogiem do targowiska licznik napisanych postów nie służy za bardzo niczemu dobremu...

Zacząłem szukać winnych po tym jak czytam co drugi wątek a w nim tylko same buźki lub zwroty "SUPER!" nie bardzo wnoszące coś do rozmowy.. zacząłem zastanawiać się jak można by przynajmniej częściowo ukrócić ten proceder i jedyny mój wniosek to wywalenie licznika postów lub wprowadzenie ograniczenia na odpowiedź: nie może być krótsza niż 25 znaków.


aquarium8328.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabij sobie 500 postów buźkami i daj żyć Adminowi...

A poważnie, to jak wywalisz licznik postów i datę rejestracji, po wywaleniu punktów pomocy, to jak nowy User ma wiedzieć czy rady udziela mu doświadczony, czy świeży użytkownik ? Sam raczej jej merytorycznie nie zweryfikuje, a czasem bzdury wiszą b. długo zanim ktoś je poprawi.

Licznik jak i punkty winny pozostać, ale Administracja mogła by powołać kilku doświadczonych Userów, nawet anonimowo, w stosunku do reszty forum, w celu weryfikacji, zarówno punktów, jak i postów nic nie wnoszących. Inaczej forum zejdzie na połączenie fejsbuka (lubię to, nie lubię), onetu (wszystkiemu winna komuna, nawet obecnie rządząca) i targowiska (fajne mam akwarium, tak powstawało, tak wyglada, taką mam lampę, odpieniacz i filtry - sam robiłem, zostały mi części na 80 następnych - chętnie sprzedam - oczywiście szczepkami też się wymienie - za bilety NBP)....

Ale to Wasza sprawa Droga Administracjo, czy będzie trzymany poziom, z zyskiem dla następnych pokoleń, czy będzie trzymana forma, jak opisałem, z zyskiem dla zarabiających na reklamach i paru "pomagającym innym"...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dorosnąć i już przestaje to przeszkadzać :)

A tak naprawdę to napisz mi do czego Ci tak naprawdę są potrzebne te posty i dlaczego tak bardzo Ci to przeszkadza że ktoś sobie je nabija ?

Mi to po prostu Lotto i chciałbym zrozumieć o co wam chodzi ?


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adam-jaki Ty ostatnio aktywny! Tak trzymać:)

Licznik postów miał zachęcić tych,którzy nie wychylają nosa z targowiska podzielili się swoją wiedzą-zaczyna to działać

Administracja raczej szybko wyłapuje "nabijaczy postów" i wysyła na wakacje

Ale gdybyśmy my przespali ten moment-zgłaszajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dyskusja o tym jak powinnismy dyskutowac. :whip


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zwolac komisje i przeprowadzic sledztwo :)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dorosnąć i już przestaje to przeszkadzać :)

A tak naprawdę to napisz mi do czego Ci tak naprawdę są potrzebne te posty i dlaczego tak bardzo Ci to przeszkadza że ktoś sobie je nabija ?

Mi to po prostu Lotto i chciałbym zrozumieć o co wam chodzi ?

uważnie czytaj

mi nie zależy na ilości postach - wręcz rozdajcie dodatkowe 1000 napisanych postów dla ludzi który nie dają w spokoju czytać czegoś kto pisze coś ciekawego...


aquarium8328.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mówię banana jak ktoś przekroczy 1000


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze Europosty wprowadzić za 5zł można sobie dokupić 50 postów w liczniku :rofl:


731450e5ecb50e0ff9c2e1941b208841u392a365.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie...

Jeżeli to kogoś uszczęśliwi, za zgodą admina oddam gratis 152 posty - zostawię 50 na rzecz targowiska.

Czy to tak bardzo boli, że ktoś ma więcej postów, przecież i tak wiadomo do kogo zapukać za pytaniem w konkretnym temacie.

Jakie to ma znaczenie...???

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poza wymogiem do targowiska licznik napisanych postów nie służy za bardzo niczemu dobremu...

Zacząłem szukać winnych po tym jak czytam co drugi wątek a w nim tylko same buźki lub zwroty "SUPER!" nie bardzo wnoszące coś do rozmowy.. zacząłem zastanawiać się jak można by przynajmniej częściowo ukrócić ten proceder i jedyny mój wniosek to wywalenie licznika postów lub wprowadzenie ograniczenia na odpowiedź: nie może być krótsza niż 25 znaków.

Pewnie o to chodzi :)

http://nano-reef.pl/topic/57869-pterapogony-instrukcja-rozmnazania/

Pozwoliłem sobie wziąć udział w dyskusji, w temacie w którym praktykuje od pewnego czasu ale w związku z tym iż opisywane przypuszczenia nie potwierdzają się w praktyce,wolałem wycofać się z tematu,usunąć posta teraz nie można więc usunąłem treść zastępując popularną buźką (chyba grzeczna forma ?) a kolejne pokolenia zdrowych ryb rozchodzą się po morszczakach :)

Nie spodziewałem się tak głośnego echa :)

A mamusia mówiła mi : "nie wychylaj się przed szereg" :)

ps.nie zależy mi na ilości postów,podwodny morski świat żyjący w moim zbiorniku jest dla mnie większą wartością


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dramatem jest wniesienie oganiczenia (targowiska) dla wcześniej zarejestrowanych.Kiedyś coś tam wystawiłem a teraz nie moge co mam jak de...il bużki klepać... a pół szafy rupieci mam, więc popieram kolege...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o już mam 30 moge jeszcze sobie popisac:) , kurcze jestem poważnym gościem ale mnie to tak irytuje wrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż zbiornik a ja powiem ci jakim jesteś fachowcem

prosta reguła jak ktoś ma za***isty baniak dobre przyrosty to raczej wie co mówi ,daj fotkę baniaka w stopce i wszyscy ocenią czy warto czytać twoje posty

nie napisałem do kogo pisze bo nie mam zamiaru kolejnej wojny prowadzić


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot i Jacek dobrze prawi...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert no właśnie chodzi mi o to że osoba która ma w zbiorniku tylko skałę i piasek doradza innym tekstami w stylu "stabilne parametry to podstawa " :wallbash: :wallbash: :wallbash:


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Choc jestem nowy tu to popieram pomysl wprowadzenia minimalnej ilosci znakow w poscie do 25-30 wlasnie by ograniczyc posty w stylu popieram lub zgadzam sie z przedmowcami lub buzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, czy ilość postów ma znaczenie? Co komu przeszkadzają buźki, achy i ochy? Jak ktoś chce wyrazić uznanie to ma do tego prawo w formie najbardziej mu odpowiadającej.Jest paru takich co mają kilkadziesiąt postów a na forum są od kilku lat, ale jak coś napiszą to ma to sens. Ilość napisanych postów nie jest przecież adekwatna do wiedzy piszącego z paroma wyjątkami udzielających się tu forumowiczów. Na początku mojej obecności na NR myślałem: o, mam już 128 postów,a teraz to MTW*. Jeśli mam coś do powiedzenia merytorycznie to mówię, jeśli nie to nie zabieram głosu ignoruję. Forum to wiedza a nie konkurs.

* MTW - mnie to wisi :smiling:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość napisanych postów nie jest przecież adekwatna do wiedzy piszącego

Gorzej jak się na zmusza nowych tradowiczów do pisania 50 postów, niby poprawia statystyki odwiedzin forum ale kosztem jakości.Najwyraźniej pomysłodawca wybrał czystą komercję.

Jeśli licznik zniknie to mi urośnie kaktus na głowie ale jestem w 100% pewny że jakość pójdzie do przodu.

Przy obecnej popularności akwarystyki morskiej jest duży nalot sezonowych akwarystów.

Jakość jest ważniejsza niż ufność od ilości postów bo na ufności nie jeden się przejechał i jeszcze przejedzie.

Dużym krokiem do przodu będzie na pewno usunięcie z pod awatara liczby postów a wrzucenie ich do profilu.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż zbiornik a ja powiem ci jakim jesteś fachowcem

Teraz piszę w 100% na poważnie że popieram pomysł Jacka, przyspieszy to ocenę czy wypowiada się teoretyk czy praktyk. Nie twierdzę co jest lepsze bo niektórzy siedzą przed kompem czytając najnowsze doniesienia z różnych zakątków świata i się tą wiedzą dzielą a inni siedzą przed baniakiem i dbają o niego. W różnych działach różne rzeczy są bardziej pożądane ale obowiązkowa fotka (nawet w galerii) to fajna sprawa która moim zdaniem może być krokiem we właściwą stronę. Wiem że wprowadzenie czegoś takiego nastręcza wiele trudności (choćby weryfikacja fotek) ale jest lepszym rozwiązaniem niż 50postów na targowisku.


731450e5ecb50e0ff9c2e1941b208841u392a365.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam one nie przeszkadzają, ba nawet pomogły, jak chciałem stawiać pierwszą solniczkę, to właśnie miejsce zamieszkania i liczba postów mi pomogła w wyborze danej osoby, i nie żałuję bo wsparcie przy akwa zawsze mam ^^


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz piszę w 100% na poważnie że popieram pomysł Jacka, przyspieszy to ocenę czy wypowiada się teoretyk czy praktyk. Nie twierdzę co jest lepsze bo niektórzy siedzą przed kompem czytając najnowsze doniesienia z różnych zakątków świata i się tą wiedzą dzielą a inni siedzą przed baniakiem i dbają o niego. W różnych działach różne rzeczy są bardziej pożądane ale obowiązkowa fotka (nawet w galerii) to fajna sprawa która moim zdaniem może być krokiem we właściwą stronę. Wiem że wprowadzenie czegoś takiego nastręcza wiele trudności (choćby weryfikacja fotek) ale jest lepszym rozwiązaniem niż 50postów na targowisku.

Kupisz mi aparat abym mógł zrobić taka fotkę?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Srajfon sobie poradzi :detective:


731450e5ecb50e0ff9c2e1941b208841u392a365.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to jest czepianie się szczegółów co komu to przeszkadza ? Od tego są specjalne działy na forum nie po to każdy pisze obszerne tematy o akwarystyce morskiej żeby nikt tego później nie czytał :), przyjdzie nowy użytkownik to niech szuka cała w tym przyjemność.


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srajfon sobie poradzi :detective:

Uwierz mi, ze pod ledami sobie nie radzi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.