Skocz do zawartości
LLS

Pozycjonowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie się podzielić wiedzą ,w jaki sposób zabiegać o dobre pozycjonowanie strony w google . Płatne sposoby raczej mnie nie interesują z maluczki jestem :) Zapraszam do dyskusji.


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklej adres w stopke :D dziala :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie się podzielić wiedzą ,w jaki sposób zabiegać o dobre pozycjonowanie strony w google . Płatne sposoby raczej mnie nie interesują z maluczki jestem :) Zapraszam do dyskusji.

Złoty środek - działa zawsze.

http://lmgtfy.com/?q...nować stronę#

Witam ponownie wszystkich po urlopie :police:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał tutaj jet tylu mądrych oczytanych ludzi z doświadczeniem , że porady googole się chowają . :)


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak i gdzie o nas mówią - ważne że to robią :clap:

A to forum to przypominam - FORUM AKWARYSTYCZNE a nie poradnik SEO lub kodowania HTML


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o stronę na takim skrypcie http://windu.org/ ,w panelu wszystko raczej w HTML działa . Nie znam się na tym jakoś super .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o stronę na takim skrypcie http://windu.org/ ,w panelu wszystko raczej w HTML działa . Nie znam się na tym jakoś super .

Przemek przepraszam ale po tym co napisałeś śmiało można powiedzieć że nie znasz się na tym kompletnie. Zleć robotę profesjonaliście i nie kombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona stoi wykonała ją osoba która zna się na rzeczy . W jaki sposób osoba słabo znająca się na informatyce może pomóc w pozycjonowaniu konkretnej strony . Wiadomo że zlecenie tego konkretnej firmie kosztuję grube pieniądze ,więc Pani moderator Debora niech powstrzyma się od złośliwych komentarzy ,nie jestem korporacją i potrafię ocenić siły na zamiary .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek - jak chcesz mieć porządnie zrobione i tak, żeby działało - zleć to profesjonalistom. W tej branży idzie o zdecydowanie większe pieniądze niż w akwarystyce i żaden amator i jego DIY nie będzie działało skutecznie (poza pewnymi nazwijmy to fenomenami społecznymi gdy coś staje się nagle modne z dziwnego powodu). Jeśli uważasz że są to za drogie usługi - trudno - nie kupuj jej.

pozdrawiam

Paweł

edit: z ciekawości sprawdziłem i wychodzi mi że za pozycjonowanie w pierwszej trójce na google frazy związanej z klejeniem akwarii koszt wynosi 50pln miesięcznie (poniżej 50k wyników dla frazy). Wiec nie trzeba być korporacją..

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w jego przypadku problem ma drugie dno. Paweł siedzisz też w IT więc wiesz że "profesjonalista" skasuje go i to mocno :)

Z tego co pamiętam, utrzymanie pozycjonowania własnej strony w top 30 (czyli na pierwszej stronie google) - to koszt od 1000 netto miesięcznie. ( ceny warszawskie ;) i zależne od "kluczy" )

Także powodzenia


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona stoi wykonała ją osoba która zna się na rzeczy . W jaki sposób osoba słabo znająca się na informatyce może pomóc w pozycjonowaniu konkretnej strony . Wiadomo że zlecenie tego konkretnej firmie kosztuję grube pieniądze ,więc Pani moderator Debora niech powstrzyma się od złośliwych komentarzy ,nie jestem korporacją i potrafię ocenić siły na zamiary .

Świetnie i wymyśliłeś sobie że skoro to kosztuje grube pieniądze to lepiej za darmo wypromować się kosztem innych???

Wiesz najgorsze w tym wszystkim nie jest to że chcesz w ten sposób zrobić tylko to że o tym tak oficjalnie mówisz.

Oczywiście jest jeszcze jedna opcja w której nie masz pojęcia o czym mówisz - ale wtedy patrz post #7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek - nie robię w pozycjonowaniu dla dla przykładu :

http://www.agilito.pl/cennik-pozycjonowania.html

szukałem dla frazy klejenie akwarii na wymiar (44k wyników)

Jakoś nie doczytałem ale chyba jest to kwota miesięczna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie i wymyśliłeś sobie że skoro to kosztuje grube pieniądze to lepiej za darmo wypromować się kosztem innych???

Kosztem innych czyli kogo przepraszam ? Mój znajomy prowadzi dość duży sklep akwarystyczny i z tego co mówił pozycjonowanie ich kosztuje 3000zł miesięcznie .

Przykładowo istnieją platformy na których za darmo mozna umieszczać ogłoszenia ,typu gumtri,tablica itp .

Czy tego typu działania przynoszą jakiś skutek w pozycjonawaniu?

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak każdy laik mógł sobie przeczytać na forum jak się pozycjonuje to nikt nie płacił by 3000zł miesięcznie za to pomyśl logicznie.Po drugie jest coś takiego jak koszty to może Twój kolega chce takie wysokie faktury ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymysl dobre słowa kluczowe, jakas opowiastke i wieczorami dodawaj linki po 50 nie wiecej, w katalogi, nie robilem tego pare lat ale okolo 2008-2009 roku bylo to skuteczne i moje strony byly zawsze na 1 miescu pod te hasla co chcialem, robota na kilka miesiecy.


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak za darmo - nie oznacza to oczywiście że płacić muszą wszyscy :) Nikt nie prowadzi allegro, tablicy itp dokładając do biznesu.

Z forum jest jak z centrum handlowym..

Jest właściciel (np tesco), są sponsorzy (sklepy w środku - euro agd , H&M itp) i są ludzie, którzy przychodzą tam zrobić zakupy, wypić kawę itp (użytkownicy).

I chyba nie jest dziwne że Ci pierwsi nie chcą żeby nagle ktoś sobie wpadł z własnym towarem i stał pod drzwiami sprzedając to samo co jest dostępne w środku.

Ja bym był za tym żeby jasno zdefiniować kto jest użytkownikiem, a kto powinien być sponsorem jeśli chce czerpać korzyści z obecności na forum takim czy innym.

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLS widzisz obnizając ceny za akwaria bo masz naprawdę niskie wykańczasz konkurencje Twoją dobrocią tylko ich stać na reklamy a Ciebie nie.Nie chodzi że masz robić tanio tylko dobrze i za to się masz cenić

Widzisz wszyscy tutaj płacą za reklamy i nie płaczą na forum a Ty miedzy nimi chcesz się wbić z niskimi cenami więc sorry ja tego też bym nie tolerował

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie ceny często wynikaja z faktu robienie towaru bez... - a inni płaca podatki, ot różnica w cenie

Gdybym nie musiał zapłacić vat, dochodówki, zus itd itp to w mojej brańży byłbym najtańszy w Polsce.

zgodzę się z Foxem - post sedno sprawy.

Forum to nie nie jest platforma do darmowego reklamowania się.

Ktoś je założył, kupił sprzęt, opłaca rachunki itd, więc nie ma co się dziwić, że chce aby wpisy komercyjne były robione należycie po wykupieniu na nie miejsca - chyba jest to najbardziej w porządku.

Od użytkowników nikt kasy nie woła - forum jest w końcu dla nich, a kto poprzez niego chce zarabiać niech buli.

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLS widzisz obnizając ceny za akwaria bo masz naprawdę niskie wykańczasz konkurencje Twoją dobrocią tylko ich stać na reklamy a Ciebie nie.Nie chodzi że masz robić tanio tylko dobrze i za to się masz cenić

Widzisz wszyscy tutaj płacą za reklamy i nie płaczą na forum a Ty miedzy nimi chcesz się wbić z niskimi cenami więc sorry ja tego też bym nie tolerował

Mylisz pojęcia,zapytaj jakim kwotami w miesiącu operują ,i jak szeroki mają asortyment . Skromny producent z niewielkim asortymentem musi mieć dobre ceny żeby mógł przetrwać .Prowadzę firmę kilka lat i widzę co jest na rynku .

Zresztą to nie temat tego wątku .W internecie jest wiele stron które pod słowem kluczowym np akwarium mają bardzo wysokie pozycjonowanie i to jakies stronki hobby . Więc jednak się da :)

Niskie ceny często wynikaja z faktu robienie towaru bez... - a inni płaca podatki, ot różnica w cenie

Akurat dla mnie ta to nie problem płacę podatek dochodowy . A znajomym zawsze można zrobic taniej coś i tyle .

Zobaczcie ile ludzi klei po garażach ,popatrzcie jak spadły ceny np zbiornków optiwhite . Zeby przetrwać trzeba zejść z cenami .

Ja przykładowo mam co miesiąc stałych opłat 3000zł . Mam pracownika któremu tez trzeba zapłacić ,nie wiem czy ktoś ma wyobrażenie ile trzeba pracy przerobić w miesiącu aby wyjśc chociaż na zero .

Edytowane przez LLS (wyświetl historię edycji)

Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólpracujemy z firmą która się tylko akwariami zajmuje i oni nie narzekają a mają skromny asortyment

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólpracujemy z firmą która się tylko akwariami zajmuje i oni nie narzekają a mają skromny asortyment

pozdrawiam

Bardzo dobrze oprócz tego zajmują się szklarstwem ,a tam kasy im nie brakuje wiem bo pracowałem w takim zakładzie trzy lata .


Warto być przyzwoitym ,choć nie zawsze się to opłaca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zajmują się szklarstwem tylko i wyłącznie akwariami :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze to takie "cuś" co powinno bys w obiegu. Wiec ty dajesz zarabiac innym, a inni daja zarabiac tobie. Wniosek: nie dajesz zarabiac innym to oni nie beda mieli jak dawac zarabiac tobie. Są ludzie ktorzy maja okreslone profesje i sie tym na codzien zajmuja. Utrzymuja z tego innych ludzi. Jesli wszyscy zaczniemy wszystko robic sobie sami, to jak myslisz kupie akwarium czy skleje sobie je sam? Moze nie zrobie togo tak dobrze jak ty BO TY MASZ DOSWIADCZENIE. Ty rowniez nie zrobisz dobrze rzeczy na ktorych sie nie znasz.

Albo cie na cos stac, albo nie. Jesli nie, to pomysl co zrobic by bylo cie na to stac, lub czy to rzeczywiscie jest ci potrzebne.

Naprawde nie odbierz tego zle, ale mam uczulenie na taki tok rozumowania, bo to jest sprzeczne same w sobie.

Widzisz cena to nie jedyny instrument marketingu.

Zeby nie bylo to offtopem całkowitym to podpowiem cie ze uzywalem kiedys promowania firmy poprzez portal firmy net. Wykupilem zestaw startowy. Koszty sa nieporownywalnie mniejsze, a rzeczywiscie po wpisanu słow zwiazanych z moją dzialalnoscią na pierwszej stronie pojawialem się. Oczywiscie nie moja strona, tylko ich z moja wizytowka i tam tez mialem link do mojej strony. Wiem ze jest duzo takich serwisow wystarczy poszukać.

Edytowane przez bob (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się kłócić , kto co i ile. wiecie a nie doradzacie, ech...

ja polecam seo panel, http://www.seopanel.in/ pomocne narzędzie do sprawdzania pozycji, tworzenia sitemap oraz dodawania strony do darmowych katalogów...

oraz zamontuj http://www.google.pl/webmasters

nie jestem pewny czy to wszystko jeszcze działa, google zmienia taktykę pozycjonowania co kilka miesięcy, wiec trzeba być na bieżąco żeby wiedzieć o co tam lata :) czasami lepiej nic nie robić bo można sobie tylko zaszkodzić a dobrze zrobiona strona sama wypływa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad połowa postów to pouczanie a porad na temat raptem dwa posty. A moderatorzy nic.

I przy okazji odpowiem tu Tobie SkoczekPL skoro nie dałeś mi w tamtym temacie zamykając go. W sumie na temat bo sprawa dotyczyła tego tematu. Co masz na myśli mówiąc, ze muszę byc na forum i pisze dyrdymały? Mój post, który pokazał Tobie prawdę na Twój temat? Ze czepiasz sie innych a robisz to samo? Postanowiles wiec go skasować, temat zamknąć a ze mnie zrobić idiotę. Taka jest Twoja polityka od dawna. Przestaniesz sie czepiać mnie to ja tez przestanę to samo pokazywać u Ciebie. Masz tylko jedna przewagę, mozliwosc robienia z postami i użytkownikami co Ci sie tylko podoba a jestes taki sam jak ja i reszta. To by było na tyle. Wyplakalem sie bo i tak padną słowa, ze to robie. Pewnie i tak zostanie to skasowane a ze mnie zrobisz kolejny raz najgorszego. Pozdrawiam.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.