Skocz do zawartości
ssj44

Jak krew z nosa

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć nowy temat bo przeczytałem już wszystko i nic odkrywczego nie znalazłem. Mam nadzieje że tematu mi nie zamkną. No ale do rzeczy.

Dino opanowało mi baniak. Jak to zwykle na początku samo przyszło, samo pójdzie - nie poszło. No to odsysamy nie pomogło.

Zacząłem lac wodę utlenioną, zmniejszyłem świecenie na 3 dni ( 3h niebieskie, 1h białe, teraz swiece już normalnie szkoda mi zwierzat). Wodę leje już tydzień a efektów brak. Parametry Ca - 470, KH - 9, ph - 8 - 8,3, PO4 - 0, NO2 - 0, NO3 - 0 W trakcie lania wody wyczytałem by wyjąć węgiel i wyjąłem chemi piure i purigen (06.08.2012 czyli dwa dni temu). Efektów nadal brak . A i odpieniacz choć ustawiony na mokro to od H2O2 prawie wogle nie pieni.

Co dalej robić bo już mi się pomysły kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że to Dino? No i oczywiście Mrówka dobrze pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ant - plusik ode mnie :)

ssj44 - temat Ci niestety zamkna poniewaz problem dino byl juz omawiany setki razy. > http://lmgtfy.com/?q=nano-reef+dino

Jak masz problem zacznij od przeczytania istniejacych watkow a potem, w razie dalszych pytan kontynuuj w jednym z nich. Uwierz mi, ze Twoj problem jesttypowy i nie zasluguje na osobny watek.

poza tym tytul jest niezgodny z regulaminem

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.