Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Żółty zamiennik Zebrasomy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś spokojne dla innych ryb i nie stresogenne :) a to czy będzie skubać czy nie to już mało istotne :) w sumie myślę o "Centropyge heraldi" też żółta :) ale nie wiem czy z Loriculą nie będą się Boksować :) na pewno z Akwarium wylecą z Hukiem Chromisy a zostaną Błazenki,Garbik,Centropyga,Gobiodon choć jego to nie liczę bo i tak mały nawet go nie widać w sumie :) czyli razem będzie 5 Ryb + to co ewentualnie bym widział to właśnie coś większego Żółtego i Gramma bo poprzednia mi niestety wyskoczyła Pokolcowatym mówię "żegnaj Gienia do widzenia" niech sobie żyją w Oceanie szkoda ich skoro i tak są takie "Delikutaśne" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dla mnie osobiscie bardzo podoba sie tez centropyge flavissima, jak ma sie do innych ryb... nie mam pojecia.


220l 100x55x40, SUMP 140l, światło 150w hqi+3x39w t5, nj3000, deltec apf 600, dsb + refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centropyge bicolor - mam piękna ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT.

Michał staram się przeczytać posty/tematy jakie piszesz ale bez używania kropek, przecinków nie jest to łatwe.

Zacznij ich używać.

Pozdr

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój "żółtek" to Halichoeres Chrysus . Początkowo dostawał baty od błaznów , ale dołączył do stada Chromisów i ma spokój .


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT.

Michał staram się przeczytać posty/tematy jakie piszesz ale bez używania kropek, przecinków nie jest to łatwe.

Zacznij ich używać.

Pozdr

Tak wiem o tym, ale niestety często się mi się to zdarza, a przeglądarki niestety już takich błędów nie poprawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gobiodon okinawae, Apogon cyanosoma,albo Pictichromis diadema (ale to jako ostatnia ryba) :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.