Skocz do zawartości
andr1962

Pompy cyrkulacyjne Jebao (WP10, WP25, WP40, WP60...)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem " dopadnie" tylko " podpadnie" - i to w ""- różnica spora.

Proponuje przenieść ten kawałek o celnych itd o osobnego wątku - niezły OTsię zrobił :rolleyes:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki,znów post pod postem.

W pierwotnej wersji było w "". Niechcący usunąłem podczas poprawiania - ot,ciężka praca na telefonie...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem " dopadnie" tylko " podpadnie" - i to w ""- różnica spora.

Proponuje przenieść ten kawałek o celnych itd o osobnego wątku - niezły OTsię zrobił :rolleyes:

pozdrawiam

ok przychylam się.

Tylko chodziło mi w moich wypowiedziach nie tylko, o ustosunkowanie się do tego co napisałeś ale też i poinformowanie innych. Bo czytając czasami ten temat odnosiłem wrażeni, że pisza ludzie, którzy pojęcia nie mają i nigdy nic nie kupili za granicą. Powtarzają jakieś dziwne zasłyszane historie i sieja niepotrzebną panikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Import prywatny jest opłacalny,jednak nie pozbawiony wad.

Kupując wPL mamy gwarancję.

Ja mam WP z HK. Dla Domela kupiłem w PL. On ma gwarancję w PL ja w zasadzie nie. Gdybym wiedział o tym sklepie wcześniej,też kupiłbym w PL....,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dziś przyszła druga pompeczka, wszystko jest ok, przetestowane.

Pierwsza oddana kurierowi przy odbiorze drugiej.

Leci pozytyw.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się wyjaśniło.

Oby służyła :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach za miesiąc może wcześniej zacznie służyć, ale w wannie się sprawdziła.

Dobrze że są te otwory w magnesie bo nie wiem jakbym to rozdzielił nie urywając gumy przy podważaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach za miesiąc może wcześniej zacznie służyć, ale w wannie się sprawdziła.

Dobrze że są te otwory w magnesie bo nie wiem jakbym to rozdzielił nie urywając gumy przy podważaniu :)

Życzę powodzenia, będę obserwował temat jeśli go założysz no i aby jak najdłużej służyło Twoje Jebao WP25.

Czyli mamy prawdopodobnie kolejny podmiot na rynku godny zaufania. Zdrowa konkurencja.


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem moje wp40,trzeba przyznać że jak za te pieniążki to produkt świetny,można by się przyczepić do słabo wyglądającego choć masywnego tworzywa.Mój zbiorniczek to 120x80x60 i jedna pompa na pełnej mocy w1 potrafi wychlapać wodę z akwa.Co mi się nie podobało to że czujnik światła był mocowany przy samym kontrolerze więc lutownica w łapkę kawałek kabelka i jest jak w Tunze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie: jak się zachowuje pompa gdy nie ma przez kilka godzin prądu i nagle się włączy, ustawienie zostaje pierwotnie ustawiony czy przełącza się na tryb np. W1 - 100% mocy ?(nie wiem jakie tam są tryby, nie mam tej pompy).

pytam ze względu na to, że w przypadku braku prądu i wyjazu można się mocno zdziwić po powrocie.

Pozdr

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia zostają. Dodatkowo masz blokadę ustawien pokrętła, gdyby np. kobiecie przyszlo do głowy przetrzec szmatką kurz na sterowniku. ;-)


http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy to zamawiacie? Na FishStreet?
jJa zamawialem na FS właśnie i doszła w 10 dni kalendarzowych. Cena 309 PLN z przesyłką, za WP40.

Tapatalk

Edytowane przez AMP (wyświetl historię edycji)

Akwa 560l (155x60x60) + sump 100l wody (po wymiarach ze 180), Deltec AP850, reef circulator 10000 + Jebao WP40, NJ6000, 6-8x T5 80W, LR ~50kg, LS~31kg i coś tam jeszcze... pelletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się opłaca. Dolar poszedł na PP w dół od piątku.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebao są już dostępne w Polsce. Ja dzięki uprzejmości sklepu zarezerwowałem sobie wp 25 jeszcze przed ich dostawą. Dziś dojechały im wiec szybko w auto, godzinka drogi i mam :) teraz tylko odpalić i niech buja :thumbup: :thumbup: . Jak przetestuję to napiszę moją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie przegieli pałke ,kto im to kupi jak można zamówić prawie o połowę taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podlaczylem WP25 u mnie i musze szczerze przyznac jej szacunek. Jak Vortech nie potrafil rozmujac wody w mojej kostce i w dodatku chodzil jak traktor tak jebao buja az milo i jest znacznie cichsza, slychac ja troche ale nie az tak.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też nowy skimer na pompie DC

Cena 190$ ~ dobra. Tylko wysyłka 69$....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarek cena jest idealna, odpieniacze na małe zbiorniki też są idealne. Tego brakuje na polskim rynku, a wydaje mi się, że sprzedawcy zamknęli się na nano-reffowiczów i pomimo wielu postów na tym i innych forach z pytaniami o mały odpieniacz do 100-300l niewiele robią.

Pozostają zakupy za granicą bo konstrukcje z literkami NAC są naprawdę udane wydajnościowo jaki cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna jest ta pompa jabeo DC igielkowa, ciekawe czy będą je same sprzedawac??</p>

Edytowane przez Piotr1 (wyświetl historię edycji)

200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja ta lepsza wersje ze sterowaniem wydajności czy ta zubozona??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.