Skocz do zawartości
andr1962

Pompy cyrkulacyjne Jebao (WP10, WP25, WP40, WP60...)

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera miałem pecha i pompa przyszła jakaś klejona.

ale już wszystko ustawione na wymianę, nie będzie problemu raczej.

Uff

Chociaż pompa działa, fajna zabawka.

http://www.fotosik.p...5f1beed68c.html

d99c2c5f1beed68cm.jpg

Widzę to tak wysłałem emaila z pytaniem co w takiej sytuacji , wysłałem fotkę i czekam na informacje.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie szok! to sobie zrobili darmową reklamę, ho ho


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem u nich zamówic...:/ Teraz tylko chyba pozostaje HK.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym pompa działa i bardzo mi się podoba :) ciekaw jestem jak w baniaku.

Niesamowicie dmucha jak na tą wielkość.

Poszedł email, ciekawe jak będą chcieli to rozwiązać bez żadnych strat dla mnie.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz bym nie kupił , nie ubolewam na razie, ale niesmak pozostał , uszkodzenie wpływa jedynie na estetykę9 u mnie akurat tego nie będzie widać bo od strony komina.

Da się normalnie odkręcić i zakręcić i co najważniejsze świeca się kontrolki wszystkie tryby działają włącznie z pokrętłem pompka banalna w minute już wiedziałem o co w tym chodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje celowo wcisnęli ci ciemnotę


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna owca wszedzie sie znajdzie i trzeba je tepić ale nie rób patologii z allegro :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no elegancko... bez zbędnego proszenia Pani zaoferowała to co powinna! może faktycznie to był przypadek i Twój pech Ben_sage, ale na szczęście nic nie tracisz (oprócz czasu) a wszytko będzie po Twojej myśli :)


JEST: 200x80x60 (w obiegu ok 1200L); faluje: Tunze 2x 6095 & 2x 6055; odpienia: DIY na 2x Tunze 9420.040; obieg: Jebao AC8000; świeci: PS Pandora Hyperion S2; LR ok 70kg; obsada: LPS + SPS + miękkie

BYŁO 2013 - 2015 120x50x50 ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , nie mam do nikogo żalu faktycznie mogła to być pomyłka lub przypadek a ktoś nie sprawdził zawartości.

Kolejna paczka ma być w poniedziałek , dostałem już zwrotny kod i przy wymianie z ręki do ręki co też jest ważne.

Także zostaje poczekać a końcowa ocena niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac jadwiga morska nieujawniona na forum w temacie przeczytała co o niej piszemy i zareagowała w prawidłoy sposób.

Swoja droga to jak można wysłac cos bez uprzedniego sprawdzenia.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja niestety WP-10 głośność nieakceptowalna słychać ją w drugim pomieszczeniu ,dźwięk ma bardzo dziwne niskie tony bo nie idzie ich nagrać :) . Na razie chodzi czwarty dzień w słodkiej wodzie i nic nie wskazuje na to aby miała się dotrzeć .

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda słodka ma inną gęstość może dlatego głośno chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda słodka ma inną gęstość może dlatego głośno chodzi

To nie ma nic do rzeczy.Pompa nie jest konstrukcją przeznaczona tylko do zbiorników morskich więc tu czy tam ma być cicho.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją odpaliłem na moment w Wannie w celu sprawności wp25, powiem że ogólnie cicha , było słychać niezłą muzykę (wanna akrylowa i pod nią echo) śmiesznie to wyglądało na pierwszy rzut oka.

Ale strasznie jestem zajarany tą pompką, nie mogę się doczekać aż ją wsadzę do baniaka.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja szt. jest ewidentnie reklamacyjna lub leżak magazynowy przytrzaśnięty i sklejony przez kogoś...

Niestety tak jest wszędzie. Kiedyś jak miałem firmę, dostałem prosto od hurtownika chłodnice AquaComputer Aquaduct Eco z uszkodzonymi finami... 1 chłodnica warta na rynku detalicznym ok. 2,7-2,9k...

Kobieta zachowała się adekwatnie do sytuacji, próżno czasami doszukiwać się i wymagać takiego zachowania od Allegrowiczów z tak niewielką liczbą komentarzy. Brawo!

Ben_sage - zwróć jej uwagę, aby nową sztukę podbiła jako gwarant... później są z tego typu sprzętem problemy. Mówię to ja pasjonat chłodzeń LC do kompów z wieloletnim stażem.

Aby była Twoja szt. żywotna.

Pozdrawiam.


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem telefon rozmawiałem 10 minut, zadzwoniła kobieta właścicielka. Tak czyta też chyba forum.

Prowadzi też inna działalność gdzie faktycznie ma dobre oceny na allegro, więc raczej te działanie nie było zamierzone i celowe.

Był to raczej przypadek i błąd pracownika za co zostałem przeproszony.

Dzisiaj pompka ma wyjść i podobno jest folia na wyświetlaczu i dokładnie sprawdzona.

Więc powiedzmy że chcącemu się krzywda nie dzieje...

Jest paragon i gwarancja.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to temat o zakupach w necie jednak zauważyłem pewien trend w działalności internetowej opartej na zasadach e-commerce, coraz więcej przedsiębiorców jest aktywnych i zainteresowanych swoją branżą w kontekście zainteresowania na forach internetowych (tematycznych oczywiście).

To bardzo dobry prognostyk, zachowanie właścicielki jak najbardziej właściwe i adekwatne do sytuacji.


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ze cena nowej zamawianej z chin w ilości nie mniejszej niż 50sztuk wynosi 37$ to i tak dziwne ze ich jest tak malo na polskim rynku.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem ta firma za niebawem sprzedawać życie więc obsługa klienta to podstawa.

Dla mnie obsługa zawsze była ważniejsza nawet jakbym miał parę zł dać więcej.

Są miejsca gdzie mi się po prostu odechciewa, tu chociaż normalnie załatwiają i to w sumie bez większego gadania , teraz myślę że niepotrzebnie nawet o tym napisałem, ale jak sam mówisz, info niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jednak sam wiem z własnego doświadczenia, że polska mentalność jest jaka jest i ludzie często kierują się ceną, a nie jakością usługi. Na próżno tłumaczyć... po co się denerwować.

Z ciekawości WP40 do jakich zbiorników się nadaje? 600-700L w górę?


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam którą wybrać wp25 czy wp40.

Mój baniak 135x50x60 mam obawy czy wp40 nie będzie za mocna.

Tak więc pytanie do tych którzy posiadają owe pompki jak to wygląda w praniu?

Te 13000 l/h przy wp40 to troszkę dużo jak na mój wymiar, tak mi się przynajmniej wydaję


Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.